Tümosan'ın Teslimat Öncesi Son Testleri

8095 e ya bu testleri yapmadılar ya da bayi başka motor üzerinden lastik soktu taktı cumartesi teslim etti pazar günü bijonlar gevşemişti 1 saatlik dolaşmayla 4 lastik üstünden gövde üstüne düşecekti traktör bayiiye de servise de telefonda fena soylendim hatta bayiye lastiğin biri çıkıp düşerse gövde üstüne traktör eğer yenisini gönderin diye direttim 2 saat sürmedi pazar demeden geldiler

• Beğen
Tepkiler: Akifİnanç68
Daha yeni traktor. Olmasına rağmen patlatan çektim gotunden başından yağ geliyor. Tr.yapimi bu kadar.olur.
Tr yapımı derken NH de tr yapımı ama o öle deıl firmanın anlayısı bir kere fesat n'olacak Albayrak in fırmasi damat ekonomi yı cok iyi düzeltti😄 şimdi ondan Traktör ün kalıtelısıni mi beklıyoruz 😄 eger öle dusunuyorsanız malesef daha çok bekleriz ..

Iki adet tumosan kullanıcısı olarak 96 dan beri
Bazi şeyler iyileşti bazi şeyler kotulesti
Hidrolikler iyilesti
Motor iyi yakit iyi
Sanziman konik dişli ye geçildi dediler birkac yıldır umut verici
Arka defransiyel büyüklerde çift istavroz sistemi olmuş artı şeklinde oda umut verici
Genel kalite bir ara iyice kötülesmisti bir kac yıldır daha iyi görünüyor
Test yeterlimi bence değil
Bazen arsbalarin çarpışma testi gibi kırıp kopucaya kadar olmali test

Tr yapımı derken NH de tr yapımı ama o öle deıl firmanın anlayısı bir kere fesat n'olacak Albayrak in fırmasi damat ekonomi yı cok iyi düzeltti😄 şimdi ondan Traktör ün kalıtelısıni mi beklıyoruz 😄 eger öle dusunuyorsanız malesef daha çok bekleriz ..

Soyadınız ne bilmiyorum ama Türkiye'de soyadınız çok ilginç değilse bir çok ailede var.

O Albayrak o Albayrak değil yani anlayacağınız. 😊

Daha önce de yazdım yine yazarım kapımda 4 sene durdu tümosan 1 Saat huzur vermedi en az 25 bin lirada para harcadım..
Eşe dosta hatta düşmana bile söyledim almayın aldırmayın diye ..
Uzatan bir akraba aradı 2 gün önce
Yaww dedi motorun arkadan ses geliyo ne edek ..
Servise git dedim neyse gitmiş..
450 saat te 2018 8095 difransiyel den ayrı sanzimandan ayrı toplam 13500 lira masraf (el emek dahil mi bilmiyorum) çıkmış..
Tümosan bayilerde servislerde ve kendide sürekli dediği yalan şu ; artık sorunları giderdik traktörde hiçbir sorun kalmadı ...YALAN
Her zaman dediğim gibi zehir zıkkım olsun ödediğim para.

Buralarda alanlar genelde memnun 55 65 baya var.Ama işledikleri alanlarda kucuk en fazla işleyen 50 donum isler,yatar.0 alinan 55 miydi 65 miydi tam bilmiyom 1 hafta icinde sanziman kitledi başka bi sorunda duymadim ama ne zaman sersivisinin yanindan gecsem 2 3 parcaya ayrilmis tumo lar kesin vardir.

• Beğen
Tepkiler: Blackview

Verirsin verirsin tabi. Ahirete kalmasa hakaret davası açsalar mahkemede nasıl kıvırırsın acaba ?😐
Ateş olmayan yerden duman cıkmaz cıksınlar o zaman kendılerını aklasınlar neyse cok konusulacak konu varda burda deıl siyasete girdiği için uyarılma yıyorum yani acıklamasını başka bir yerde yapabılırım gel özele ordan konısabılırız...