• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Ucuz bicerdöver

Selamün aleyküm arkadaşlar
Yıllık 100 dönüm kadar arpa ile buğday ekiyorum.Bulunduğum bölgede bicerdöver sıkıntısı yaşanıyor.Çok gec geliyor.Bende piyasada 50 60 bin civarlarinda makinalar var bu mainalar iş yapar mi.

Yıllık 100 dönüm kadar arpa ile buğday ekiyorum.Bulunduğum bölgede bicerdöver sıkıntısı yaşanıyor.Çok gec geliyor.Bende piyasada 50 60 bin civarlarinda makinalar var bu mainalar iş yapar mi.
Is yapar neden yapmasın ama orada bir sıkıntı var biçerdönerin bakım işi profesyonellik ister onu yapabilecek misiniz ? Birde o fiyatlarda alınacak makine ne kadar sağlıklı çalışır orasıda muamma.

Is yapar neden yapmasın ama orada bir sıkıntı var biçerdönerin bakım işi profesyonellik ister onu yapabilecek misiniz ? Birde o fiyatlarda alınacak makine ne kadar sağlıklı çalışır orasıda muamma.
sağlikli calisma derken arpa yada bugdayi bicerken yere dokmesi falan mi yoksa ariza sorunlari mi?

Hocam bence uzak durun size pahalıya gelir sadece kendi yerinizi biçseniz bile her sene farklı bi arıza açar başınıza eski makina metal yorgunluğu oluyo bir de anlamıyorsaniz vay halinize.

Bizde 1545 var amcamla bizim toplam 1000 1200 dönüm yerimiz oluyor 1000 dönümde eşe dosta biçiyoz amcam 20 25 senedir işin içinde her arızasını ve bakımını kendimiz yapmamıza rağmen yine de eski makinayı çalıştırmakta zorlanıyoruz. Mesala bu sene son tarlaları zar zor bitirdik şanzuman arıza verdi makinayı evin önüne bile getiremedik köyün harmanlarında kaldı makina havalar düzelsin şanzumanı indireceğiz.

Bizde 1545 var amcamla bizim toplam 1000 1200 dönüm yerimiz oluyor 1000 dönümde eşe dosta biçiyoz amcam 20 25 senedir işin içinde her arızasını ve bakımını kendimiz yapmamıza rağmen yine de eski makinayı çalıştırmakta zorlanıyoruz. Mesala bu sene son tarlaları zar zor bitirdik şanzuman arıza verdi makinayı evin önüne bile getiremedik köyün harmanlarında kaldı makina havalar düzelsin şanzumanı indireceğiz.
Himm anladim yani cok sıkıntı olabilir diyorsunuz.Tamam çok sağolun.Zaten 100 dönüm civari bir arazi isliyorum bir arızada kazanc gider gibi pek randımanli olmayacak anlasılan.teşekkürler.

Bende dbakırdan biçerdöver var kendi arazimiz oldugu için aldık ama yeni biçerdöver bizim benim size tavsiyem eski biçerdöver almayın girmeyin bu işe arıza masrafı çok

Üst Alt