Ülkemizin Bekası

Kurtla köpek arasındaki fark
Screenshot_2019-10-02-00-51-09-439_com.instagram.android.jpg

Bu ülkede gerçeği konusmak hele hele iktidarı eleştirmek yanlısları yüze vurmak ya haincilik ya fetoculuk oldu...
Hele hele elestiren de karşı taraftan, görüsten ise iktidar degil milletin a...na koyanın kulüplerin gsm sirketlerinin borcunu sıfırlasada kopruden gecmeyen aracın 3katı cezasını odese/odetsede 50mil tank fabrikasını satıp ali agaoglunun 260mil borcunu silsede vardır hikmeti yada yalandır hepsi....

Resimler ve ekler

• 20191002_085925.jpg
    20191002_085925.jpg
    3.1 MB · Görüntüleme: 53
Son düzenleme:
2009 da 12000dolar olan milli gelir, 8000 lere gerilemiş vaziyette, üretim olmadığı için dışardan gelecek doğrudan yatırım , alınan borç, ülkeye giren sıcak parayla, dönmüyor çarklarımız, dış borç hat safada, israf , talan , devletin verdiği garantiler, borçları silinen 20 yasında kızlarla gezen iş adamları, milletin anasına söven iş adamları...en çok tutuklu gazeteci bizde , denetlenemeyen cb sistemi daha neler neler, şimdi ekonomiye kim güvenecek dışardan gelen hatta gelsin diye vergiden muaf tutulanlar mı sıcak parasını girip çıkıp ikiye katlayanlar mı.yada yurt dışına yeterli oranda ihraç yapamayan biz mi.benim tezim üretim başka tanımam ben bunun içinde önce bilim ve teknoloji diyorum .herkese hayırlı akşamlar.

Berkay5720 bey sizin yazılarınızı sürekli takip ediyorum , güzel ve aydınlatıcı bilgiler ediniyoruz , fakat bazen de muhalifliginiz bayiyor be kardesim :) hem nalina hem mihina tarzı yazılarınız olsa daha keyif alacağım :)
Buraya herkesin bir değer kattığını düşünüyorum , sadece kendi siyasi görüşleri doğrultusunda şark kurnazlığı yapan , algı yönetimi yapan aklı sıra burda manipülasyon yapan tiplere gıcık oluyorum , neyseki siz böyle değilsiniz , millet saf sanki doğruyu yanlışı görmüyor , kendi doğrusu veya siyasi görüşü yok , birinin onun yerine düşünmesini bekliyor sanki , bırak kardeşim herkes farklı olsun , farkli dusunsun , tuhaf insanlar var gerçekten , neyseki burda herkes böyle değil

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Çok teşekkür ederim sayın arkadaşım , dilim döndüğünce aklımın erdiğince görüşlerimi paylaşıyorum ama kimse benim gibi düşünsğn veya bana hak versin demiyorum, allahın verdiği aklı kullansınlar, aman demesinler sorgulasınlar istiyorum, burada çok değerli arkadaşlar var , yanlış bir düşüncem varsa beni herkes uyarabilir, içinde bulunduğumuz dönem ülke açısından zor bir süreç , kemer sıkma politikaları bize yansıyacak, işallah ben yanlış düşünüyorumdur.

Çok teşekkür ederim sayın arkadaşım , dilim döndüğünce aklımın erdiğince görüşlerimi paylaşıyorum ama kimse benim gibi düşünsğn veya bana hak versin demiyorum, allahın verdiği aklı kullansınlar, aman demesinler sorgulasınlar istiyorum, burada çok değerli arkadaşlar var , yanlış bir düşüncem varsa beni herkes uyarabilir, içinde bulunduğumuz dönem ülke açısından zor bir süreç , kemer sıkma politikaları bize yansıyacak, işallah ben yanlış düşünüyorumdur.
Kemer kendimi bildim bileli hiç rahat olmadı bizde , arada sırada birkaç senelik kısa ferahlık oldu sadece :( daha iyi olacağına dair pek umudum yok

dinime söven müslüman olsa bari die laf vardır
İSTANBUL ingilizlerin ege yunanın cukurova fransızın lan ulkenın gobegı konya ıtalyanın işgal edıldıgı yıllarda sarı saclı mavı gözlü ALLAHIN garibi M.KEMAL cıkar halkı bırlestırır koskoca ulkeden bukadar toprakla enı ulke kurar gelecegımızı garantı altına alır
velevkı kadır püsküllü oglu gıbı gavatlar yunanı egeyı ıngılızın ist lu işgal etmedıgı konusunda yalanlar empoze ederek sozde ummetcılerın ekmegıne ag surduler
gelelım hukumete ulke yonetmek ıcın dıplomai şerif lazımmış işte beceremedıler koca ulke battık