Ünlü pulluklarımız teslim edildi

Çorlu Akça tarımdan aldığımız profil ve yaylı tip pulluklarimiz bu hafta teslim edildi
Fiyat 13 bin civarında , 140 şase , 12 inch kulak no , mekanik çim ayarı , Firma sahibi Oktay bey Trakya bölgesinde sevilen bir esnaftir , tavsiye ederim
IMG-20191008-WA0026.jpg
IMG-20191008-WA0025.jpg
IMG-20191008-WA0023.jpg

Son düzenleme:
Maşallah. Hayırlı olsun bol kazanclar getire.
Ufuk bey ızgara kulak olanlardan alsaydınız keşske.
Yanlış anlaman ızgara kulak aynalar daha işlevsel olduğu icin tavsiyede bulundum
Teşekkür ederim , estağfurullah , amacımız burda tartışarak daha iyiyi bulmak , etrafta yok izgara kulak , bu sebeple bizim arazide ne olur durumu bilemedik , risk almak istemedik , etrafta birileri alsin , iyi kötü yanlarını deneyimlesin biraz belki o zaman bizim kulaklarda eskir , ızgara kulak ile degistiririz
Hayırlısı ile güle güle kullanın
Teşekkürler , sağolun
Eyvallah
Hayırlı olsun, bıçaklarına taş değmesin
Teşekkürler sağolun

Hayırlı olsun abi güle kullanın
Teşekkürler , sağolasın selamlar
Hayırlı uğurlu olsun.
Teşekkürler
Hayırlı olsun iyi pulluk.
Teşekkürler
Hayırlı olsun Ufuk abi kullanırken iyiki almışım diyeceksin
Ünlü gerçekten güzel , klasik tip vardı memnunduk
Hayırlı uğurlu olsun abi iyi günlerde kullanın
Teşekkür sağolasın
Hayırlı uğurlu olsun
Teşekkürler
Hayırlı olsun.Neden ızgara kulak almadınız
Diğer mesajda yazdım , teşekkürler
Hayırli olsun abi
Sağolasın Cemal
Hayırlı olsun biraderim.Aynasına çamur yapışmasın :) Motorlarla uyumlu renk ve doğru bayi ;)
Eyvallah braderim selamlar

Ufuk bey ,ızgara kulakta diğer aynalara göre agır tavda daha az tutma ve traktörü yormama
Kurakta ise diger aynalara bakarak daha az kesek cıkarma ve bu neticede yakıttada azda olsa fark oluyor.
Yerleriniz taşlı ve aşırı kumsal değilse bence ızgara kulakla değişin
2012 yılından bu yana ıgara kulak kullandığım icin benim izlenimim olumlu yönde.
Yinede siz bilirsiniz bayi elinde varsa bi deneyin her iki pullugu zaten farkı hissedip görürsünüz.

Ufuk bey ,ızgara kulakta diğer aynalara göre agır tavda daha az tutma ve traktörü yormama
Kurakta ise diger aynalara bakarak daha az kesek cıkarma ve bu neticede yakıttada azda olsa fark oluyor.
Yerleriniz taşlı ve aşırı kumsal değilse bence ızgara kulakla değişin
2012 yılından bu yana ıgara kulak kullandığım icin benim izlenimim olumlu yönde.
Yinede siz bilirsiniz bayi elinde varsa bi deneyin her iki pullugu zaten farkı hissedip görürsünüz.
Hacı Mehmet bey , yerlerimiz kumsal ağırlıklı , kurak olunca hiçbir aleti toprağa batiramiyoruz , kumsal çok sıkıyor kendini , diğer yandan kumsal yerler demiri çok asindiriyor bizde , bu sebeplerle pek bize uymuyor