UZEL Fabrikasının son hali (Keşke Böyle olmasaydı)

Sabancı Koç gibi yahudilerin parmağı vardır bu işte, ihlas holdingi de yurtdışındaki ortaklarını örgütleyerek, kombassani da yeşil sermaye diyerek bitirdi şerefsizler
Yahudi dediğiniz adamlar bu ülke ekonomisinin saçaklarıdır
Uzel koç un sabancının sadece bir üretim bandına tekabül eder uzel , adamlara rakip bile olamaz
Uzel masseyi dışarıdan getirirken koç fiat ı Türk fiat olarak piyasaya sürüyordu
Uzel bitiren kendi aralarındaki mal mülk kavgasıdır
Kimseye cart curt laf söyleyip forumu germeyin

Uzel koç un sabancının sadece bir üretim bandına tekabül eder uzel , adamlara rakip bile olamaz
Uzel masseyi dışarıdan getirirken koç fiat ı Türk fiat olarak piyasaya sürüyordu

Teşekkür ederim söylemek istediklerime tercüman olmussunuz. Bu adamlar bu ülkenin en büyük işverenleri, ülke ekonomisinin temel taşları. Yüzlerce fabrikada yüzbinlere belkide milyonlara iş imkanı sağlıyolar ama hala adamlara yahudi, siyonist diyolar. Gerçekten ayıp

• Beğen
Tepkiler: CELAL KARABULUT
Kardeş benim forumu gerdigim falan yok herkes burada fikrini söyler kabul etmezsen beğenmesin olur biter koçun yahudi olduğunu bilmeyen mi var, ayrıca rakip olamaz demişsin çok doğru zaten kendilerine rakip olacak biri sivrildi mi bu şekilde kafasını koparıyorlar ayrıca uslubumuza da dikkat edersek kimse kimseyi kırmamış olur birbirimize sanal kabadayılık yapmayalım saygılar

Arkadaşlar demek istediğimi siz yanlış anlamışsınız galiba müslümana müslüman, hiristiyana hıristiyan, yahudiye de yahudi denir ve herkeste bundan hoşlanır zaten başka bir şey dersek ayıp etmiş oluruz bilmem anlata bildim mi

Kardeş benim forumu gerdigim falan yok herkes burada fikrini söyler kabul etmezsen beğenmesin olur biter koçun yahudi olduğunu bilmeyen mi var, ayrıca rakip olamaz demişsin çok doğru zaten kendilerine rakip olacak biri sivrildi mi bu şekilde kafasını koparıyorlar ayrıca uslubumuza da dikkat edersek kimse kimseyi kırmamış olur birbirimize sanal kabadayılık yapmayalım saygılar
Ben kimseye sanal kabadayılık yapmıyorum bu ülkeye yıllarını vermiş
Yatırımını ülkeye yapmış birçok markayı ülkesine kazandırmış şirketlere yahudi Siyonist vb. sıfatlar benim canımı sıkıyor haksızlığa tahammül edemiyorum
Kulaktan dolma bilgiler bunlar ispatlayın desem internet ten bir yazı bulup falanca kişinin yazdığını delil olarak göstereceksiniz
Sakıp sabancının hayata küsmemesini hep taktir etmişimdir çocukları engelli olmasına rağmen yine de pes etmedi
Kökeni yahudi ermeni yunan ingiliz vs ne olur olsun
Mevlana ne demiş ne olursan ol yine gel
Iftiranın hükmü çok büyüktür gün gelir sana döner
Koç Holding her rakibin kafasını koparsa şu an piyasada olan hattat tümosan erkunt başak gibi firmalar tutanabilir miydi daha sayamadığımız birçok yeni marka çıktı piyasaya

Ben kimseye sanal kabadayılık yapmıyorum bu ülkeye yıllarını vermiş
Yatırımını ülkeye yapmış birçok markayı ülkesine kazandırmış şirketlere yahudi Siyonist vb. sıfatlar benim canımı sıkıyor haksızlığa tahammül edemiyorum
Kulaktan dolma bilgiler bunlar ispatlayın desem internet ten bir yazı bulup falanca kişinin yazdığını delil olarak göstereceksiniz
Sakıp sabancının hayata küsmemesini hep taktir etmişimdir çocukları engelli olmasına rağmen yine de pes etmedi
Kökeni yahudi ermeni yunan ingiliz vs ne olur olsun
Mevlana ne demiş ne olursan ol yine gel
Iftiranın hükmü çok büyüktür gün gelir sana döner
Koç Holding her rakibin kafasını koparsa şu an piyasada olan hattat tümosan erkunt başak gibi firmalar tutanabilir miydi daha sayamadığımız birçok yeni marka çıktı piyasaya
Bu ulkede bahsedilen gruplar yuzbinlerce isci muhendisimize ekmek kapisi acti.Ferguson cakmalari Uzeli devralip tek markayla piyasaya ciksalar idi daha kaliteli traktorumuz olurdu.Gemiyi batirmak isteyen kaptansa gerisi bahane suclu aranmasin tek sebep uzelin kendisidir.

Haaa sende şu at gözlü takıpta burnunun ucunu göremeyenlerdensin galiba, kusura bakma ya beniz jeton kareli geç düşüyor biraz yeni anlayabildim.

Sen at gözlüğü takmayıp ileri görüşlü bir dahi olduğun için bu ülkenin en büyük işverenlerine yahudi siyonist yakıştırması yapabiliyorsun, ileri görüşlülüğe bak.
İleri görüşlülük, at gözlüğü takmamak bunlarsa sende kalsın zaten. Görende bilimsel bir tez ortaya attı onu savunuyor sanar. Jetonda sorun yokta algılama ve sorgulamada baya sorunlusun anladığım kadarıyla, o açığıda boş komplo teorilerinle kapatıyorsun zaten sorun olmaz senin kapatisen için.

Anlayacağını pek sanmıyorum ama Altay tankından örnek veriyim. 2007 de yapılan Savunma Sanayi İcra Komitesi toplantısı sonucunda Savunma Sanayii Başkanlığı tarafından proje ana yüklenicisi olarak Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş. belirlenmiştir.
Birim maliyeti: 5.5-6 milyon dolar (tahmini) olan tank Otokar tarafindan 2 katından daha fazla fiyat istenerek seri üretime geçilmesi engellenmitir. 2018 yılın sonunda yapılan seri üretim anlaşmasında bmc roketsan ve makine kimya varken ne tesadüfki otokar yok.
Hayırda benim anlamadığım elin adamına söylemiş olduğumuz bir söz itaam doğru veya yanlış seni niye bu kadar geriyor. Ümmeti müslümanın evdadının bu ve bunun gibi 3-5 aile holding tarafından asgari ücrete emeği sömürülüyor. Emek hırsızları bu ve bunun gibiler.
Mümkünse hiç bir konuda postuma cvp vermezsen makbule geçer, 2 li münakaşalar ile forumun seviyesini sukunetini bozmayalım.