VALTRA TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Ynt: VALTRA TRAKTÖRLERİ HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

her markada şikayet var.iyisi kötüsü yok artık ürünlerin.ama garanti servis yedek parça yakıt satış sonra sı 2.el gibi kavramlar ön planda.hattat valtra bizim buralarda satışa sunuldu.sonuç ne olur zaman gösterir.

ayrıca tümocular fazla böbürlenmsin 82-80 tarlaya batmış başka tümo öne takmışlar çekmek için tümo ortadan ayrılmış ilginç tümo bölümünde gördüm ve de a85 9080 soluk bile aldırmamış a95 nasıl kafa tutu anlamdım dogrusu

• Beğen
Tepkiler: kubilay 85

bizim köyün ordaki benzin istasyonunun sahiplerinde valtra a 95 var o yeşil olanlardan eski tip adam memnun ve bizim köylü biri geçen senelerde yeni tip valtra aldı banka kredisiyle ödeyemedi banka motora el koydu o motoruda benzinliğin sahipleri aldı. eğer kötü olsa yeniden valtra almazlardı bence valtralar güzel motorlar ama pekde bilgim yok pek bişe diyemem

• Beğen

valtranın yerli serisi olan a serisi diger serilere göre biraz dandik ama o t serisiyle filan karıştırmayın a serisini.t serisi gerçekten dünyanın en iyi traktörlerinin oldugu seri ayrıca avrupa valtralar dünyanın en saglam 5 traktöründen biridir.

bizim köyde vardı a75 2tane jonhdeere 5725 ile çekiştirdiler a75 sürükledi bizde de 2ane unıversal 643 dt vardı sattık ikitane valtra a75 aldık biri kırmızı biri mavi 4lü14 lü takıyoz süper çekyo dönüme 1,2 1,3 arası yakyo toprakta yumusak değil süper traktör az yakyo cok cekyo

• Beğen

valla arkadaşlar.ben kimseyi dinlemedim.bugün sıfır valtra A95 aldım.birkaçgün içinde çifte koşacam.yakıtını da çekişini de herkazle paylaşacam.mccormick 105 e elveda...rakibim köydeki fendt 311.sizce nolur:)

• Beğen

birader valtra çok yakar ama konfor ve çekişine birşey demem gerçekten güzel. Bizde a85 alcaktık ama bizden önce alan birisi getirdi bayiye attı mazot yetiştiremiyom diye sonra vazgeçtik hayırlı olsun motorun anlş-*s

600 saatte 2011 a95 aldım fasulye hasadından sonra tarlayı sürdüm .köyde benden başka fasulye tarlası sürebilen çıkmadı mf 6445 bile zorla 5 dönüm sürdü. valla çok sert zeminde bile acayip çekiyor. ha pulluk 5 li 14 lü turan

• Beğen

kardesim sen hiç merak etme 4lü 12 veya 4lü 14 pulluk rahatlıkla takabilirsin, VALTRA ' dAN ÖTE TRAKTÖR YOK.
BİLENDE KONŞUYOR BİLMEYENDE,AKLINA TAKILAN BİR SORU OLURSA MSJ AT BEN SANA CVP VERİRİM.

dsmert link=topic=791.msg406501#msg406501 date=1306270644' Alıntı:
<script src='http://imageshack.us/shareable/?i=spa0212ps.jpg&s=824&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript> </noscript>
KARDEŞİM HANİ BUL GETİR BEN ALACAĞIM 40BİN TL YE , İNTERNETTE GÖREREK KONUSUYOSUN MİLLET İNTERNETE ATMIŞ BOZUK SIKINTILI TRAKTÖRLERİ UCUZ FİYAT ÇEKER TABİKİ.

newhollandservis link=topic=791.msg406073#msg406073 date=1306191396' Alıntı:
valtra görünüş olarak yakışıklı yolda sürat olarak hızlı güzel bir traktördür.. yalnız türkiye genelinde genellkle parça sıkıntısı servis sıkıntısı ayrıca 80 bin tl ye aldıgınız traktörü satışa çıkardıgınızda 40 bin tl den fazla etmeyecektir.. tarlada ise az çeker çok yaşar bir traktördür.. tamirci oldugum için deneyimlerimizden biliyorum ...

saygılarımla7Başka markanın servisi olduğunuz için ysöylediğinizi doğal karşılıyorum, burada benim şahit olduğum bir serviste bu motorların çok sağlam olduğunu bizzat söyledi.

valtra güzl traktör bana göre kullanmadım ama kötü deil :)
genel olarak kmi çok iyi kmi çok kötü diyor erkunt gibi :S

7 aydır valtra a95 kullanıyorum 500 saati geçti beni her geçen gün şaşırtıyor, üç adet traktörüm var bence güzel traktör ama servis ve yaygın değil diye kafalarda soru işareti bırakıyor ben gerçekten memnunum