Valtranın piyasası nasıl ve arkayı dağıtma sorunu var mı ?

Ynt: Valtranın piyasası nasıl ve arkayı dağıtma sorunu var mı ?

bi valtra kullanıcısı olarak çok memnunum piyasada gün geçtikçe fazlalaşıyorlar çevremde bir çok kullanıcı var hepside memnun...
arka dağıtan valtra hiç duymadım...
eğer gerçekten ilgileniyorsan valtra yla her türlü yardımcı olabilirim...

ya şuanda bizde bir td85 birde td 75(turbo intercooler) var ondan önce avrupa a85 vardı onun arkasında ses gelmeye başladı servise sordum arkayı dağıtmak üzere dedi.bizde satmak zorunda kaldık şimdi yine a85 almaya niyetliyiz.

bence hiç tereddüt etmeyin çünkü valla burda da bir çok a85 ve bir çok seri var daha sanayi görmedi hepside adam a85 e 32 ton pancarla rampaya vuruyor 3 adet 4 tekerli 8 tonluk römorkla td 95 bile çıkamıyor fakat LDA lısını alırsan çok daha memnun kalırsın bende her türlü yardımcı olurum sorun varsa

XxXEsinti66 link=topic=51948.msg529551#msg529551 date=1328537465' Alıntı:
bence hiç tereddüt etmeyin çünkü valla burda da bir çok a85 ve bir çok seri var daha sanayi görmedi hepside adam a85 e 32 ton pancarla rampaya vuruyor 3 adet 4 tekerli 8 tonluk römorkla td 95 bile çıkamıyor fakat LDA lısını alırsan çok daha memnun kalırsın bende her türlü yardımcı olurum sorun varsa
Ben seni zaten facebooktan tanıyorum yanılmıyorsam fatih köksu değil mi ? .. hatta senin traktörün avrupa bende avrupasının a85 ini kullandım arkayı dağıtacaktı sattık.Ama yeniden almaya niyetliyim bu avrupa modellerinden üretimi ne zaman bitti bu avrupa yeşil olanların ?

şanzıman dilileri cok pahalıymış komple 7bin tl miş gecenlerde muhabet esnasında bi servisten duymuştum.. bi çiftlikte a95 var çifligin şöförleri cok memnun çekişinden ama bi kaç defa arıza cıkarmış dediler baya hor kullanırlar a95i..

Emin01 link=topic=51948.msg529560#msg529560 date=1328537848' Alıntı:
Ben seni zaten facebooktan tanıyorum yanılmıyorsam fatih köksu değil mi ? .. hatta senin traktörün avrupa bende avrupasının a85 ini kullandım arkayı dağıtacaktı sattık.Ama yeniden almaya niyetliyim bu avrupa modellerinden üretimi ne zaman bitti bu avrupa yeşil olanların ?

evet fatih köksu . arkayı dagıtma konusuna gelirsek ben daha hiç burda duymadım new holland L95 bizim pullugu taktıgında arkayı dagıtmıştı a95 in üretimi 2006 da bitti a85 inkide 2007 de bitti diye biliyorum çok saglam makina bence kesin al

arka dağıtmayı benim bildiğim kadarıyla kullanan bir kaç kişiye sordum şanzıman ufak geliyor traktöre çok çok sıkıştırdığın zorladığın zaman arka dağıtır dediler.
ceya023 link=topic=51948.msg529604#msg529604 date=1328540354' Alıntı:
şanzıman dilileri cok pahalıymış komple 7bin tl miş gecenlerde muhabet esnasında bi servisten duymuştum.. bi çiftlikte a95 var çifligin şöförleri cok memnun çekişinden ama bi kaç defa arıza cıkarmış dediler baya hor kullanırlar a95i..
şoföre verilip çiftlikte kullanılan traktörü hiç zaman hiç bir traktör ile kıyaslama yapmıycaksın bana göre nasıl kullandıkları belli değil benim kendi amcam şoför rahat etsin diye gitti massey ferguson 5480 aldı adam duman etmiş traktörü aldı şimdi şoförün elinden 5480 ' i bulduk 2 tane fiat 80-66 çift çeker şoförlere onları verdi kabinlerini bile söktü ama şimdi yaz kış yağmur çamur açık traktörde çalışsınlar iyilik yaramıyor dedi iyide yaptı...

Valla yalan yok valtranında a85 ini kullandım new holland td 85 de kullandım çekişte valtra çok daha güçlü yakıt konusuna gelirsek new holland daha az yakıyor.Birde piyasa yönünden nh daha üstün bizim adanada sanayiden duyduklarıma göre ithallerde arka dağıtma sorunu çok değilmiş ama yerli serilerde sıkışıtırdığın ve zıplattığın zaman arkayı çabuk dağıtıyormuş valtranın yerli serisi..Temiz ithal a 85 bulsam hemen alacam yerli valtralara kanım ısınmadı..

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca

Emin01 link=topic=51948.msg529847#msg529847 date=1328557560' Alıntı:
Valla yalan yok valtranında a85 ini kullandım new holland td 85 de kullandım çekişte valtra çok daha güçlü yakıt konusuna gelirsek new holland daha az yakıyor.Birde piyasa yönünden nh daha üstün bizim adanada sanayiden duyduklarıma göre ithallerde arka dağıtma sorunu çok değilmiş ama yerli serilerde sıkışıtırdığın ve zıplattığın zaman arkayı çabuk dağıtıyormuş valtranın yerli serisi..Temiz ithal a 85 bulsam hemen alacam yerli valtralara kanım ısınmadı..
madem 80-90 hp arası bi traktör istiyosun gel sana bi n92 alalım ömürlük kullan arkana bakma...

valtrayi 2007 den berli kullanıyoruz yerli üretim a75 daha arkadan herhangi bir ses filan gelmedi bu sene köyde asfalt yapan firmanın mucur yüklü kamyonu çöktü AS 950 Bizim valtra a75 taktik motor zıpladi hopladi o yokuştan as950 i çekti çıkartı hala da sapasağlam . Piyasasıda çok güzel ben sivasın şarkısla ilçesinin köyünde oturuyorum şarkıslada olan Bayram sevim valtra hattat otomotif vallaha gelen valtra anında gidiyor bir hafta filan beklemiyor çok güzel bence yakıtta engebeli arazide dekara 1.5 litreyi geçmiyor seçim sizin :)

valtra-a75- link=topic=51948.msg530118#msg530118 date=1328606400' Alıntı:
bu arada n92 101 hp gücünde
valtra-a75- link=topic=51948.msg530115#msg530115 date=1328606155' Alıntı:
valtrayi 2007 den berli kullanıyoruz yerli üretim a75 daha arkadan herhangi bir ses filan gelmedi bu sene köyde asfalt yapan firmanın mucur yüklü kamyonu çöktü AS 950 Bizim valtra a75 taktik motor zıpladi hopladi o yokuştan as950 i çekti çıkartı hala da sapasağlam . Piyasasıda çok güzel ben sivasın şarkısla ilçesinin köyünde oturuyorum şarkıslada olan Bayram sevim valtra hattat otomotif vallaha gelen valtra anında gidiyor bir hafta filan beklemiyor çok güzel bence yakıtta engebeli arazide dekara 1.5 litreyi geçmiyor seçim sizin :)

arkadasım ben sana söyle söyleyeyim bizim tümo yu da bayram sevimden aldık bizz adam ziraat odası baskanı cogu işinin hatrına alıyo ondan bu motorları tümo devlet yapısı iken satişta refor kırıyordu bu adam yanliş bilmiyorsam 10 köyün arazisini tek ekip biçiyo bu adam kimsenın alamadıgı destekleri alıyo

biz bayram sevim den bakmadık beşir diye valtranin ilk satıcısı bi adam vardı ondan aldıkda şimdi valtrayi bayram sevim satıyo bizim köyde birtek bizde var bizde memnunuz çekişi güzel arazimiz geniş değil 600 dönüm filan civarı sürüyok bu senelerde 65 litre ile 45 dönüm civarı sürüyok