yardım lazımm !!!!

hepsini compenant yap daha iyi ses alırsın yusuf kardeşim..ben traktöre bir çift taktım anfisiz gayet iyi fakat küçük modelli arabalarda çıkan anfilerden bulup takmayı düşünüyorun
Traktör değil ama barış..
ssangyong korando sport :)
dediğin mini amfi bumu..
c741ea228aff7c1fd31289efa52d642a.jpg

buda benim araç
880fc329bb7d6d625cc470f243c6d027.jpg

Yusuf abi kendinden anfili teypler var fiyatlar 1000 lira civarı piyasadaki anfilerin üzerindeki değer ile çıkışın alakası yok o yazılan gücü vermesi için cami anfisindeki stk çıkış olması lazım.Bazı araçlarda orjınal teyp sesi çok dolgundur sebebi o araç için üretilmiştir,o sistem başka araca takıldığı zaman aynı sesi vermiyor maalesef.

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
mustafa 4 kapıda 4 hoperlör var..
önlere comp yaparsak arka ne olacak boşmu dursun :)
ben o yüzden ön coax arka kapılara comp düşündüm.. birde amfi..
Ayrıca bass düşünmüyorum..
hem bass için yerde yok..

Arabada kaç kişi müzik dinleyecek. Bizim araba Ford connect ve sadece önde var. Arabada 4 hoparlör olunca ses karışma yapıyor. Hele ki sen arkalara coaxsiyel kullanacaksın. Valla abi aldımı iyi bişeyler al müziğini keyifle dinle. Arka kapılara harcayacağın parayla iyi bir component ve amfi al. Yaptımı Claas bişeyler olsun ;)

Arabada kaç kişi müzik dinleyecek. Bizim araba Ford connect ve sadece önde var. Arabada 4 hoparlör olunca ses karışma yapıyor. Hele ki sen arkalara coaxsiyel kullanacaksın. Valla abi aldımı iyi bişeyler al müziğini keyifle dinle. Arka kapılara harcayacağın parayla iyi bir component ve amfi al. Yaptımı Claas bişeyler olsun ;)
component bass bakımından coaxtan çok zayıf değilmi ...
4 adet comp olsa hani bass sesleri..
:)

Yusuf abi kendinden anfili teypler var fiyatlar 1000 lira civarı piyasadaki anfilerin üzerindeki değer ile çıkışın alakası yok o yazılan gücü vermesi için cami anfisindeki stk çıkış olması lazım.Bazı araçlarda orjınal teyp sesi çok dolgundur sebebi o araç için üretilmiştir,o sistem başka araca takıldığı zaman aynı sesi vermiyor maalesef.
yaşarım...
bunun üzerindeki navimex double din..
ssanyong'a özel...ama sonradan takılma
4x45 watt...
sanırım bu takildiktan sonra kapılardaki orjinal hoparlörleri yakmış...
büyük ihtimal ağır basmış..
yada teknik bir entegre hata olmuş ana ünitede..
yaw valla şaşırdım kaldım..
Kış günü başka işimizde yok..
ne yapalım :)