Yaşadığınız ilginç korkunç hikayeler varsa buraya yazalım arkadaşlar buraya bakn

Ynt: Yaşadığınız ilginç korkunç hikayeler varsa buraya yazalım arkadaşlar buraya bakn

hellboy-07 link=topic=51590.msg523688#msg523688 date=1327866573' Alıntı:
ben kendimde 116 kiloyum zaten.bende güreşe merakım var.yani bende güreşçiyim.nede olsa pehlivan diyarındanız.ama şuanda güreşmiyorum.sarkık göbeğim yok haa..
bende boylu biraz geniş iri yapılıyım ama göbek fln bendede yok bide tartıda fazla basarım :D etim sıkıdır serttir kolay kolay bişey olmaz bana zuha-*-s
bnm hacı ağaymıştı :D :D bide pala sert bi tipi var siyah beyaz fotolarda zayıf ama iri yarı bi tip bıyıklar up uzun :D :D 2 adamı birlikte dövüp hapsede girip çıkmış zuha-*-s

Ynt: Yaşadığınız ilginç korkunç hikayeler varsa buraya yazalım arkadaşlar buraya bakn

ben öyle baskalari gibi itden kurttan yilandan korkmam. bu güne kadar yasadigim en büyük korku kizimin dogumundaydi....36 saat sürdü hastane maceramiz...ya ikisinden birine bisey olursa diye korkmustum...

demir45 link=topic=51590.msg523690#msg523690 date=1327866780' Alıntı:
Gece gece korkutuyorsunuz insanı ha... :D
La nesinden korktun korkunç bişey yok o kadar :D
satocan58 link=topic=51590.msg523698#msg523698 date=1327867220' Alıntı:
ben öyle baskalari gibi itden kurttan yilandan korkmam. bu güne kadar yasadigim en büyük korku kizimin dogumundaydi....36 saat sürdü hastane maceramiz...ya ikisinden birine bisey olursa diye korkmustum...
Allah korusun abi

demir45 link=topic=51590.msg523690#msg523690 date=1327866780' Alıntı:
Gece gece korkutuyorsunuz insanı ha... :D
Demirim şu anda babannemmin gözümün önünde vefat ettiği odada tek başıma trakkulube giriyorum. Ev halkı diğer taraftalar. Bir insanın ölümünü görmek etkileyici oluyor. Yaşlıydı biraz acılı oldu.. Çok soğukkanlıyım. Köydeki evde haftalarca tek başıma kaldığım oluyordu. Evlerde eski cçr-*-s Allah ' a güven..

Bizim köyde iki tane mezar var Cuma geceleri birinden diğerine gece saat 12 gibi bir ışık beyaz, nur diye tabir ederler ya o kadar ak ve beyaz, geçip gidiyor yazın birkaç kez gördüm, gördük yani indiği yerde tam mezarın olduğu yer ama gidipte bakmadık... :)

nh_fıat link=topic=51590.msg524613#msg524613 date=1327953144' Alıntı:
;D ;D ;D
şuan yaz olsa geceleri traktörle tarlaya gidiyorm biçere mezarlığın ordan geçemem :D ;D
Bizim köyün girişinde mezarlık. Tarladan eve gitmek için illakı mezarlığın yanından geçeceksin grin-*-s

Dqn link=topic=51590.msg524616#msg524616 date=1327953270' Alıntı:
Bizim köyün girişinde mezarlık. Tarladan eve gitmek için illakı mezarlığın yanından geçeceksin grin-*-s
bzm köye giriş 2 taraftan teki il dışından giriliyor tekide merkezden giriliyor tarlaların geneli merkeze doğru tarafta ama mezarlığa yaklaşmadan patika yola giriliyor ama mezarlığın altında fln 10 dönümlük tarla var 2 tanede daha aşalarda var :D :D bu sene sadece 1 tanesi ekin :D

nh_fıat link=topic=51590.msg524641#msg524641 date=1327953994' Alıntı:
bzm köye giriş 2 taraftan teki il dışından giriliyor tekide merkezden giriliyor tarlaların geneli merkeze doğru tarafta ama mezarlığa yaklaşmadan patika yola giriliyor ama mezarlığın altında fln 10 dönümlük tarla var 2 tanede daha aşalarda var :D :D bu sene sadece 1 tanesi ekin :D
Bizimki böyle köye

arkadaşlar bu anlattıklarım 100 % bizzat yaşadığım olaydır..ben çocukken yani ilkokul 4 . 5. sınıfa gittiğim dönemde . gene bir akşam babamlar komşuya gidecekler .ben her zaman önden giderdim .o gün gene önden çıkmıştım yola bizim evin yanında traktör koyduğumuz yer var orayı geçince şimdiki evi yaptığımız boş arsa var ,etrafındada temel için getirilmiş taşlar ve üzerlerinde mısır sapları ,neyse çıktım yolda giderken bir çıtırtı sesi ,kafamı çevirip baktığımda ne göreyim .şeffaf bir ışık . şekli insana benzeyen ama sadece şekil olarak belli ne yüz ne kolu ne bacağı belli ..sadece insan şeklinde ama büyük cüsseli aynı florasan gibi ışık veren bir yaratık .mısır saplarının üzerinden bana doğru ağır ağır yürüyor.ben şoke olmuş bir şekilde dondum kaldım .ve şoktan çıkıp koşarak eve gittim ve abimi çağırarak gördüğüm şeyi anlatarak gelmesini söyledim ..koşarak geri gittik .aynı şey olduğu yerde gene yürüyor fakat olduğu yerde .ikimiz birlikte iyice baktık ama bir türlü ne olduğunu anlayamadık .ve son gaz geri eve ...hala abimle ne olduğunu tartışırız ....aradan yıllar geçtikten sonra komşu çocuları evin yakınında merada koyun otlatırken tam akşamüstü saatlerinde bu dediğim cismi görmüşler koşarak bizim eve geldiler ..ne oldu diye sordum abi biz böyle böyle birşey gördük dediler ..lan oğlum o dediğinizi ben yıllar önce gömüştüm dedim .demekki bizim gördüğümüz şey gerçekti .evin yakınnda eski mezarlık var yıllar önce o mezarlığı bozup okul yapmışlar .. :S

Yasadiginiz ilginc korkunc hikayeler varsa buraya yazalim arkadaslar buraya bakn

Sene 2007 falandi sanarim yazdi ve tarlalarda yangin cikti ruzgar vardi koylere dogru geliyodu dolayisiyla butun milet yanginin unlerini puluklarla kesmeye calistilar ve zorda olsa sundurduler iki uc gun sonra benle iki arkadas yanan yerlerde gezerken bi tepede pullukun surdugu yerlerde buyuk beyaz taslar cikti ve o taslar bizim bolgemizde hic yoktu neyse benle arkadaslar gece burayi kazmaya karar verdik ve gece mazemeleri amanetleri alip gittik ve kazmaya basladik kazdikca deyisik taslar cikmaya devam eti hata tekerlek gibi taslar sekili tuglalar cikti 1.5 m falan kazinca kemik cikti mezar gibiydi yanliz yunu kibleye bakmiyordu gece gec oldu eve geldik gunduz imama sorduk dedi kazmayin kapatin ama biz dinlermiyiz gece tekrar gittik ilk ben girdim cukura kazmayi nasil vurdum yere saplandi yanliz ediyorum etmiyorum cikmiyo kazma arkadaslara dedim saka sandilar ama baktilar gercek direk kacmaya basladilar bende cikip kactim tabi geldik eve ben kelesi aldim tekrar gittik oraya baktik isik var sanki cukurda ve ben direk emniyeti actim mermiyi agza surdum seriye taktim oraya gitmeye devam etik gitik baktik bisey yok bu sefer arkadas girdi benim basima ne geldi cikti cukurdan ve vazgectik cukuru kaptip kuye geldik fazla korktum diyemem ama bizim basimizdanda buyle bi olay gecti.

Bu son 2 hikaye etkiledi beni aycan abi korkutuyon insanı ya : ' (

Dqn link=topic=51590.msg524677#msg524677 date=1327955242' Alıntı:
nerde la mezarlık ?

en sağda çıkışın orda viraja tam girdiğindeki ağaçların arasında insan resmi olan yerde :D
bu arada bu eski sürüm şimdi evler fln geldi yeni oap*-s