Yeni Aldığım 62 Diş Pistonlu Tırmık

051123_081127.jpg

051123_081154.jpg

Ynt: Yeni Aldığım 62 Diş Pistonlu Tırmık

Sağolun arkadaşlar . bu ekipmanı kooperatif muhameleli aldım fiyatı 3700 tl . Arkadaki halka tapanları sormuşsun fatih arkadaşım . Ekipmanı almamdaki en büyük etken ekipmanın arkasındaki tapanlar zaten. Süper iş çıkarıyorlar. Özellikle ayçiçeği ekimi öncesinde toprak inceltmede mükemmel iş görüyorlar . toprağı tozalaklandırıyorlar . Ve toprak 2-3 gün beklese bile tavını vermiyor. Artık bundan sonra buğday ekimi öncesi toprak hazırlamada bile bu ekipmanı kullanırım diye düşünüyorum.

poyyraz link=topic=86742.msg1040331#msg1040331 date=1448836886' Alıntı:
Sağolun arkadaşlar . bu ekipmanı kooperatif muhameleli aldım fiyatı 3700 tl . Arkadaki halka tapanları sormuşsun fatih arkadaşım . Ekipmanı almamdaki en büyük etken ekipmanın arkasındaki tapanlar zaten. Süper iş çıkarıyorlar. Özellikle ayçiçeği ekimi öncesinde toprak inceltmede mükemmel iş görüyorlar . toprağı tozalaklandırıyorlar . Ve toprak 2-3 gün beklese bile tavını vermiyor. Artık bundan sonra buğday ekimi öncesi toprak hazırlamada bile bu ekipmanı kullanırım diye düşünüyorum.
Hayırlı olsun abi. Güle güle kullan. Saray ın neresindensin? Bende ileriye doğru böyle birşey düşünüyorum .Ayçiçek ekimi öncesi disk tiller + tırmık olabilir düşüncesindeyim.

İslamdogan link=topic=86742.msg1040335#msg1040335 date=1448839978' Alıntı:
Hayırlı olsun abi. Güle güle kullan. Saray ın neresindensin? Bende ileriye doğru böyle birşey düşünüyorum .Ayçiçek ekimi öncesi disk tiller + tırmık olabilir düşüncesindeyim.

Ben Saray ' ın Servi köyündenim. Evet dediğin şekildede olabilir. Bende disk tiller yok ama alplerin pistonlu 1 tonluk ızgaralarından var. Onlarda gayet güzel iş çıkarıyor.

Hayırlısı olsun.bulent tarım ın malzemeleri güzel işçilik çıkarıyor.biz 2 tane disktillerini aldık .birinin bilyası kitlendi aradığım gibi geldiler. komple askı koldan değişti.

Hayırlı olsun abi.. Biz biraz da büyük ölçüdeki tırmıklarda görmeye alışığız Piston uygulamasını 60 diş olarak ilk defa görüyorum hatta daha büyük modellerin kimisinde bile yok.. 60 diş için piston tercih meselesi ama lüks bir uygulama bence..