Yeni aldığımız mini tilleri denedik...

Ynt: Yeni aldığımız mini tilleri denedik...

İslamdogan link=topic=82164.msg976787#msg976787 date=1425144953' Alıntı:
Ağır tip değil bir ufak yani ayakla Hayır bir ufak versiyonu sanırsam yani ayaklar daha ince . Ama arkada merdane olsa daha iyi olurdu .Bu kırlangıç ayakların tek iyi yanı toplama yapmaması . Ya aslında çok güzel bır vıdeo çekmiştim ama silindii ..
[/quote

alipasalierkan link=topic=82164.msg976819#msg976819 date=1425148579' Alıntı:
Güzel paylaşım İslam. Kolay gelsin. Mini tillerı sürmüşsün sahaya...:D
Sağol Erkan Abi sürdük sonunda ama pek içim ısınmadı merdane olmadığı için .Artık ayçiçeği yerlerini hazırlarken daha detaylı video ve foto atarım ozaman belli olur sanırsam. Az önce bu malzemeyi babamın kafasına sokup aldıran adamı gördum , malzemeyi denedim dedim . Nasıl ama merdaneliden daha iyi dimi diyo :D Koşaşarak uzaklaşıcaktım az kalsın .. :D

Hayırlı olsun arkası merdaneli olanlar daha iyi işçilik yapıyor, hem bunun arkasında kırlangıç ayağının olmasınıda bir anlam veremedim.

ranger link=topic=82164.msg976967#msg976967 date=1425200959' Alıntı:
Hayırlı olsun arkası merdaneli olanlar daha iyi işçilik yapıyor, hem bunun arkasında kırlangıç ayağının olmasınıda bir anlam veremedim.
Abi ne yazıkki bende anlam veremedim bu kırlangıç ayak zaten mibzerin arkasında tohumu örtmek için kullanılıyor burada ne işi var acaba D: ? ? Babam başkasının dolduruşuna gelerek almış zaten..

Trakyalı39 link=topic=82164.msg991012#msg991012 date=1428460088' Alıntı:
Hayirlisi olsun birader . Toğum yataği hazirlamada aysan gibi iş yapmaz. Yüksek ayak aysan da tercih edebilirdin arkasi çift merdane trakya dişinda pek bilen olmazda
Sağolun.. Bunlar zaten yüksek ayak aysan tipinde bir malzeme ama tabikide aysanın yerini tutmaz. Ayçiçek yerlerini hazırlayacağım 5 10 gün sonra bakacam bakalım nasıl işçilik çıkaracaklar. Eğer beğenmez isek seneye arkaya çift merdane taktırmayı düşünüyorum..

İslamdogan link=topic=82164.msg991156#msg991156 date=1428498181' Alıntı:
İyi ama keşke merdaneli alsaydınızz..
ayırdığım bütçe kısıtlıydı ve çok para istediler aysanın kendine 1300 verdim merdaneye 1500 lira daha vermem gerekliydi memun olmazsam merdaneyi seneye alcam nasıl olsa bağımsız duruma göre arkaya 3 sıra tırmıkda yaptırabilirim. :D

144fenomen link=topic=82164.msg991159#msg991159 date=1428498398' Alıntı:
ayırdığım bütçe kısıtlıydı ve çok para istediler aysanın kendine 1300 verdim merdaneye 1500 lira daha vermem gerekliydi memun olmazsam merdaneyi seneye alcam nasıl olsa bağımsız duruma göre arkaya 3 sıra tırmıkda yaptırabilirim. :D

Merdaneye 1500 çok istemişler ama olsun bu şekilde önce bir deneyin dediğiniz gibi memnun kalmazsanız merdane taktırırsınız.. Tekrardan hayırlı olsun güle güle kullanın..

Mini tilleriniz hayırlı olsun İslam.Çevremde aysan kullanıp bacakları sık kırıldığından mini tillere geçiş var.Kullananlara memnun musunuz diye sormadım ama aysandan daha dayanıklı bir bacak yapısına sahip.Güle güle kullanın.