Yeni ekipmanımız. GÜLTAŞ TARIM (SUPER COMBI)

Hayırlısı olsun lütfen tecrübelerinizi paylaşın bizimle
Saolun teşekkürler. Ekipmanı bahar çiftinde yani nisan ayında pamuk yeri hazirlamak için kullanıcaz. Benim simdiye kadar ki İzlenimlerim hafif otlu olan yerlerde aysan tıkanma yapabiliyor. Bunun önüne geçmek için potunger çekmek gerekiyor yere, potunger baharın fazla batıp tohum yatağını bozuyor ve üstte kuru kaba toprak fazla oluyor, genelde biz potungeri güzün kullanırız. Bu ekipman hem onden otlu yerde otu koparıp parcalayıp toprağı işleyip inceltecek hemde arkasindan gelecek olan ekipmana iş kolaylığı sağlayacak. 1 kat superkombi cektikten sonra, 1 kat yine gültaş tarım yapısı 5 metre tırmık cekip, 1 katda sürgü merdane çekip toprak pamuk ekmeye hazır hale geliyor

Epey zamandır araştırdığım takip ettiğim ve kullanıcıların memnun olduğu, Gültaş Tarım Makinaları yapısı SUPER COMBI (4 metre) hanemize hayırlı olsun.
Allah utandırmasın hayırlı olsun Yalnız bu aletlere bi ton para verip alıyoruzda sonra gidip sağa sola bırakıp güneşi yağmuru karı ye burda sen ben gelene kadar diyoruz bir çoğumuz umarım kapalı bir yeriniz vardır takım taklavat için

Allah utandırmasın hayırlı olsun Yalnız bu aletlere bi ton para verip alıyoruzda sonra gidip sağa sola bırakıp güneşi yağmuru karı ye burda sen ben gelene kadar diyoruz bir çoğumuz umarım kapalı bir yeriniz vardır takım taklavat için
Çok haklısınız bende bu konudan muzdarip'im, hali hazırda devam eden bi zirai depo projem var. Şu an ruhsat aşamasında yaza doğru bitecek o zaman kurtarcaz ekipmanlarımızı