Yeni ekipmanımız

14.02.2017
39
23
31
Malatya

5cfde49c41d852220c42f9136f130ce1.jpg
dffaa75934a3eccc81a4a9d1af4475c8.jpg

Fırfır ömrünü tamamlamıştı bizde pankobirlikten bu görmüş olduğunuz fırfırı 800 TL ye aldık. Bunu kullanan arkadaşlar ve ya abiler vardır nasıl memnun musunuz?

Hayırlı olsun dün bende buğdaylara gübre attım makine aynı senin eski gibi ayar falan kaçmış dabanda çürükleri var birde şaft devamli civata kesiyor çok uğraştırdi bankobirlikte gençler marka var kare kovalı 500 lt hitrolikli 1350 tl ye 1 hafta önce arkadaş aldı bende onlardan düsünüyorum

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10
Hayırlı olsun dün bende buğdaylara gübre attım makine aynı senin eski gibi ayar falan kaçmış dabanda çürükleri var birde şaft devamli civata kesiyor çok uğraştırdi bankobirlikte gençler marka var kare kovalı 500 lt hitrolikli 1350 tl ye 1 hafta önce arkadaş aldı bende onlardan düsünüyorum

Bende de var aynindan sol tarafa az atiyor dikkat et

Cemal abi bizimki de aynıydı artık pert olmuş vaziyette

Serdar abi bunu söylediğin iyi oldu ayarı nasıl abi değerler tutuyor mu?

Tek traktör var ve yerler biraz uzak olduğu için hafif olmasından dolayı remorka yükleriz diye aldık [emoji846]

Hayırlı olsun,bende bundan almıştım.Tekbaşima romorka indirip,kaldirabiliyorum ,hafif.
Önemli bir şey söyleyeyim; içine yağ koymuyorlar,90 numara yağ yada uygun gres yağı koymadan çalıştırmayıniz.
Ayrıca iş bitiminde;temizledikten sonra,alt bölümler e ve içine fırça ile yanık yağ sürün yoksa küflenip kilitleniyor açamıyorsun.

Hayırlı olsun,bende bundan almıştım.Tekbaşima romorka indirip,kaldirabiliyorum ,hafif.
Önemli bir şey söyleyeyim; içine yağ koymuyorlar,90 numara yağ yada uygun gres yağı koymadan çalıştırmayıniz.
Ayrıca iş bitiminde;temizledikten sonra,alt bölümler e ve içine fırça ile yanık yağ sürün yoksa küflenip kilitleniyor açamıyorsun.

Seninkinde 5 pervane var belki o dengeli atabilir
[MENTION=12755]may[/MENTION]gun hocam teşekkür ederim [emoji4] kitlenme işini söylediğin iyi oldu motordan çıkan yağ ile yağlarım [MENTION=1713]serdar[/MENTION] Abi bir deneyelim ne sonuç verecek bende 5 pervaneden umutluyum

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10