• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Yeni Kangal Köpeğim

Katılım
29.05.2009
Mesajlar
428
Konum
sivas-yıldızeli

Ynt: Yeni Kangal Köpeğim

arkadaslar bizim köpekte enikledi isteyene enik gönderirim erkek dişi olmak sartıyla
 
Katılım
14.03.2010
Mesajlar
5,903
Konum
Bilecik
Ynt: Yeni Kangal Köpeğim

köpekler güzel duruyor kangalı bağlama avlu gibi bir mekanın varsa sal orda dursun arada sırada salarsın tabi sokaktada bırakma sonra insanlara sarar insanın başına bela olur adam kızar vurur haklıda :)
bizdede 2 kopoy var 2yaşına girdiler :)
2side kardeş teki içerde kalıp teki dışarı çıktımı hiç kimseye saramıyorlar ama 2si beraber oldumu herkeze saldırıyorlar başka köpeklere sarıyorlar güçleri yetse kangalları boğacaklar :)
biz hiç bağlamadık avluda durdular avlu geniş. yeri geldimi dışardan gelmiyolar. ama tarlada durdurmayı bi öğretemedik biri hemen köye kaçıyor :) biraz genetiğe bağlı babalarınıda sevmezdım zaten gıcık yaşlı bi moruktu :D zaten önceki köpeğimize karşılık verdiler piknik alanında bizim güzelim kopoyu boğmuşlar kangallar. adam 500liraya bunların babasını almıştı oda çocuk peydagladı :D :D
 
Katılım
26.06.2018
Mesajlar
20
Konum
Kocaeki
Köpeklerde bilindiği üzere eğitim çok önemli bir şey ve bu eğitim birçok farklı alana sahip. Köpek eğitimi noktasında, gerek eğitimin çeşitliliği gerekse de kapsamının hayli geniş olması, bu eğitim için profesyonel bir destek alınmasını zorunlu kılıyor. Alanında uzman ve tecrübeli bir eğitmen ya da kurumla çalışmanız sizin adınıza çok faydalı olur.
 
Katılım
31.12.2015
Mesajlar
3,233
Konum
osmaniye
Bizde kurt köpeği kırması vardı bir ara. Maşallah çok akıllıydı başkasının tavuğu bizim evin arkasına gelse onları kovalardı, tavuk tutacağımız zaman kendisi kovalar tavuğu yorardi biz tutardık ama sonra kangal köpekleri boğmuş vefat etti ondan sonra da köpek almadik
 


Üst Alt