Yeni Römörkumuz....

Ahmet kardeş traktörsüz bu uzatmayı yapa bilirmi usta ölçüler olurmu acaba ben bulundum yerde taktırsam

Talha kardeş ölçüler her traktör de farklı ben 16 cm uzattım ama landini lerde bile ölçüler değişiyor powerfarm la 5h farklı mesala usta traktöre göre yapsa daha sağlıklı olur...

Hayırlı olsun.Güle güle kullanın. Bizde 15 m^3 kullanıyoruz. Doluykende motora fazla basmaz, hatta tek dingil 5 tonluk römorktan daha rahat kullanımı var.Krikolu ön kaldırma kolu kullanışlı oluyor.Arka kapak bütün olarak yana açılır olsaydı biraz daha rahatlık olurdu.İyi çalışmalar.

• Beğen
Tepkiler: 'Ahmet ARSLAN'
Hayırlı olsun.Güle güle kullanın. Bizde 15 m^3 kullanıyoruz. Doluykende motora fazla basmaz, hatta tek dingil 5 tonluk römorktan daha rahat kullanımı var.Krikolu ön kaldırma kolu kullanışlı oluyor.Arka kapak bütün olarak yana açılır olsaydı biraz daha rahatlık olurdu.İyi çalışmalar.

Sağolun daha iyisi size olsun.Boş ken traktörün arkasında Yok gibi maşallah doluykende böyle olursa çok iyi yan kapak 2 şekilde açılıyor yukarı Ve aşağı yana açılma olsa daha güzel olurdu...

hayırlı olsun çok güzel olmuş. Landini de canavar gibi duruyor. Önleri uzatmışsınız neden uzatma gereği duydunuz? Ve uzatınca ne fark etti ?

Sağolun daha iyisi size olsun.Traktörün önün hafifti sıra sonlarında falan kalkıyordu şimdi ağırlık merkezi öne kaydı önü yere daha sağlam basıyor Ve çekişte bir nebze arttı...

• Beğen
Tepkiler: davinci