Yeni ürün Erkunt Kuvvet 130

Mahindra ya Erkunt ismi yapistirmilar sadece

Paylaşım için teşekkürler.
85 bin dolar fiyatı varmış.

• Beğen
Tepkiler: aşkar

Ne kadar yine çakma olduğu ortaya çıksa da Erkunt'u ülkeye katma değer ve yenilikler getirdiği için tebrik ediyorum. Mahindranın sitesinden traktörü inceledim görünüş itibariyle mekanik 4 vites var gibi. O fiyatara boş Essential paket 5711S / Global 5711 alınabilirken macera aramamak gerekir diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
herkese merhabalar Trakkulüp :)
iş yoğunluğumdan ziyade karantina sebeblerinden dolayı bu konuya el atamadım. mart sonu gibi test ve çekim davetim vardı ama corona yüzünden şehirlerarası git gel muhabbetinden dolayı kaldı. size bu konuyu tek seferde çok detaylı bir paylaşım hazırlayacaktık olmadı. akşam nasipse tvden hep beraber izleyeceğiz.Fiyat henüz belli değil belki çok aşa belki yukarı onu da yakında öğreneceğiz.
sonra ben yine sorularınıza cevap vermeye çalışırım akşam 8 gibi işe gittim şuan saat sabah 9.5 yeni geldim bu kadar yazdım sağlıcakla kalın.

Son düzenleme:
Sağlamsa sıkıntı yok varsın hintli olsun çeşit bolluğu iyidir. Yedekparça servis ağı çok geniş ve hızlı, üzerinde erkunt yazsın yeterli.
Yerlilik oranı yok ama şuanki 90,100,110 luk erkuntların doğuşuda bu şekilde olmuştu linder100 lükler direk ithal geldi daha sonra yerlilik oranları artırılıp tasarım özgünleştirildi.
Lindner bize steyr e ait olan zf bir şanzıman ve hidrolik kazandırmıştı. Mahindranın ne kazandırabileceğini zaman içinde hep birlikte göreceğiz. Keşke Lindner in izinden gidilmiş olsaydı demekten kendini alamıyor insan.