• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Yepyeni New Holland TR5.110

Koskoca çınar dedikleri firma yıllar sonra bunu çıkarmış , bir başak kadar olamadılar .
Dağ fare doğurdu resmen .
Hala 66 serisi vitesleri mı var acaba ? Yoksa 480 vitesleri ne mi döndüler nostaljik olsun diye :)
66 gectik yakinda tek vites cikarcaklar

Traktordeki motor 3.4litrelik commanrail motor fis tertibatindan belli sag yandan cekilmis olan fotoda.

nh çiftçiyi düdükleme derdinde ...malımı satayım da ne olursa olsun..nh servisin önün arkası traktör dolu..alan pişman olup elden çıkarmaya çalışıyor..bu hafta bile 2 kişi mf aldı..bir diğeri 65 nh değiştirecek o da mf alacak..
Son birkaç senedir bu durum iyice ayyuka çıktı , niye böyle oluyor anlamadım . Firma gittikçe saglamlikta kötüye gidiyor

Son birkaç senedir bu durum iyice ayyuka çıktı , niye böyle oluyor anlamadım . Firma gittikçe saglamlikta kötüye gidiyor
bunun nedeni maliyeti düşürmek için yapılan kalitesiz ,uygunsuz malzeme kullanımı...adamların fikri,çiftçi traktörü alır 7-8 sene sonra servise yolu düşer(planlı eskitme)diye hesaplıyor ama evdeki hesap çarşıya uymuyor..o ucuz malzeme 7-8 sene değil 1-2 sene anca dayanıyor..sonuç servis yolu..

Herşeyi geçtimde o vites kolu ne öyle taa önde.kısa boylu adam napacak vites değiştirken

Moderatör tarafında düzenlendi:
Güzel olmuş ama listede gözükmüyor buda çok satar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ülkemizde kemik bir müşterisi var , rakipleri yanına çok yaklasamiyor satış adedi olarak . İnsanlar kullanmaktan başka , ellerinde değerini yitirmeyecek , bir yatırım olarak görüyorlar Nh traktörü , bu sebeple bir saadet zincirine dönüşmüş durumda , NH bu ülkede ne yapsa peynir ekmek gibi satar , bahsettiğim sebeplerden dolayı .

essek bızım essek semeri degişmiş yenı nal cakılmıs :)
güzel olmus begendım sahsen motoru tla serısındekı motordan yada maxxum dakı motordan koysalardı sahene olurdu alacak arkadaslara sımdıden hayırlı olsun dıyorum donanımlı bır traktor olmus

Üst Alt