<<><>> y€ni N€siL TT <<><>>

: <<><>> y€ni N€siL TT <<><>>

erdem bu motor cıkalı nerdeyse 1 sene oluyo sızın oraya yenımı dustu bunlar
arkadaslar tt serısı segmentınde rakıpsız ne olursa olsun deneyın gorursunuz bu tt65 vardı bızım komsuda motor kısa kucuk mucuk ama acayıp cekıo ayrıca yolda basaktan falan bıle az yakıo
bıde ben cok denedım ben td ve tn yı takvıye dahıl olmak uzere vıtesten cıkarıp yokustan bosa sallıom motor duruyo ama bu tt ler 70-56 gıbı bosa sallayınca ucuyo gıdıo
ben cozemedım bı turlu bılen varsa yassın

ayrıca koray bu tt65 4wd nadasta senın 285ı cok rahat gecer bu motoru hafıfe alma

salih link=topic=2372.msg23672#msg23672 date=1207167877' Alıntı:
erdem bu motor cıkalı nerdeyse 1 sene oluyo sızın oraya yenımı dustu bunlar

YOO KİM DEDİ SANA YENİ GELDİĞİNİ, NERDEN VARDIN OO YARGIYAA !!!!!

nerdenmı vardım 6 aydan berı kamyonlar tt ıhrac edıo ordan yola cıktım
melıh motoruna okadar guvenıosan deneyelım kardes benım samımı arkadsımda hemde tt65 ıstersen nadasta deneyelım senın mf kuyruguna nası basıo gozlerınle gorr

GÜZEL RESİMLER

TT SERİSİNDE VİTESLERİ YANA ALMIŞLAR DEPOYU ALTA ALMIŞLAR VE KAPORTAYI AZDAOLSA TN-DA SERİSİNE BENZETMİŞLER

BİZİM AMCAOLUNDA TT60 WAR KABİNLİ ÇİFT ÇEKER ADAMLA DALGA GEÇİYOM OYUNCAK DİE AMA ÇEKİŞİ İYİ BİZİM KÖYÜN TOPRAGI AĞIR TT60 IN SAHİBİNDFE BİRDE TD85D WAR 4LÜ 14 ' ' AYDIN PULLUKLARI WAR DÜZ ARAZİDE TT60 A BU PULLUĞU TAKIYOR İYİ ÇEKİYOR DİYOR AMA BEN TARLADA GÖRMEDİM

POYRAZLI SALİH link=topic=2372.msg23758#msg23758 date=1207210203' Alıntı:
GÜZEL RESİMLER

TT SERİSİNDE VİTESLERİ YANA ALMIŞLAR DEPOYU ALTA ALMIŞLAR VE KAPORTAYI AZDAOLSA TN-DA SERİSİNE BENZETMİŞLER

BİZİM AMCAOLUNDA TT60 WAR KABİNLİ ÇİFT ÇEKER ADAMLA DALGA GEÇİYOM OYUNCAK DİE AMA ÇEKİŞİ İYİ BİZİM KÖYÜN TOPRAGI AĞIR TT60 IN SAHİBİNDFE BİRDE TD85D WAR 4LÜ 14 ' ' AYDIN PULLUKLARI WAR DÜZ ARAZİDE TT60 A BU PULLUĞU TAKIYOR İYİ ÇEKİYOR DİYOR AMA BEN TARLADA GÖRMEDİM

ÇOK GÜZEL ACIKLAMIŞŞIN SALİH ESKİ TT DAHA GÜZELDİ BENCE KLASİK Bİ KULLANIMI VARDI...

ya oda adam mazot koyarken falan zor oluo zaten ıcı cok dar vıtes falan ınıp bınerken adamın orasını burasını yokluyo ole daha ıyı olmus emın ol