Yoklukta iş görebilmek bu olsa

Ilhan Neler uydurmuş adam baksana
Su kovasından ip kutusu yapmış araba defransiyeli kullanmış kornali uyarı sistemi bile yapmış
Abi adam boş zamanında acıyor interneti civata dayanimi hesapları ogreniyo
Basit mekanizmaları öğreniyo
Boş zamanını çatı garaj yaparak geçiriyo
Valla ben bunları görünce çok tembel hissediyom

Helal olsun adama dirgen le sarmaktan bıkmış kucaklayıp atıvercek romorka ben de çok yılardım dirgenden kendim yuvarlar namluyu rulo gibi atardım hızlı olurdu bu adam level atlamış usta olmuş biz hazıra konduk hazır makina[emoji23][emoji23]

• Beğen
Tepkiler: ismail_17
Helal olsun adama dirgen le sarmaktan bıkmış kucaklayıp atıvercek romorka ben de çok yılardım dirgenden kendim yuvarlar namluyu rulo gibi atardım hızlı olurdu bu adam level atlamış usta olmuş biz hazıra konduk hazır makina[emoji23][emoji23]
Hayvancilik varsa otculuk olmadan olmaz
Otculuk vaktinde yapılırsa değerli olur
Zordur bilen bilir
tebrikler;
burada bol kazanıp,bişey yapmadan,şikâyet etmektense,
bu gibi insanlarla az kazanıp,öz yaşamayı isterdim.
200 kişilik köyde kaynak yapmayı bile 2 kişi biliyor yazık.
Sen yaparsin bu makineden Yusuf
Tabi değermi bizim şartlarda o ayri
Fabrikasyon rulo makinelerde benzer sistem ile calisiyor

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Rusların sanayiside oldukça gelişmiş.universal 650 belarus kopyasıdır lada niva samaranın sağlamlığını herkes bilir.adamlar uzaya ilk insan gönderenlerdir.çernobilde her ne kadar vahim olsada adamlar gelişmiş.en azından kapitalizme bizin kadar bağımlı değiller

• Beğen
Tepkiler: hil.mi
Rusların sanayiside oldukça gelişmiş.universal 650 belarus kopyasıdır lada niva samaranın sağlamlığını herkes bilir.adamlar uzaya ilk insan gönderenlerdir.çernobilde her ne kadar vahim olsada adamlar gelişmiş.en azından kapitalizme bizin kadar bağımlı değiller
Gereksiz lüksten uzak dururlar evlerinde gereksiz tek bir eşya göremezsiniz bu gereksiz lüksten uzak duruşları araba traktör hatta makinalarina yansır.

bizler 50 yıl önce birşeyden habersiz ellerimizle tarlada el tırmığı ile ellerimizi nasırlamaya çabalarken;
ruslar 100 sene önce rahattılar :( Screenshot_20190218-195805.jpg