ZETOR Hakkında Düşünceleriniz?

Ynt: ZETOR Hakkında Düşünceleriniz?

şerefli1 link=topic=67751.msg770225#msg770225 date=1378145844' Alıntı:
erkuntun varda ne sanki 100tl yol parası 110 tl de cam mesala camı kırdım böyle oldu.... yerlimi yakamı silkeliyom anlamışındır duva*-*0 git git nerden bulaştıtdım şu yerli traktöre abooo abooooo cebimizde harçlık erkunta gidiyo... yemiyoz içmiyoz erkunta harcıyoz sadece far ve cam için 700 tl gitti klimada eklense 1200 tl gidecekti artık o da seneye kaldı zaten şanzumana 1100 tl verdim daha geçwn ay... bende diyoruum bu paralar nere gidiyo meğer erkunt yermişte haberim yokmuş gaha kapıya kormuyum ben yerliyi kuyruğuna tenekeyi bağlamak zamanı gelmiş... birde beni tümosanabulaştıracaklardı az kalsınki.....
en iyisi nh ile tumosan abi zaten çoğu parçası uyuşuyor hem de ucuz

zetor gerçekten traktör bunu kimse inkaretmiyor..
gerçek şu ki arkasında babayigit yok buyüzden bu kaliteler bizlere çok uzak...
dün newhollandı almak için inceledim kahroldum.. kabin ve iç dizayn sıfır çok kötü-arka sistemler sıfır.. bu türk çiftçisi neden bukadar hor görülüyor...
aslında suç bilerde td90-100 lere baktım çok igrendim..birkısm jondere ve tümosanlar motor olarak sıkıntı yok kabin işçiilk ve estedik yok bu kadar basit ve tehlikeli bir üretime kim nasıl izin veriyor anlamayıyorum.
düz ova tarlamız yok ki..çiftçilik agımız çiftlik düzenimiz yok ki burası türkiye sabah tarla akşam ev..tarlaya en az 2-3 kişi ile gidilir...yzıklar olsun türk traktöre ve dizay eden mühendislerine yazıklar olsun...
traktör olarak hiç birine lafım yok...ama kabin ve ve içi vevitesler ve kumanda panelleri ve arka kısımlar çok kötü ve bu yüzden erkunt her övgüyü hakediyor....çünkü bu ülkede her yeniliği erkunt başlattı...

köylü link=topic=67751.msg770530#msg770530 date=1378237365' Alıntı:
zetor gerçekten traktör bunu kimse inkaretmiyor..
gerçek şu ki arkasında babayigit yok buyüzden bu kaliteler bizlere çok uzak...
dün newhollandı almak için inceledim kahroldum.. kabin ve iç dizayn sıfır çok kötü-arka sistemler sıfır.. bu türk çiftçisi neden bukadar hor görülüyor...
aslında suç bilerde td90-100 lere baktım çok igrendim..birkısm jondere ve tümosanlar motor olarak sıkıntı yok kabin işçiilk ve estedik yok bu kadar basit ve tehlikeli bir üretime kim nasıl izin veriyor anlamayıyorum.
düz ova tarlamız yok ki..çiftçilik agımız çiftlik düzenimiz yok ki burası türkiye sabah tarla akşam ev..tarlaya en az 2-3 kişi ile gidilir...yzıklar olsun türk traktöre ve dizay eden mühendislerine yazıklar olsun...
traktör olarak hiç birine lafım yok...ama kabin ve ve içi vevitesler ve kumanda panelleri ve arka kısımlar çok kötü ve bu yüzden erkunt her övgüyü hakediyor....çünkü bu ülkede her yeniliği erkunt başlattı...
sen rahata alışmışsın td serisi fıstık gibi traktör içi çok geniş ve konforlu ayrıca nh nin başka serileridr var hatırlatırım traktör karalama burda

tt6054c link=topic=67751.msg770534#msg770534 date=1378237880' Alıntı:
sen rahata alışmışsın td serisi fıstık gibi traktör içi çok geniş ve konforlu ayrıca nh nin başka serileridr var hatırlatırım traktör karalama burda

rahata alışmı adamıda bulmuşun ya ....
ayriyeten eleştirmek karalamak değildir...
eleştiriye alışmak gerkir tüketici hakları diye bişey var üreticilerde kusur olmasa tüketici hakları kurulmazdı...sen nh kullanıyon diye tapacak halimiz yok varsa kusurları erkek gibi çıkar dersin buna kızılacak bir şey de yoktur....
daha 15 yaşındasın millete şunu yapma bunu yapma diye akıl veriyon çok kızdım sana traktör karalama dediğin adam 43 yaşında iyiyi kötüyü belirleyecek bir yaşta eleştirilerinde doğruluk payı olmasa deriz yalan söylüyor ..Avrupa ile yerliyi kıyaslayınca resmen bizimle dalga geçiyorlar ama sizin gibi fanatikler olduktan sonra kaliteyi unutun....tasarlaken kör olmuş mühendislerin tasarladığı traktör ve ekipmanlara binmeye devam edin....
mesela tümosanı tasarlayan mühendis kör olmuş...yakında nh nikide kör olur ;D ;D ;D ;D ;D

şerefli1 link=topic=67751.msg770566#msg770566 date=1378242300' Alıntı:
eleştiriye alışmak gerkir tüketici hakları diye bişey var üreticilerde kusur olmasa tüketici hakları kurulmazdı...sen nh kullanıyon diye tapacak halimiz yok varsa kusurları erkek gibi çıkar dersin buna kızılacak bir şey de yoktur....
daha 15 yaşındasın millete şunu yapma bunu yapma diye akıl veriyon çok kızdım sana traktör karalama dediğin adam 43 yaşında iyiyi kötüyü belirleyecek bir yaşta eleştirilerinde doğruluk payı olmasa deriz yalan söylüyor ..Avrupa ile yerliyi kıyaslayınca resmen bizimle dalga geçiyorlar ama sizin gibi fanatikler olduktan sonra kaliteyi unutun....tasarlaken kör olmuş mühendislerin tasarladığı traktör ve ekipmanlara binmeye devam edin....
mesela tümosanı tasarlayan mühendis kör olmuş...yakında nh nikide kör olur ;D ;D ;D ;D ;D
abi sana katılıyorum ana sınıfındaki çocuk bile tümodan daha tipli traktör çizer

ahaha çok komik sen önce altındaki motora bak sonra konuş kör olmuşmuş

Tümoya sımdı nıye laf edıyon ki noo*-*- uyrra*-*- sop-*-sa
tt6054c link=topic=67751.msg770652#msg770652 date=1378287958' Alıntı:
ahaha çok komik sen önce altındaki motora bak sonra konuş kör olmuşmuş
;D ;D ;D ;D ;D ;D 1 sene once erkunt boyle erkunt soyle dıyordu sımdı ıse erkuntu karalamaktan baska bır sey yapmıyor :S ;D anlş-*s

tumosannn link=topic=67751.msg770677#msg770677 date=1378295376' Alıntı:
Tümoya sımdı nıye laf edıyon ki noo*-*- uyrra*-*- sop-*-sa ;D ;D ;D ;D ;D ;D 1 sene once erkunt boyle erkunt soyle dıyordu sımdı ıse erkuntu karalamaktan baska bır sey yapmıyor :S ;D anlş-*s
aynen ynr dnr anladın sen onu ;D ;D

tt6054c link=topic=67751.msg770721#msg770721 date=1378304145' Alıntı:
Lale eken videosunu atsana abi
tt6054c nickli arkadaşım fikrin varsa adam gibi paylaş, dinleyelim seni adam yerine koyalım, ama fikrin yoksa sus seni yine de seni adam yerine koyalım. yaşına bakmadan kendinden büyüklerle dalga geçme.İnsanlara hakaret küfür etme önce lalenin anlamını öğren sonra kullan. Ayrıca seni modaratöre şikayet ettim.

stulu link=topic=67751.msg770731#msg770731 date=1378305563' Alıntı:
tt6054c nickli arkadaşım fikrin varsa adam gibi paylaş, dinleyelim seni adam yerine koyalım, ama fikrin yoksa sus seni yine de seni adam yerine koyalım. yaşına bakmadan kendinden büyüklerle dalga geçme.İnsanlara hakaret küfür etme önce lalenin anlamını öğren sonra kullan. Ayrıca seni modaratöre şikayet ettim.
lale ekimi çok enteresan merak ettim hem sana düşmez kimin adam olup olmadığı şimdi biletler diyecek ama neyse sen şimdi git Bi açık liseye felan kaydol lalenin ne olduğunu anlarsın veyada ben sana soliyim lale Bi çiçek Hollanda da çok ekilir ben o anlamlarda solemedim v

tumosannn link=topic=67751.msg770677#msg770677 date=1378295376' Alıntı:
Tümoya sımdı nıye laf edıyon ki noo*-*- uyrra*-*- sop-*-sa ;D ;D ;D ;D ;D ;D 1 sene once erkunt boyle erkunt soyle dıyordu sımdı ıse erkuntu karalamaktan baska bır sey yapmıyor :S ;D anlş-*s

objektif olacan ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D....
ama öylede olmayınca düzeltmiyorlar....
ben yazın servise kızmıştım kontak getiriyor olmuyor filan diye uyduruk malzeme getiriyordu sonra şanzuman arızasını başka bir servisden yaptırdığımı duyunca şimdi görecen bir malzeme getiriyor erkuntun fabrikasında bulamazsın..... ;D ;D ;D ;D ;D ;D
önce ama nede olsa benden başkasına gitmez diye uyduruk kıytırık malzemeler getiriyordu.... ;D ;D ;D ;D
ben erkunttan memnunum her zaman dedim fabrikanın satış politikası ve servislerden memnun değilim memnun olmadığım yerlerinide düzeltiyorum işte ;D ;D ;D ;D