sizce dünyanın en iyi traktörü fendt mi yoksa zetor mu?

Ynt: sizce dünyanın en iyi traktörü fendt mi yoksa zetor mu?

sami ÖZKAN link=topic=22217.msg267997#msg267997 date=1271084553' Alıntı:
hiç çalışan fend ve zetor görmediğim için bence en iyi tümosan canavar mübarek bozabilene aşkolsun
Bence Karakaya ' lı MF 3.085.. Ispatlı kanıtlı 6 ' lı çekiyor, hemde yolda gider gibi Maşallah.:)

bende fendt diyorum *098*- Bana göre süper bir traktör

NOT(BENCE): Traktör kişinin işini görüyorsa o kişi için en iyi traktör o dur ok-*-s

fent 820 var arkadaşımda zetoru görmedim ama fent i yaşamak lazım özelliklerini anlatmaya kalksak epey uzun sürer tek kelimeyle süperrr bi makina bence hiç bir traktör önunla kıyaslanmaz

benim komşumda fent bendede zetor 8441 proixma var fent zetora göre daha teknolojik bir model ama çekiş gücleri denk bunu denedik ama yakıt olarak zetor üstün bunun 2 sinin üstüne traktör tanımam herkeslede idaya girerim hele tümosan 82 hp 110 hp kafa tutuyorum torku cok düşük bir tarktör tümosan çok kaçırıyo güce yüklediği zaman denemeye de varım bunu eger yakınınızda bir zetor ve tümosan varsa deneyin anlarsınız ne demek istediğimi

dünyanın e iyi traktörünü kullanan bilir.en iyi traktör herkesin elinde oalndır.
fent iyi ve kaliteli olabilir.ama orta kesime hitap etmediği için iyi olsada kötü olsada boş.................
zetor en azından her kesime hitap ediyor.demekki en iyi bu iki tercihte zetor........
tercih yaparsam bu iki arsında zetor derim niye halka hitap ediyor...........

nailyetek link=topic=22217.msg268074#msg268074 date=1271095060' Alıntı:
Bence Karakaya ' lı MF 3.085.. Ispatlı kanıtlı 6 ' lı çekiyor, hemde yolda gider gibi Maşallah.:)
nail aibicm yanlıs anlamada ben karakayanın 3 km uzagındayım bız 8580 ne 6 lı 13 lü cektiriyorduk :D gayetde seri idi tek sıkıntı cok agırdı o yuzden soktuk

köylü link=topic=22217.msg543298#msg543298 date=1329751259' Alıntı:
dünyanın e iyi traktörünü kullanan bilir.en iyi traktör herkesin elinde oalndır.
fent iyi ve kaliteli olabilir.ama orta kesime hitap etmediği için iyi olsada kötü olsada boş.................
zetor en azından her kesime hitap ediyor.demekki en iyi bu iki tercihte zetor........
tercih yaparsam bu iki arsında zetor derim niye halka hitap ediyor...........
aynen katılıyorum. eğer zetor türkiye de adam gibi bir firmayla çalışsa hak ettiği yere geleceğinden eminim.

Çok farklı kulvardalar.. Fendt traktörün yarını.. ama aynı fiyat bile olsalar Zetor derim.. iş makinası/traktör/arazi aracı olabildiğince basit/sade/sağlam ve iş görür olmalı..

ayrıca dünyada Fendt diye bi motor yok.. ama Zetor motoru var.. yani kendi motorunu kendi üreten nadir firmalardan biri Zetor..

her ayrıntı, özellikle lüzumsuz ayrıntı bir arıza adayıdır..

ne kadar teşkilat, o kadar müşkilat!

ormanda, dağda taşda, çamurda yüzlerce Zetor videosu var niye, istesende bozulmaz da ondan :)

Tractor is Zetor since 1946 :)

UÖZKAN.77 link=topic=22217.msg854801#msg854801 date=1393535516' Alıntı:
Çok farklı kulvardalar.. Fendt traktörün yarını.. ama aynı fiyat bile olsalar Zetor derim.. iş makinası/traktör/arazi aracı olabildiğince basit/sade/sağlam ve iş görür olmalı..

ayrıca dünyada Fendt diye bi motor yok.. ama Zetor motoru var.. yani kendi motorunu kendi üreten nadir firmalardan biri Zetor..

her ayrıntı, özellikle lüzumsuz ayrıntı bir arıza adayıdır..

ne kadar teşkilat, o kadar müşkilat!

Tractor is Zetor since 1946 :) :)
Hocam yine kantarın topuzunu kaçırıp zetor reklamı yapmak için 2 3 yıllık konuyu hortlatmışsınız.Bu ne aşk sevgi tutkudur ya kaptırmayın kendinizi bukadar hayal dünyasını bırakıp dünyaya dönün.

Fendt teknolojik ama bu zamanda yakıt, alım gücü ve kalite önemli. İki marka da kaliteli ama 1 Fendt parasına 2 Zetor alırsın belki de üstüne ekipman parası kalır. Kalite desen kaliteli, yakıt desen az yakıyor :)