sizce dünyanın en iyi traktörü fendt mi yoksa zetor mu?

Ynt: sizce dünyanın en iyi traktörü fendt mi yoksa zetor mu?

ali_kockaya link=topic=22217.msg197494#msg197494 date=1248120744' Alıntı:
neden böyle düşünüyorsun atilla bey zetoru ortaya atan ben bile artık en iyisinin fendt olduğunu kabul etmişken.sebep nedir.elbette mantıklı bir sebebi vardır..
kapris ve sitem

ali_kockaya link=topic=22217.msg197494#msg197494 date=1248120744' Alıntı:
neden böyle düşünüyorsun atilla bey zetoru ortaya atan ben bile artık en iyisinin fendt olduğunu kabul etmişken.sebep nedir.elbette mantıklı bir sebebi vardır..
zetorun teknolojisi daha yüksek geldi bana hem daha ucuz...

şu anda dünyanın kanun bu oldu.iyi kaliteli ve pahalı mallar artık rabet görmüyor.alman malı bile olsa.beni buğday eken çiftçim bir fendt almaya kalksa 1500 ton buğday satması gerkecek şaka şuka değil.yüz kamyon eder.vay anam vay...

arkadaşlar bu konular yüzünden birçok şey oldu niye böyle konular açıp olayı kürüklüyosunuz....en iyisi kendinin olanıdır gerisini boşwer gitsin...

burak_179_19 link=topic=22217.msg201089#msg201089 date=1249151889' Alıntı:
Burak aga bişey sorcam sana bu zetorun Bölüm Başkanlıgını flnda almişsn öle bakıyorum değişik markalara her konuya yorum yapmışsın bu zetor aşkında mı yoksa maksat muhabbet mi? ve eğer aşksa şuan FEnd demişsin çok seviyorsan her zmn arkasında durcan ki o sonuncuda olsa senın birincin olcak Tşkler ;)

katılıyorum. dünyanın en iyi traktörü diye bir traktör yok olmadıda olmazda.bunu unutmayın sadece kendinizi kandırıyorsunuz.dünyanın en iyi traktörü senin olunca daha mı fazla üretip satacaksın yoksa çok mu kazanacaksınız. yanlış bir fikir

arkdaşlar fendın traktörü 1oo.000 euro zetorun 8441 ii 70 milyar yanı 35.000 euro fark bu ama fend her yonden otomatık ufak cıftcıler ıcın zetor harıka bır motor o fendı aldığın zaman yanında bırde mazot pompaı alman lazım..:D

zetor_7211 link=topic=22217.msg245025#msg245025 date=1264513587' Alıntı:
arkdaşlar fendın traktörü 1oo.000 euro zetorun 8441 ii 70 milyar yanı 35.000 euro fark bu ama fend her yonden otomatık ufak cıftcıler ıcın zetor harıka bır motor o fendı aldığın zaman yanında bırde mazot pompaı alman lazım..:D

mazot pompası büyük kolaylık ... :)

farmer_deniz link=topic=22217.msg245122#msg245122 date=1264530760' Alıntı:
zetor mu :) o ne abi nerde var o traktörden bence dünyanın eniyi traktörü ya claas ya da deutz veya tabi fendt alman markalar daima kalite demektir bence...
arkadaşa katılıyorum..%100 alman malından şaşmayın derim..