YENİ CASE JX C SERİSİ

arkadaşlar yeni case jxc serisine 2017 yılı itibariyle bir kaç özellik eklenmiş bunları sizlerle paylaşmak isterim;

1 - isteğe bağlı olarak sunulan Powershuttle seçeneği ( jx55c hariç )

2 - akünün kullanım ömrünü uzatan, traktörü güvenle kullanmayı sağlayan akü şalteri

3 - tüm modellerde standart 12*12 şanzuman ( jx55c hariç) ve 40 km / sa hız olanağı

4 - harici hidrolik kaldırma kolu ( arka sağ çamurluk yanında )

genel anlamda new holland tt4 serisine benzesede bence her halükarda tt4 den daha başarılı bir seri olmuş.

arkadaşlar yeni case jxc serisine 2017 yılı itibariyle bir kaç özellik eklenmiş bunları sizlerle paylaşmak isterim;

2 - akünün kullanım ömrünü uzatan, traktörü güvenle kullanmayı sağlayan akü şalteri

3 - tüm modellerde standart 12*12 şanzuman ( jx55c hariç) ve 40 km / sa hız olanağı

genel anlamda new holland tt4 serisine benzesede bence her halükarda tt4 den daha başarılı bir seri olmuş.

TT4 ün eksisi 3 silindir olması jxc serisi 4 silindir olarak güzel

nh ve case zam yapmamıstı artık zam yaparlarr tt4 de jxc de byuk degısıklıkler oldu ne kadar zam yaparlar bılınmez %7 oranı baya buyuk zam olur :)

Bize öyle dedi bayi Zaten cnh olduğu için ona zam geldiği zaman diğerinede gelir şimdi TT4 ve JXC de yeni özellikler birebir aynı akü şalteri yolcu koltuğu felan elom( elektro lift-o matic) vites seçenekleri vs vs yüksek bi zam söz konusu bakalım görelim

Bize öyle dedi bayi Zaten cnh olduğu için ona zam geldiği zaman diğerinede gelir şimdi TT4 ve JXC de yeni özellikler birebir aynı akü şalteri yolcu koltuğu felan elom( elektro lift-o matic) vites seçenekleri vs vs yüksek bi zam söz konusu bakalım görelim

hemen hemen aynı ıkısıde 3 pıston 4 pıston hangısınden alırsan dıyor cnh gurup ısıne gore secımını yap dıyorr

tt4 ıle jxc nın on dıngıl farklı gıbı tt4 gorupte detaylı ınceleme fırsatım olmadı

Bizim TT4
869d8a44af7b0dc33f8091776e25b5eb.jpg

Gayet güzel olmuş özellikle powershuttle çok iyi olmuş

nh ve case zam yapmamıstı artık zam yaparlarr tt4 de jxc de byuk degısıklıkler oldu ne kadar zam yaparlar bılınmez %7 oranı baya buyuk zam olur :)

Hamdi hocam koç bu seri ile nabız yokladı ve ürün eksikleri ile tuttu taleplere cevap verildi adama döndü şimdi talebi paraya çevirme zamanı. iyi zam yaparlar o kesin mi kesin %7 falansa iyice fiyatları uçar.
Ama seriye güzel özellikler eklenmiş.

• Beğen
Tepkiler: aaysberkk
Hamdi hocam koç bu seri ile nabız yokladı ve ürün eksikleri ile tuttu taleplere cevap verildi adama döndü şimdi talebi paraya çevirme zamanı. iyi zam yaparlar o kesin mi kesin %7 falansa iyice fiyatları uçar.
Ama seriye güzel özellikler eklenmiş.

Aynen ercan fiyatlari cok.artacak gibi. Diger muadil.markalarla kiyaslandiginda ariza memnuniye ikinci el durumarini dusundugunde case cazip.gorunuyor 1500 saatlerde mazotu koy devam bu gune kadar.

Arkadaşlar, çamurluk hidrolik kumanda kolu 300 lira civarlarında kendim montajını yaptım. Yardımcı piston takımı da montajını birlikte bin lira civarında. Parçaları Newholland servisinden yedek parça bölümünden T4.75 Powerstar serisinin kataloklarindan bulup sipariş ettik.case servisi yapamazsınız dedi öyle bir şeye sistemde yok dedi.ben yaptım.

Resimler ve ekler

• 20170123_152657.jpg
    20170123_152657.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 335