100 dönüme uygun traktör

Herkese merhaba , balıkesir bölgesinde 100 dönüm fazla engebeli olmayan sulak topraklı arazide arpa,buğday,silajlık mısır ekimi için alınabilecek az yakan ve ucuz traktöre ihtiyacım vardır. model önemli değildir. bölgede servis ve yedek parça sorunu yoktur. Cevaplarınız için teşekkür ederim. Herkese hayırlı işler.

Al bi tt isine bak kafan agrimaz 100 dönüm ne olacak sıkı calissan bir gunde pullukla sürersin 130-150 litre mazotla 1 günde toprağı inceltirsin saatte 6-8 dönüm arasi pulluk ve saatte 10-13 dönüm diskora cekebilir takviye 4 ile pulluk seri 1 ile diskaro tırmık ceker 65lik

• Beğen
Tepkiler: wallace22
Herkese merhaba , balıkesir bölgesinde 100 dönüm fazla engebeli olmayan sulak topraklı arazide arpa,buğday,silajlık mısır ekimi için alınabilecek az yakan ve ucuz traktöre ihtiyacım vardır. model önemli değildir. bölgede servis ve yedek parça sorunu yoktur. Cevaplarınız için teşekkür ederim. Herkese hayırlı işler.
hemşerim balıkesirin neresindensiniz ?
bilmiyorum bütçenizi ama bütçenizin tamamını traktöre yatırmayın. uygun fiyatlara traktörler var.alırken dikkat edin sonuçta ikinci el.traktörden anlayan biri yanınızda olsun.uygun fiyatlara same ve john deereler var.balıkesirde güneş traktör var ben oradan aldım.temiz insanlar. sattıkları traktörleri bakımlı şekilde teşhir ediyorlar. fiyatları makul. şimdiden hayırlı olsun.

• Beğen
Tepkiler: yürekli
Massey, New holland ,erkunt. Uygun fiyata temiz 60-70 bg civarı bulabilirsen.sağlamlık olarak new holland ve erkunt pek iyi olmayabilir Ama 100 dekarı. İşini görür. bu üçünün hem piyasası hem de parçası var.
Sulu tarım dersen 4 çeker ön plana çıkıyor. Yoksa temiz 640-265-5000de iş görür. Onlarında piyasası zaten 30bin üzeri en kötü.hurdaya kucak dolusu para veriyoruz yetmiyor verdiğin kadar sanayide veriyorsun. O yüzden temiz olmasına hep dikkat edin derim.

bütçen uygunsa bu olabilir.

• Beğen
Tepkiler: yürekli
hemşerim balıkesirin neresindensiniz ?
bilmiyorum bütçenizi ama bütçenizin tamamını traktöre yatırmayın. uygun fiyatlara traktörler var.alırken dikkat edin sonuçta ikinci el.traktörden anlayan biri yanınızda olsun.uygun fiyatlara same ve john deereler var.balıkesirde güneş traktör var ben oradan aldım.temiz insanlar. sattıkları traktörleri bakımlı şekilde teşhir ediyorlar. fiyatları makul. şimdiden hayırlı olsun.
bandırmadayım

• Beğen
Tepkiler: özfer10

Tümosan 7065 2013 modelini bulabilşrsen çok iyi olur yakıt az hem büyük traktör yerine kullan hem küçük traktör yerine dedigin her işi layıkıyla yapar