2,5 AYDIR ERKUNT GELEMEDİ

26 şubatta GAP tarım fuarında sipariş vermiş olduğumuz Erkunt Kudret 100 halen gelmedi sezon geçti geçecek sezon geçtikten sonra ne yapayım traktörü kız-*sw kız-*sw elimdeki takas ettiğim traktörü 5 aydır verdim satıldı gitti 2,5 aydır da bunu bekle bekle gelmiyor fabrikayı her aradığımıza bugün yükleyecez yarın yükleyecez diye oyalayıp duruyorlar güya mart 15 civarı teslimat için söz vermişlerdi ama hiçbir icraat yok şyt-*-sa şyt-*-sa şyt-*-sa sinirlerim iyice bozulmaya başladı!!!

Ynt: 2,5 AYDIR ERKUNT GELEMEDİ

Bundan sonra hayrını görsünler :) ben olsam vazgeçerim eğer öyle bir seçenek varsa çünkü dalga geçmek gibi bişey 2,5 ay traktör beklemek nasıl olsa bir sürü güzel traktör var alınabilecek

Çağrı link=topic=55445.msg592046#msg592046 date=1336640923' Alıntı:
Bundan sonra hayrını görsünler :) ben olsam vazgeçerim eğer öyle bir seçenek varsa çünkü dalga geçmek gibi bişey 2,5 ay traktör beklemek nasıl olsa bir sürü güzel traktör var alınabilecek
parasının çoğu ödenmiş durumda üstelik takasla aldım verdiğim traktör de satıldı gitti

İnsanı çileden çıkartırlar sizin kaç aydır mağduriyetinizi nasıl karşılayacaklar...Biraz sizdede var kabahat takasa traktör öyle önden verilmez aldıgınız traktör gelince onuda yükler giderler...

Direkt Zeynep Hanım ' la görüşmeye çalış. Çok iyi bir insan olduğunu ortak bir tanıdığım vasıtasıyla duymuştum. İşinde çok titiz çalışırmış Nazilli ' deki ortak tanıdığıma ziyarete gitmiş bir traktörümüz yeni olsa diye konuşmuşlar, parasını bilmem ertesi gün Nimet serisi bir traktör kapılarına göndermiş. Ben de ileride Erkunt alacak olursam bölge bayilerini aramadan direkt Zeynep Hanım ' a söylemeyi düşünüyorum. Geçmiş olsun inşaallah kısa sürede çözülür.

phantomerkunt link=topic=55445.msg592094#msg592094 date=1336649078' Alıntı:
iyide onu nerden bulacaz bulsak o da aynı gazeli okuyup geçiştireceğinen eminim erkunt fabrikasından kimle konuştuysam bugüne kdar bunu yaptı
O zaman sana adam gibi bir motor alalım. 5445 çek kapıya biraz para koyarsın o kadar.

sıra var demekki bizde 3 ay bekledik case için bugün getiriyoruz yarın getiryoruz diye en sonunda almaktan vazgeçtik siparişi iptal edin diyince 2 gün sonra teslim ettiler ama siz parasınıda ödemişsnz biraz daha sabır edin

sabreden dermiş muradına ermiş, derler. bende t5060 için 6 ay bekledim. sonuçta bu traktörü gerçekten istiyorsanız, bekliyeceksiniz. bayi vermezmi size, olsa hemen verir ama mal yoksa elinde bayi ne yapsın. şunu anlamdım, ben avrupa traktörü bekledim okdar, ama bu traktör yerli üretimi burda olan bi traktör. türk çiftçisininde eline ulaşmasının kolay olması lazım, düşüncesindeyim.

ali_durmuş link=topic=55445.msg592112#msg592112 date=1336650598' Alıntı:
sabreden dermiş muradına ermiş, derler. bende t5060 için 6 ay bekledim. sonuçta bu traktörü gerçekten istiyorsanız, bekliyeceksiniz. bayi vermezmi size, olsa hemen verir ama mal yoksa elinde bayi ne yapsın. şunu anlamdım, ben avrupa traktörü bekledim okdar, ama bu traktör yerli üretimi burda olan bi traktör. türk çiftçisininde eline ulaşmasının kolay olması lazım, düşüncesindeyim.
zaten bende onu anlamıyorum köyde bizden sonra ithal 5085 john deere alanlar oldu 1 ayın içinde yurtdışından geldi bizimki 10 saatlik ankara dan 2,5 aydır gelmiyor yani derdim bayi ile değil o adam da bize karşı mahçup oluyor benim derdim fabrika ile çünkü traktörü fabrika göndermiyor faturasını bile kesmiş bayiye göndermişler ama mal yok ortada