2008 Ayçiçeği Ekim Sezonu Videoları & Resimleri

Ynt: 2008 Ayçiçeği Ekim Sezonu Videoları & Resimleri

sizinkiler hafif heralde bizimkiler ağır olunca biri kaldırıo öteki kilitlio paylaştığın saol lastiklerlede en son ilaç yaptınız eralde ince lastik

Güzel vidyolar Berk... Meriç dediyse sana bi ARION lazım 110-90 biraz yavaş kalır. Hem ARION ' a havalıyla rototilleri beraber takarsın bir taşta iki kuş vurursun. Tam kombine ekipman olur valla... Kandır babanıda yaza fuarda ya da yeni motorlar geldine sölerim sana gelirsin buraya beraber babanı kandırırız heheh..:D 285 e dar tekerlerle havalı ağır gelmiyor mu? Biz 70-66 da dar tekerler var bişi olursa diye 65-46 ile ektik. Bilseydik taşıdığını 70 e takardık...

Biz 285le ekim yapmayız.Hidrolik kollar tam anlamıyla kilitlenmediğinden,yani sarsma yapıyo,sıraları düzgün ekmiyo.
Güzel videolar,paylaşımın için sağol...

konyaligencciftci link=topic=2986.msg29916#msg29916 date=1209194288' Alıntı:
Güzel paylaşım Berk bu alet çok hoşuma gidiyor traktörüm 100 hp ve üzeri olsaydı alırdım bi tane bunlardan....
Ahmet Sende 100 Hp ve üzeri bir motor al yaw

Eline sağlık kardeşim

berk kardeşim güzel videolar paylaşım için sağol bende bu sezon valtra a75 ince lastikleri takmıştım buğdaylara gübre atarken çiçekleri ekerken çıkartmadım 6 lı gaspardo taktım bende ağır gelir diye bayağı korkutum ama ekim daha güzel oldu mısır ekerken videolarını çekip göndereceğim.