• TrakKulüp Youtube'da Yayınlanan Son Videolar:
    ➤ Katı Gübre Dağıtma Römorkunun Faydası. İzlemek için tıklayınız.
    ➤ John Deere'nin Dayanıklılığı Ortada | Katı Gübre Dağıtma Römorku Doldurma. İzlemek için tıklayınız.

2020 Trakkulüp Trakya Buluşması Fotoğrafları Lüleburgaz / Sponsor Corteva

Katılım
22.07.2007
Mesajlar
15,343
Konum
İstanbul

2020 Trakkulüp Trakya Buluşması Fotoğrafları Lüleburgaz / Sponsor Corteva

Merhaba arkadaşlar bildiniz üzere 01 Şubat 2020 tarihi ile Trakkulüp Trakya Buluşmasını Lüleburgaz' da gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Trakya' nın her köşesinden gelerek bizleri yalnız bırakmayan arkadaşlarımıza ve üyelerimize teşekkür ederiz. Bizlere sponsor olan Corteva firmasına da ayrıca teşekkürü borç biliriz. Bize verdikleri bilgiler gerçekten faydalıydı. İnşallah bu tarz organizasyonları daha da arttırarak devam ederiz. Ayrıca belirli bölgelerdeki arkadaşlarımız lokal buluşmalarda yapabilir. Gerçekten muhabbet ve fikir alış verişi bakımından bu etkinlikler çok faydalı oluyor.

alipasalierkan..........;)1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg
 
Katılım
25.07.2008
Mesajlar
6,414
Konum
Kırklareli
Güzel bir etkinlik oldu , elbirliğiyle hepimiz beraber emek vererek güzel bir organizasyona daha imza attık , Başta sponsor Corteva firması bize sponsor olarak bu güzel ortamı ve imkanı sağladılar , üyelerimiz her biri fedakarlık yaparak kalkıp geldiler , emek ve zaman harcadılar , inşallah elbirliğiyle gelecek dönemde de böyle organizasyonlara hep beraber imza atarız.
 
Katılım
04.12.2007
Mesajlar
4,974
Yaş
42
Konum
lüleburgaz
Gerçekten güzel bir buluşma olmuş
Bu yıl katılamadığım ıçin çok özür diliyorum.
Çiftçiliğin yanındaayrica özel sektörde çalışıyor olmamızdan dolayı katılamadım.herkese saygı ve selamlar.nuray agbeyim ufuk hocam erkan arkadaşıma ayrıca çok teşekkür ediyorum buluşmalar da ayrica gostermis olduklari çabalardan dolayi tebrik ediyorum.
 
Katılım
19.07.2007
Mesajlar
5,293
Konum
Eskişehir
TrakKulüp ailemizin buluştuğu çok güzel bir ortam olmuş. Buluşmanın organizesinde emeği geçen başta Nuray abi olmak üzere Ufuk abi, Umut abi, Alper abi ve Erkan'a, buluşmaya uzaktan ve yakından katılarak bu güzel dostluk ortamının oluşmasına katkı sağlayan değerli üyelerimize teşekkürler. İnşallah bu ortamımız daha da büyüyerek uzun yıllar devam.
 
Katılım
30.01.2013
Mesajlar
2,481
Konum
Gündüzlü köyü/Tekirdağ

Buluşmada emeği geçen abilerime,gelen arkadaşlarımıza kardeşlerimize,sponsor olan Corteva firmasına ve çalışanlarına teşekkür ederim.Artık klasik hale geldiği gibi sayımız her sene artmakta böylece daha çok mutlu olmaktayız.Senede bir günde olsa uzak demeden gelen üyelerimize ayrıca teşekkür ederim.
 


Hakkımızda

TrakKulüp, içinde 100.000'den fazla konuyu, 1.300.000'den fazla mesajı barındıran Türkiye'nin ilk ve en büyük traktör, tarım ekipmanları ve çiftçilik paylaşım sitesidir. 86.000 üyemiz gibi sizi de aramızda görmek isteriz.
Üst Alt