398 likmi 3095 mi

arkadaslar yem karma makinasi icin bu traktorler arasinda kararsiz kaldim eksi ve artilarini bilen arkadaslarimdan yardim istiyorum yardimci olursaniz sevinirim.cok soguk havalarda hangisi daha kolay calisir gibi bilgilerinize muhtacim.simdiden tesekkurler

Birisi perkins diğeri deutz motor. 3095 bi tık daha iyi benim gözümde. Kuyruk milinde yakıtları uygun deutz motorun, ayrıca modeli daha yeni oldugundan dolayı 398 e göre parça vs konusunda daha sorunsuz olur.

Kaç m3 yem karma için alıyorsunuz?

Merhaba, bende bu yaz 3ncu motor olarak ara ıslerı vs. yapalım dıye bunu aldım. 2100 saatte orıjınal garaj motoru olarak ilk sahıbınden cok temız cıktı. tum bakımlarını yaptım cok memnunuz azda olsa ıs yapma fırsatımız oldu bu yaz. yakıt cok guzel 3095ın deutz motor olması sebebı ıle özellikle aylarca bu motordan aradım. şimdi ön çamurlukları taktırdım 15 gun sonrada Durukan üretimi kabin gelecek o zaman tam ıstedıgımız gıbı olacak.
15-20 gun hıc mars basmamstık tek seferde gıygıylamadan calıstı..
selamlar

Resimler ve ekler

• IMG_0975.jpg
    IMG_0975.jpg
    386.1 KB · Görüntüleme: 46