4x4 sıfır traktör alımı için bilgi lütfen ..!!!!

Merhaba arkadaşlar sizden sıfır traktör alımı için yardım istiyorum bütçe 50-55 bin TL arası sizce hangi traktörü almalıyım ? 50 yada 55 beygir gücü.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Merhaba arkadaşlar sizden sıfır traktör alımı için yardım istiyorum bütçe 50-55 bin TL arası sizce hangi traktörü almalıyım ? 50 yada 55 beygir gücü.yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
Türk milletinin düşüncesı satarken zarar etmemektır. Bulundugun bolgede en cok pazar payına sahıp traktor oncelıgın olsun. 55 bin tl pesın alacaksan modelı dusuk al daha buyuk beygırlı motor al. kredı ıle alacaksanda alacagın motor zaten bellıdır daha ne dusunuon

Pazarpayı ve bulunduğun bölgedeki yedek parça ve servis ağı önemli tabiki ama şunu unutmayın ki ikinci elde illaki fiyat düşecektir. Tavsiyem varsa kubota yoksa john deere 5055 od yoksa Tümosan 6055 veya 6155

Arkadaşlar bence 75 hp ni altında traktör alacak arkadaşlar traktörü daha çok yolda mı kullanacak yoksa tarla veya sürekli güç altındamı kullanacak buna çok iyi dikkat edin.güç düşünenler 4 silindir satın alabilir ama sürekli yol da kullanacaklar kesinlikle 3 silindir almalı.case 55 4 silindir .65 hp 3 silindirli bir traktorde boşta yol pozisyonunda çok yakacağını düşünüyorum.ama tarlada case 55 c.başka bir 3 silindirli traktör den çok iş yapar ama fazla yakmaz. Buna iyi düşünüp karar vermeli.dikkat ederseniz case JXc serilerinden sahibinden de çok olmasını buna bağlıyorum.

• Beğen
Tepkiler: GörkemÇetin
Arkadaşlar 16-max 24 bütçem traktörü çit işi için kullanıcaz 50 60 hp arası gücü hidrolik direksiyon bide yolda fazla yakmayan yeter kuyruk mili burgu yapacak toprağa diğer türlü Zaman'larda 1-2 kepçe max kum çakıl çeker şantiyeye bahçe tarla nereye olursa nakliye gibi sizce ne alalım 54 c 92 model var hidrolikti direksiyon mf 30.50 var yine aynı paralar new t480 fiyat 60 56