5. TRAKKULÜP BULUŞMASI ( AĞAOĞLU'NUN OBJEKTİFİNDEN )

Ynt: 5. TRAKKULÜP BULUŞMASI ( AĞAOĞLU'NUN OBJEKTİFİNDEN )

Hacım Fotoğraflar İçin Ellerine Sağlık, Paylaşım İçin Teşekkürler ;)

Güzel Bir Ortam Oldugu Her Halinden Belli :)

La Fatih Dalaşma Artık Şu Çocuğa, Yazıktır :D
Konuları da Linç Ediyonuz İletileri Okuyuncaya Kadar Canım Çıkıyo La :D

omerfarukkoc link=topic=60819.msg668644#msg668644 date=1355948147' Alıntı:

:D napayım bilader hertürlü yalnızız. :) buldular bi tane nh ci. baskı yapıyodular bide ahmed gülsu vardıda onun motor intercool süzmüş ona fazla yüklenmediler. ;D oda bayılıyo diye pek destekleyemedi :D ;D neyse ben bu light herifin sayfasına daha fazla yorum atmam :D

rocky link=topic=60819.msg668656#msg668656 date=1355949256' Alıntı:
:D napayım bilader hertürlü yalnızız. :) buldular bi tane nh ci. baskı yapıyodular bide ahmed gülsu vardıda onun motor intercool süzmüş ona fazla yüklenmediler. ;D oda bayılıyo diye pek destekleyemedi :D ;D neyse ben bu light herifin sayfasına daha fazla yorum atmam :D
Bende Onu Dicektim;
Tek NH ' ci Fatih Vardı Diyolar, Benim Adaşı da Alaydın Yanına Diye ;) :)

La yarım saattir okuyorum 2 sayfayı yarısı boşa gitti ya la okuduklarımın :D Ben teşekkür ederim biladerim ne demek her zaman beklerim.Fotolar da kalite kokuyo la ikiniz de foto çekmişiniz dedim bi tane bile olsa şöyle phantomla yakışıklı çıkmış fotomuz vardır,senin fotolarda biraz yaklaştık onda da tam arkaya bakarken yakalamışın :D

Çağrı link=topic=60819.msg668672#msg668672 date=1355951681' Alıntı:
La yarım saattir okuyorum 2 sayfayı yarısı boşa gitti ya la okuduklarımın :D Ben teşekkür ederim biladerim ne demek her zaman beklerim.Fotolar da kalite kokuyo la ikiniz de foto çekmişiniz dedim bi tane bile olsa şöyle phantomla yakışıklı çıkmış fotomuz vardır,senin fotolarda biraz yaklaştık onda da tam arkaya bakarken yakalamışın :D
amacımız fotoğraf çekmek değildi ki :D o ortamda fotoğraf insanın umrunda olmuyor açıkçası :D

Tokmakcı link=topic=60819.msg668567#msg668567 date=1355941989' Alıntı:
Çok bi vaktim olmuyor açıkcası ya günlük geliyorum ya bi gece kalmalık ama uzun süre liğine geleceğimde sana mesaj atarım görüşürüz.
gelmeden 1-2 gün önceden haberim olursa bende size katılırım

Çağrı link=topic=60819.msg668682#msg668682 date=1355952084' Alıntı:
Aynen :) foto çekmek zaman kaybı :)
:) o zaman için öyle. çünkü gerçekten her dakika ayrı güzeldi. :) her dakika başka bi mevzu başka bi eğlence başka bi kahkaha vardı. :) herşey için sağol ;) anlş-*s

omerfarukkoc link=topic=60819.msg668644#msg668644 date=1355948147' Alıntı:

eyw. hacım sağolasın :)
R.çiftçi link=topic=60819.msg668667#msg668667 date=1355950279' Alıntı:
Unutulmayacak bir buluşma, ne mutlu, güzel ve eğlenceli olmuştur. Paylaşım için teşekkürler.
teşekkürler abi.
Ahmed Gülsu link=topic=60819.msg668670#msg668670 date=1355950515' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler. :D
teşekkürler GÖZTAŞI :D
Çağrı link=topic=60819.msg668672#msg668672 date=1355951681' Alıntı:
:D fatihe katılıyorum bilader bu fotoğrafları fotoğrafcılığımı konuşturarak çekmedim açıkcası maksat bi kaç anı kalsın diye çektim :D vakit akıyor sohbet desen o oo fotoğraf fazla umrunda olmuyor insanın :D Fatih bi pok anlamaz fotoğraf işinden ona bakma :D :D
vale link=topic=60819.msg668684#msg668684 date=1355952155' Alıntı:
gelmeden 1-2 gün önceden haberim olursa bende size katılırım
tamam abi .
768 link=topic=60819.msg668701#msg668701 date=1355952826' Alıntı:
Güzel paylaşım gençler,elinize sağlık. :)
teşekkürler abi :)

Tokmakcı link=topic=60819.msg668715#msg668715 date=1355953304' Alıntı:
eyw. hacım sağolasın :)teşekkürler abi.teşekkürler GÖZTAŞI :D:D fatihe katılıyorum bilader bu fotoğrafları fotoğrafcılığımı konuşturarak çekmedim açıkcası maksat bi kaç anı kalsın diye çektim :D vakit akıyor sohbet desen o oo fotoğraf fazla umrunda olmuyor insanın :D Fatih bi pok anlamaz fotoğraf işinden ona bakma :D :D tamam abi .teşekkürler abi :)
Fotoların kalitesi güzel bilader daha ne olsun :)

ali güzel fotolar.
yalnız kedilere poz verin diye yalvardığını kimseye söylemiyecem ;D
buluşma güzeldi.işin ilginci ilk defa birbirini gören kişiler sanki yıllardır tanışıyomuş gibiydi.hepimzin ortak dili olan çiftçilik ile mümkün galiba.yoksa bu kadar muhabbet kısa sürede ısınmazdı ;D

gokhanozkan link=topic=60819.msg669243#msg669243 date=1356048202' Alıntı:
ali güzel fotolar.
buluşma güzeldi.işin ilginci ilk defa birbirini gören kişiler sanki yıllardır tanışıyomuş gibiydi.hepimzin ortak dili olan çiftçilik ile mümkün galiba.yoksa bu kadar muhabbet kısa sürede ısınmazdı ;D
:D aynen öyle oldu abi. sanki yıllardır tanışıyomuş gibi bir hava vardı :)

gokhanozkan link=topic=60819.msg669243#msg669243 date=1356048202' Alıntı:
ali güzel fotolar.
aynen abi artık 3-4 senedir tanış olduğumuz kişiler olduğu gibi yeni tanışılanlarla da ortam aynen devam ediyor :)

Hele şükür be Ally fotoları atmışsın ;) La Fatih dalaşma la tokmakcı ya sop-*-sa ben yokken napmışsın la adamı öyle zuha-*-s

Bu arada benim mutfakta çekilmiş fotolarım yok yırttık zuha-*-s zuha-*-s

anayurtlu link=topic=60819.msg670877#msg670877 date=1356282657' Alıntı:
Hele şükür be Ally fotoları atmışsın ;) La Fatih dalaşma la tokmakcı ya sop-*-sa ben yokken napmışsın la adamı öyle zuha-*-s

Bu arada benim mutfakta çekilmiş fotolarım yok yırttık zuha-*-s zuha-*-s
:D acık eğlendik. sen ucuz yırttın :D bi patlıcan salatası yapacaktın çrba gibi olduydu zaten :D