50 milyar civarinda paraniz olsa 95 hp civarindaki hangi 2.el traktoru alirdiniz

BU KONUYU ANKETE TASIMAYA KARAR VERDIM ORADA BI SONUC CIKMAYACAK SANIRIM BURADA HERKESTEN FIKIR ALAB

• NEW HOLLAND TS 100

Kullanılan: 0 0.0%
  • MF 3095

• MF 3105

• MF 398

• MF 4255

• VALTRA A95

• JOHN DEERE 5725

• NEW HOLLAND L 95

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Bu anket kapanacak: .

[size=16pt][/size]
uyrra*-*-SLM ARKADASLAR BU KONUDA CEVAPLARINIZI BEKLIORUM :8 BOYLECE HER YONUYLE YANI EKONOMI CEKIS GUC FIYAT SERVIS GIBI YONLERDEN EN IYI TRAKTORU BULACAGIMIZA INANIYORUM anlş-*sTABI SIZDE BURAYA KENDI ADAYINIZI KOYUP NEDENLERINIDE YAZARSINIZ SIMDIDEN TESEKKURLER YORUMLARINIZ VE ANKETE KATILDIGINIZ ICIN *111sa*

: 50 milyar civarinda paraniz olsa 95 hp civarindaki hangi 2.el traktoru alirdi

hic biri new holland fiat 70-66DT guclu traktör uygun ve surusu rahat icini görsen inmek istemezsin... benden säylemesi *-sig-*- *-sig-*- *-sig-*-

: 50 milyar civarinda paraniz olsa 95 hp civarindaki hangi 2.el traktoru alirdiniz

alıp satmayı,sık sık değiştirmeyi veya yenilemeyi düşünürsen tabi ki ne fendt ne jd ne de tümosan yarar sana.Alacağın traktör ya mf ya da nh olmalıdır.Ama ben değiştirmem,değiştirdimi hurdalığa atarım diyosan fendt,class,deutz ve jd öneririm.

: 50 milyar civarinda paraniz olsa 95 hp civarindaki hangi 2.el traktoru alirdiniz

eğer 50 milyara ts100 bulabiliyorsan ne alaka diğer modeller..hepsini oylamadan silmek gerek..bence bu kategoriye uymamış..yada diğer seceneklere oy vermek sacmalık olmuş..

ewet 50mılyara ts100 neren bulcan yaw
bence sen td95d veya valtra a95 dusun pıyasa bakımundan td daha agır basar ama valtra 2cı el bulamayablırsın
td95d alternatıfı herzaman bulursun mesala ekıpman bakımından lsun servıs olsun hhıc bızaman yarı tolda bırAKMAZ
VALTRA kolay arza vermez bazı bolgelerde baya tutuldu kalıbı super bence bu ıkısındedn bırını sec en buyuk avantajı mekanık olması ıkısınınde

sercaneker01 link=topic=2052.msg23740#msg23740 date=1207172524' Alıntı:
eğer 50 milyara ts100 bulabiliyorsan ne alaka diğer modeller..hepsini oylamadan silmek gerek..bence bu kategoriye uymamış..yada diğer seceneklere oy vermek sacmalık olmuş..
gardas aslinda ts 100 bulabilmis degilim ama ts 110 var 40yada 50 milyar arasinda bu yuzden ts 100 de bulunabilir diye orneklerin arasina koydum o yuzden yoksa ts 100 bencede hepsinde iyi ikinci olarak da 95 66 yi secerim 3105 de guzel john deere nasil bilmiom ama onu sevmiom o traktor bana sicak gelmio tipi uyuz bence

arkadaslar az bi zaman kaldi anketin bitmesine daha fazla oylariniz i beklioz