Güzel bir buluşma olmuş emeklerinize sağlık.

Bende katılacaktım fakat Erzulümlü Yusuf emmi gelmeyince bende gelemedim bütün kabahat ve gelmememdeki sebeb Yusuf Tuyluoğludur.
Tüm Trakyadan af diliyoruz seneye nasip diyelim İnşallah :)

Herkese çok selamlar.

Gonuller bir olsun ercan ve yusuf ikiniz bir butun biriniz olmadan digerinizi kabul etmiyoruz zaten[emoji23][emoji23]

Sevgili Mustafa kardeşim Evvela bu ortamı kurup , bizleri bir araya toplayıp bu değerli insanları tanimamizi , arkadaş olmamızı sagladigin için teşekkür ederim.
Davete yoğun bir şekilde icabet Edip bu ortamı sağlayan tüm üyelerimize , gelmek isteyip gelemeyen tüm üyelerimize teşekkür ederim.
Bizlere destek verip, sponsor okup , güvenip , verdikleri değerli bilgiler ile bizleri aydınlatan Bayer firmasının değerli yöneticileri ve mühendislerine teşekkür ediyorum.
Organizasyon tarafında birlikte çalıştığımız Nuray abi ve Erkan başta olmak üzere katkı sağlayan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Sizlerden aldığımız güç ile inşallah önümüzdeki dönemde daha güzel işlere hep birlikte imza atacagimiza inanıyorum. Buradaki tüm insanların değerli , yenilikçi ve gayretli tarım gönüllüsü insanlar olduğunu , beraberce birçok başarılı işe imza atacaklarını düşünüyorum.

Peki niye Antalyada buluşmuyoruz.
Mahsus gıcıklık yapıyorsunuz.
Ben gelmiyorum.
Antalya olursa gelirim.
Yoksa yokkkk :(
Ümit hadi antalyada buluşak :)

Ben Trakya diye söyledim [emoji846]Ankara buluşması gibi büyük olursa niye olmasın Yusuf ustam sende gıcıklığa vurdun yoksa yanlışım varsa kusura bakma [emoji856][emoji846]

Ben Trakya diye söyledim [emoji846]Ankara buluşması gibi büyük olursa niye olmasın Yusuf ustam sende gıcıklığa vurdun yoksa yanlışım varsa kusura bakma [emoji856][emoji846]
Ümit Erzurumdan soğuktan kaçıyorum.
Ankaraya gelip soğuk cilası yiyorum.
Antalya o dönemde sıcak.
Hem tatil yaparız,hem tarihi ve turistik yerleri gezeriz.
Hemde buzlarımız çözülür.
Bu iş dediğin gibi gıcıklığa vurdu.