8073 steyr vs. 285 mf

Ynt: 8073 steyr vs. 285 mf

özkan ben steyr kullanıyorum.480 de kuvvetli hidrolik olabilir ama kalıbına göre kuvvetlidir.steyrın hiç bir parçası toplama değildir.hepsini kendi üretir pompa hariç.ve yaptığı tüm mallarda dünya kalitesindedir.ayrıca steyrda kaldıramam diye bir olayda yok.sonuna kadar kaldırır

ozkan723 link=topic=21837.msg200274#msg200274 date=1248943886' Alıntı:
ulan yalanmı sölicez herkezi kendiniz gibi sanmayın tmm mı kaldırıo diyorsam kaldırıo yokmu kimsede 480 s8
konuşma uslupunuzu doğru bulmuyorum tarzınız sizin kişiliğinizi ortaya koyuyor,sen bu işlerden anlasan steyrle 480 s8 in hidroliğini bir tutmazsın.steyr in hidroliği kendi emsallerinde en üstün hidroliğe sahiptir

samsunbafra link=topic=21837.msg200310#msg200310 date=1248951434' Alıntı:
konuşma uslupunuzu doğru bulmuyorum tarzınız sizin kişiliğinizi ortaya koyuyor,sen bu işlerden anlasan steyrle 480 s8 in hidroliğini bir tutmazsın.steyr in hidroliği kendi emsallerinde en üstün hidroliğe sahiptir
taabiii sizs benden daha ii biliyorsunuzz tmm! heycana gerenk yok :D

arkadaşlar delinin biri kuyuya bir taş atmış.tüm akıllılarda çıkarmaya çalışıyor.konuyu açan arkadaşın diğer konularınıda gördük.300 hp traktörle 90 hp traktörü karşılaştırıyor.sizde hala mf çeker - steyr çeker diyorsunuz.

traktörünüzü burda tartışarak değilde çektiğiniz fotoğraf ve videolarıyla kanıtlayın.o zaman kimsenin diyeceği bişey kalmaz...

_FaTıH_ link=topic=21837.msg200315#msg200315 date=1248953514' Alıntı:
arkadaşlar delinin biri kuyuya bir taş atmış.tüm akıllılarda çıkarmaya çalışıyor.konuyu açan arkadaşın diğer konularınıda gördük.300 hp traktörle 90 hp traktörü karşılaştırıyor.sizde hala mf çeker - steyr çeker diyorsunuz.

traktörünüzü burda tartışarak değilde çektiğiniz fotoğraf ve videolarıyla kanıtlayın.o zaman kimsenin diyeceği bişey kalmaz...
bakın gençler,bazı konularda tabiki kişiler hep kendi kullandıkları traktöre göre kıyaslama yapıyorlar,o arkadaş 480 kullanmış onu biliyor,sizin söylediklerinize katılıyorum ,herkes eninde sonunda doğruyu bulur

ozkan723 bey lütfen biraz saygılı ol ben sana saygısız davran madım 8073 ile 480s8 in hidroligi bir olamaz dedim sana yalan sölüyosun diye birşeyde demedim 135 lik ile de tarla sürerken bazen taşa veya agaç köküne takılınca oda önünü kaldırıyor şimdi 135 ile 8073 birmi önü kalk tı diye bennedemiştim tarla sürerken pullugun ucu cekiye takıldı hidroligi kaldırınca küt die ses geldi baktımki pullugun ucu kırılmiş vede ceki demiri yamulmuştu hadi bullugun ucu kırılsında cekiyi nasıl yamulttun 480s8 ayın buşekilde olsa hidrolik kalk mazdı bırak kırması yamult mayı tarlasürerken köketakılınca hidroligi kaldırınca önü kalkması başka birşey benim dedegim başka bir şey kötü laf herzaman sahibine ait dir saygılar

arkadaşlar buradaki yorumları okudukça yazmak istemiyorum ama öyle şeyler yazılıyor ki teşvik ediyor insanı 8073 demeyelimde steyrdeki hidrolik emsallerinde hiçbirinde yok adam 4 tekerli römorkun önünü 8043 le kaldırıp hidroliği kilitleyip stop etti tekeri söktü gitti sanayiden bilye gres vs. aldı geldi tekrar yerine taktı o ufacık motor gram salmadı benim arkadaş 265 le arkasında ot makinesiyle geldi 10 dk kaldı kalmadı yanımda tık tık gram gram hidrolik 5/1 bıraktı nerdeyse beygir beygir diyorsunuz 285 lik kolu vurunca anında devirden düşüyor kelleyi kaldırmayla bırakması bir oluyor tekerlerde su olsa yine aynı muhabbet bayılıyor steyr kadar asılmıyor steyr yırtıyor ortalığı biraz objektif yaklaşın traktörün şekline bakarak yorum yapmayın şimdi mf hastaları diyecektir ben çekerim ben götürürüm ben yaparım bizde çok denedik çok iddialaştık arkadaşlarla artısını eksisini kıyasladığınızda steyr kendi emsalleri içinde artısı fazla olandır

ayrıca bir örnek vermek isterim bizim orada bazı insanlar sülalecek mf de mf diyorlardı al sat mf öve öve bitiremezlerdi biz herhalde fabrika bunlara değişik özel yapım üretiyor diye dalga geçerdik bir kere 70 66 aldılar nasıl olduysa şimdi nh ye devam ediyorlar nh daha kaliteliymiş onların demesi kimse üzerine alınmasın ama herkes işine geldiği gibi yorumunu yapıyor bilen de konuşuyor bilmeyende bu böyle

kara_murat link=topic=21837.msg211775#msg211775 date=1252153000' Alıntı:
valla steyr dende korkulur ama yinede mf...
yorumu niye değiştiriyorsun???...steyr ın arkasını dağıtırmışsın...pe...sen steyrin arkasına istersen bunu tak gene dağıtamazsın...bişeyleri yazarken usturuplu yazalım lütfen... noo*-*-
107dq.jpg

nforcer link=topic=21837.msg211876#msg211876 date=1252178323' Alıntı:
anıl buda ne bunla traktör çekiştirilmez :D motoru böler bu ikiye yaww...
bak şimdi bu da doğru...adama usturuplu yaz dedik bizim yaptığımıza bak yahu...gerçi steyr in arkasını dağıtacak olan bunu hareket bile ettiremez...ben o yüzden bunu örnek verdim ;D ;D

arkadasım yorum degıstırdımız yok sadece mf 85 ın teknık bılgısı yanlıstı bide haksızmıyım koy dene steyr e su ne olacak bakalım...steyr den korkulur şöyle korkulur yapıştımı bırakmaz o yönden ben gene 85 in arkasındayım sonuna dek bizim hiçbir yerimizden şüpemiz yok...

kara_murat link=topic=21837.msg212291#msg212291 date=1252327665' Alıntı:
arkadasım yorum degıstırdımız yok sadece mf 85 ın teknık bılgısı yanlıstı bide haksızmıyım koy dene steyr e su ne olacak bakalım...steyr den korkulur şöyle korkulur yapıştımı bırakmaz o yönden ben gene 85 in arkasındayım sonuna dek bizim hiçbir yerimizden şüpemiz yok...
ben steyr in lastiğine su doldurursam zaten senin şansın kalmaz...ayrıca 285 in niye teknik bilgisi yanlışmış...

bi dakka şimdi şu var beyler.massey fergusonların arka kısımları hafif olduğundn lastiklere su kyorlar.vede fergusonların kolay kolay motorları ypranmaz.nedeni motorun kendini fazla zorlamamasıdır.steyr gibi traktörlerin arka hafifliği gibi bir sorunu yok eğer sen su koyarsan motorda dişli kalmaz çünkü steyr nazik motordur.ha buda kalitesiz olduğu anlamına gelmez.steyrın kalitesini herkes biliyor.boşuna dememişler meyveli ağacı taşlarlardiye

doganbey1 link=topic=21837.msg212323#msg212323 date=1252335064' Alıntı:
bi dakka şimdi şu var beyler.massey fergusonların arka kısımları hafif olduğundn lastiklere su kyorlar.vede fergusonların kolay kolay motorları ypranmaz.nedeni motorun kendini fazla zorlamamasıdır.steyr gibi traktörlerin arka hafifliği gibi bir sorunu yok eğer sen su koyarsan motorda dişli kalmaz çünkü steyr nazik motordur.ha buda kalitesiz olduğu anlamına gelmez.steyrın kalitesini herkes biliyor.boşuna dememişler meyveli ağacı taşlarlardiye
yorumsuz... bilm-*s