95-80 OFF-ROAD YAPIYOR:)

Ynt: 95-80 OFF-ROAD YAPIYOR:)

;D zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s ;D drift sezonu açıldı canımı istettin bak ilk fırsatta köye gidip karda bi drift çekem bizim iskeletorla :D suya girersem hava filtresi su alır heralde : ' (

Yusuf amcama selam olsun buradan. İtirafta bulunayım. Beni aradı cihan bileder dedi çok canım sıkılıyo bileder. Tümoyı şaha mı kaldırsam yoksa çekiştirsem mi :S ben zor zaptettim :D

Burdan yusuf amcaya seslenmek istiyorum yusuf amca evlatlık alsana beni :) içkim yok sigaram yok karı kız ayaklarım hiç yok :) akşam 8 de yatar sabah 7 de kalkarım gece ikilere üçlere kadar bilgisayar başında hiç işim olmaz ))) tarladan gelır tarlaya giderim bu evlat hayrsız evlat motoru ne hale sokuyor dilberim motoru nasılda hor kullnıyor bn usulca gider usulca gelirim eve :D off road nedir hiç bilmem noo-*-s drift de bana ters :D

Bilader bu dörtlükte sana :)

agustos da ekilen darıdan
bal yapmayan arıdan
kocasından sonra kalkan hanımdan
traktörle off road yapan evlattan hayır gelmez zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

Ağır Abi link=topic=50673.msg508405#msg508405 date=1326197320' Alıntı:
Burdan yusuf amcaya seslenmek istiyorum yusuf amca evlatlık alsana beni içkim yok sigaram yok karı kız ayaklarım hiç yok akşam 8 de yatar sabah 7 de kalkarım gece ikilere üçlere kadar bilgisayar başında hiç işim olmaz tarladan gelır tarlaya giderim bu evlat hayrsız evlat motoru ne hale sokuyor dilberim motoru nasılda hor kullnıyor bn usulca gider usulca gelirim eve off road nedir hiç bilmem noo-*-s drift de bana ters :D

Bilader bu dörtlükte sana :)

agustos da ekilen darıdan
bal yapmayan arıdan
kocasından sonra kalkan hanımdan
traktörle off road yapan evlattan hayır gelmez zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

ısparta ziyaretinde görüşcez hasan bey slk-*-s zuha-*-s zuha-*-s