99 Saatteki Traktör Neden Satıllır

23.11.2016
286
181

insanın içine bi kurt düşüyor makine2016 model ve 99 saatte neden satılıyor diye?
3 gün çalıştırıp satacaksın neden aldın?
parayamı sıkıştı yoksa motorun buyuk bi sorunumu var yada motorumu begenmedi
insanın aklına bin türlü şey geliyor

Adsız.jpg

Satilik traktör sitelerine bakıldığında bu tür örneklerle çok fazla karşılaşıyor insan ama illaki bi sıkıntısı olacak diye bir şey yok sonuçta garantili makina bir problem varsa servis tarafından giderilir burda bence insanların zevk tercih leri on plana çıkıyor...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Satilik traktör sitelerine bakıldığında bu tür örneklerle çok fazla karşılaşıyor insan ama illaki bi sıkıntısı olacak diye bir şey yok sonuçta garantili makina bir problem varsa servis tarafından giderilir burda bence insanların zevk tercih leri on plana çıkıyor...

e kardeş zorla aldırmıyorlarya bu traktörleri zevklerine göre tercih ediyorlar ve alıyorlar
sonrasında hemen satışa çıkartıyolar mantıksız ve düşündürücü geliyor bana

e kardeş zorla aldırmıyorlarya bu traktörleri zevklerine göre tercih ediyorlar ve alıyorlar
sonrasında hemen satışa çıkartıyolar düşündürücü geliyor bana
Kimse kimseye zorla bir şey aldırmaz benim demek istediğimi de o zaten.Cevremde böyle örnekler var bi tanıdığım x marka hemde alman mali bi traktör aldı şu an 200 satte traktör u beğenmedi satıyor şimdi.Demek istediğim kullanıcısının ihtiyacını karşılamıyor olabilir...

biraz yanlış düşünüyorsun. ne kadar garantide de olsa çevremde görebildiğim iki tane örnek vereyim bir büyüğümüz bir makina aldı beyinde arıza oluştu ne yaptılarsa hatta yeni beyin bile takıldığı halde makina randıman vermedi sonuç yeni makina satıldı. diğer makina da frenlerinde sorun çıktı makina iki yıl içinde benim bildiğim 6 sefer fren arızası verince değiştirildi. ha garantisi üç yıllıktı.

• Beğen
Tepkiler: efehakan
bende anlam veremıyorum alan kişi motoru a-z ye inceliyor konforunu kullanımını HPsini Şanzımanı ne varsa en ince ayrıntısına kadar ögrenıyor test sürüşü falan yapıyor ve öyle alıyor sonuçta bi ton para veriyor ona..
daha sonra bunun HP si yetmıyor 100 saatte satayım derse o adam çiftçiliği bıraksın abi...
Ayrıca yok zevkime göre degil diye satmak akıl kar işi degil direk 50bin zarar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ENES4422
biraz yanlış düşünüyorsun. ne kadar garantide de olsa çevremde görebildiğim iki tane örnek vereyim bir büyüğümüz bir makina aldı beyinde arıza oluştu ne yaptılarsa hatta yeni beyin bile takıldığı halde makina randıman vermedi sonuç yeni makina satıldı. diğer makina da frenlerinde sorun çıktı makina iki yıl içinde benim bildiğim 6 sefer fren arızası verince değiştirildi. ha garantisi üç yıllıktı.
Doğrudur abi sizin soylediginiz turden örnekler de yok degil ben çevremde olanları söyledim...

• Beğen
bende anlam veremıyorum alan kişi motoru a-z ye inceliyor konforunu kullanımını HPsini Şanzımanı ne varsa en ince ayrıntısına kadar ögrenıyor test sürüşü falan yapıyor ve öyle alıyor sonuçta bi ton para veriyor ona..
daha sonra bunun HP si yetmıyor 100 saatte satayım derse o adam çiftçiliği bıraksın abi...
Ayrıca yok zevkime göre degil diye satmak akıl kar işi degil direk 50bin zarar

Zaten alırken çok pahalıya alınıyor, traktör hemen çok az kullanılmış olarak satılırsa haliyle çok fazla zararına satılır, kimse zarar çekmek istemez o halde "neden" sorusunu o ikinci el traktörü alacak kişi sormalı yoksa canı yanar:)

• Beğen
arkadaşım devlet memuru .babası tırı sıfır alıyor ..babası 2015 te vefat edince 1 yıl tırı kapalı garajda sakladı .çalışıp çalışmayacağına karar vermesi bir yıl sürdü. 2015 model 20 bin km de tır satmak zorunda kaldı..almaya gelen adaamlarda sizin bu sorularınızın cok çok fazlasını sordular....

Bu gün bankadaydım, sıra beklerken şahit oldum, vatandaş son taksit olan 8980 TL yi ödeyememiş, kart ında son borcunu 1 ay gecikmeli kapatmış, belkide 1000 saatte olan traktörü sırf bu yüzden aynısı veya bi üst mdelin sıfırı ile takas etmiş, bayi son taksidi ödedi, diğerine kredi işini ayarladılar sormadım fakat muhtemelen 30 bin fark birde son taksit, dosya masrafı sigorta kasko v.s. 45 bin gibi 4 sene daha borçlandı :)

trakkulup.net

• Beğen
Tepkiler: Aspir ve efehakan
Arkadaşlar tamamda sifir traktör başımıza bela oldu arizalari servis gelmiyor. Avukatla ihtar çekiyor öyle gelip tamir için götürüp bir kaç gün sonra yapıldı diye getiriyorlar.sabah traktoru inceliyorum yapılmamiş . servis bayii nede fabrika gelmiyor.arayinca fabrikadaki bizi mahlemeye verirseniz bizde sizi veririz diye tehdit ediyor lar.

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

• Beğen
Tepkiler: YUSUFYAVRUM