99 Saatteki Traktör Neden Satıllır

Bayii saygı servis ahmet uğur
Traktorden anlamayan traktor satarsa 3 kurusluk bakim kupon parasina tamah edip servis diye bi adami oraya oturtursa olacagi bu kardesim ben kayseri traktor piyasasini yakndan takip eden biriyim kayseri de massey fergusonun bitisi servisligi yillarin servisi olan Selahattin özalpten aldiklari gun basladi gun gun geriye sayiyorlar

• Beğen
Tepkiler: efehakan ve mbsmah
Doğrudur.ama ben mf diye aldım sadece servis bayii deyilki suçlu.uzel zamanındaki mf diye aldım.şimdiki fabrikada servisten bayiden farkı yok maalesef .Ne yapacağım şaşırdım valla. Adamlar hiç tinlamiyoorlar astım artık kestigim kestik.tehtidtler havada uçuşuyor kimseden korkmuyor lar ne devletten ne adaletten nede kanundan.

• Beğen
Tepkiler: Mavzer99
Bir akıl verin bu sözde traktorden nasıl kurtulurum .başka marka mi nasıl olacak hangi marka daha doğrusu bayii servisi markası olarak sattığı ürünün arkasında duran kim bilen var mi.örneğin hattat mesela diyorlar ki piyasası yok.bu önemli deyil traktör sorunsuz olsun servisi adam gibi olsun.piyasasında olmazsa olmasın. Sanki bunun piyasası varda ne olduki.

Bir akıl verin bu sözde traktorden nasıl kurtulurum .başka marka mi nasıl olacak hangi marka daha doğrusu bayii servisi markası olarak sattığı ürünün arkasında duran kim bilen var mi.örneğin hattat mesela diyorlar ki piyasası yok.bu önemli deyil traktör sorunsuz olsun servisi adam gibi olsun.piyasasında olmazsa olmasın. Sanki bunun piyasası varda ne olduki.
Kotu bir durum kardes bi bayii boyle olmamali..massey ferguson dan sasma..boyle bayiler marka kotulemekten baska bisey degil...

• Beğen
Tepkiler: mbsmah
Kardesim selahattin ustayi herkes taniyo gordugun gibi Aksoylar claas bayiiligide yapiyor ve sattigin malin arkasinda egerki degismeyi fusunuyorsan claas kalite bakimindan mfden bi cok artisi var ben sana yardimci olurum

• Beğen
Kardesim selahattin ustayi herkes taniyo gordugun gibi Aksoylar claas bayiiligide yapiyor ve sattigin malin arkasinda egerki degismeyi fusunuyorsan claas kalite bakimindan mfden bi cok artisi var ben sana yardimci olurum
Yusuf degisecegim aksoylarida bilirim doğrudur güvenilir insanlar .onlar da bayilik claas miydi.ama benim traktör kaca olur .fiyat düşürülüyor. Tabi daha hiç bir bayii gezmedim ama gezip en kötü traktör bile mf den iyidir bayii servis yönünden diyorum .claas erkut hattat tumosan fark etmez hatta case new holland göndere kısacası mf harici tüm markalari gezip alacağım saygıdan ahmetten kurtilacagim

• Beğen
Tepkiler: İsmail Pelit
Yusuf degisecegim aksoylarida bilirim doğrudur güvenilir insanlar .onlar da bayilik claas miydi.ama benim traktör kaca olur .fiyat düşürülüyor. Tabi daha hiç bir bayii gezmedim ama gezip en kötü traktör bile mf den iyidir bayii servis yönünden diyorum .claas erkut hattat tumosan fark etmez hatta case new holland göndere kısacası mf harici tüm markalari gezip alacağım saygıdan ahmetten kurtilacagim
Abi illa sifir olacak demessen 2012 claas 320 cx var 1000 saatte pazarligina yardimci olurum

• Beğen
Zaten aldığım demo cakma fm imiş hasan
Kayseri saygı, traktörden anlamayan adamlar, malı sattıgı an seni tanımazlar.
bende Mf alacam ama kesinlikle kayseriden almam
Gider yozgat memişogullarından alırım, nigde hafızlardan alırım yada kırşehir Doganlardan alırım
Hatta Ve Hatta Keşana Kadar gider Karataşdan alırım daha iyi..
Bayi malın arkasında durmaz ise ne anladım o işten.
abi satmadan önce en son olarak kayseriye en yakın bogazlıyanda mf servisi var telefon ile bir görüş karşılıklı istihareden sonra belki orası sorunu çözer. yanlış anlaşılmasın sorunu çözerler ise sıfır aldıgın malı yok pahasına satıpta zarar etme diye dedim abi

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mavzer99 ve mbsmah
Kayseri saygı, traktörden anlamayan adamlar, malı sattıgı an seni tanımazlar.
bende Mf alacam ama kesinlikle kayseriden almam
Gider yozgat memişogullarından alırım, nigde hafızlardan alırım yada kırşehir Doganlardan alırım
Hatta Ve Hatta Keşana Kadar gider Karataşdan alırım daha iyi..
Bayi malın arkasında durmaz ise ne anladım o işten.
abi satmadan önce en son olarak kayseriye en yakın bogazlıyanda mf servisi var telefon ile bir görüş karşılıklı istihareden sonra belki orası sorunu çözer. yanlış anlaşılmasın sorunu çözerler ise sıfır aldıgın malı yok pahasına satıpta zarar etme diye dedim abi
Memisogullarindan almanizi oneririm..

• Beğen
Tepkiler: efehakan