Akaryakıta 2019 un son zammı

Kanal projesine, yap işlet devret
Şeklinde yapılmasına chp itirazı mahkemeden geri dönmüş , demekki şahıs yapacak , dvlt bankasından kredi alacak, devlet garantisinde yapıp, parayı ödeyecek , sonuna kadar destekliyoruz[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Amerikanın giremedigi tek deniz karadeniz
Amerika savas gemilerini ordan gecirmek icin yapılan bi proje

Motorine gelen 28 kuruşun 6 kuruşu pompa fiyatlarına yansıdı.

Son bir aylık dönemde Dolar 5.70 TL seviyesinden 5.95 TL seviyesine geldi. 25 kuruş arttı, yani %4,3 civarı arttı.

Mazotu ort 6.50 gibi varsaysak gelen zam 28 kuruş ancak bize yansıyan 6 kuruş.
28 kuruşluk zam demek %4,3 düzeyinde artış demek.

Özetle dolara gelen zam oranında motorine de zam gelmiş oldu.

Daha fazla zam gelmeden imkânlar ve ihtiyaç doğrultusunda motorin temin etmek gerekiyor sanırım.
Dolara gelen artış veya azalış pompa fiyatlarına hemen yansımaz 1 2 ayı bulur zaten şuan kullanılan yakıtlar rafineriye 2 aydan daha erken gelmemiştir.

• Beğen
Tepkiler: wallace22
80 bin nufuslu Bayburda 2 milyon yolcu garantili havaalani yapanlar bize kanal istanbulu sorgulamayın diyorlar
gümüşhane ve bayburt ortak kullanım hava alanı.
300 milyon maliyet.
bu 2 ile bu masraf çok değil.
doğuda bir yatırım demek,
göçü durdurur.
yatırıma destek olur.
ülkede o kadar çalıp çırpan varken,
gözlerin iki ile yapılan bir havaalanına odaklanması;
aslında bizim hiç birşey göremediğimizin ispatıdır cemo.

gümüşhane ve bayburt ortak kullanım hava alanı.
300 milyon maliyet.
bu 2 ile bu masraf çok değil.
doğuda bir yatırım demek,
göçü durdurur.
yatırıma destek olur.
ülkede o kadar çalıp çırpan varken,
gözlerin iki ile yapılan bir havaalanına odaklanması;
aslında bizim hiç birşey göremediğimizin ispatıdır cemo.
İyide binmediğim ucağın parası niye benim cebimden cıkıyir yada gecmedigim yolun parası ozaman sadice o ildekilerden alsinlar

Gap devreye sokulsun , vatandaş olarak kimse , niye benim cebimden çıkıyor demez, kimse vah demez , geçiş garanti , uçuş garanti, bu nedemek , sen yap ben parayı vereceğim. kimin parsını, .sıra kanala geldi.planları yıllar önce yapıldı.bunu içine sindirenlere helal olsun diyorum.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci49
İyide binmediğim ucağın parası niye benim cebimden cıkıyir yada gecmedigim yolun parası ozaman sadice o ildekilerden alsinlar
Cemal abi batida bile kim uçağa binebiliyor ki pahalı diye, batman şırnak hakkari gibi yerlerdede havaalani var kaç kişi binecek diyebilirsin haklısın ama orda çalışan insanlar oluyor bir nevi istihdam, keşke yetkililer parayı kendi yiyeceklerine bu tarz yatırım yapıp insanlara iş sahası acsalar

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
olaya böyle bakma.
biz iyi günde,dar günde birbirimizin yanında olup,destek çıkmalıyız.
biz pakistanın babasının oğlu değildik ama bize savaş zamanında ellerindeki değerli eşyayı bile satıp destek olarak yolladılar.
mesela senin memleketinde deprem olsa;
devlet oraya yardım ve konut yapsa.
bizde desekki git cemalden ve oradakilerden allll.
sen ne derdin.
ulaşımsızlıkta deprem gibi,sel gibi kötüdür.
ama deselerdiki bayburt ve gümüşhanede 300 milyon tl. alt yapıya harcanmış belkide kimsenin ilgisini çekmezdi.
şöyle diyelim kısacası.
kimin devlet ve millet sevgisi varsa canımız feda.
kimde devlete ve millete hainlik varsa.
1 kuruş bile haram ola.