Akaryakıta çifte zam

Güncel fiyat

Resimler ve ekler

• Screenshot_20220305-011113_TikTok.jpg
    Screenshot_20220305-011113_TikTok.jpg
    78.8 KB · Görüntüleme: 21
Brent petrol 140 doları gördü ve daha da gidecek gibi 180 dolarlar konuşuluyor bu şartlarda 30 kaçınılmaz Zamlardan etkilenmeyelim diye 500-600 bine traktör alalım kar edelim dedik yürütemeyeceğiz böyle giderse Doğalgazda 1000 metreküp fiyatı 3 bin doları geçmiş nikel fiyatı tarihi zirvrede bakır fiyatı gördüğü zirveyi geçmiş sadece mazot değil derin bir buhran geliyor

Brent bugün 124 dolar şu anda

Bugün 3, tur görüşmeleri yapılacak, buradan fazla bir beklenti yok şimdilik

Fakat son dakikada Türkiyede Lavrov ve Kuleba görüşecekler,

Bu haber flaş bir olumlu gelişme, üst düzey yetkililerin Türkyede görüşmesinden umutlanmak gerekir. İnşallah tarafları barış anlaşmasına doğru götüren bir görüşme olur.

Brent bugün 124 dolar şu anda

Bugün 3, tur görüşmeleri yapılacak, buradan fazla bir beklenti yok şimdilik

Fakat son dakikada Türkiyede Lavrov ve Kuleba görüşecekler,

Bu haber flaş bir olumlu gelişme, üst düzey yetkililerin Türkyede görüşmesinden umutlanmak gerekir. İnşallah tarafları barış anlaşmasına doğru götüren bir görüşme olur.
Ben tarafların anlaşacağını düşünmüyorum Pandemi de Brent petrol 20 dolarlara düştü fabrikalar durdu halka para yardımları yapıldı ülkelerde enflasyon gelişti Şuan Petroldan en cok para kazanan ülke Abd 3. ülke Rusya pandemide kaybettikleri zararı şuan normalde değeri 60 dolar civarı olan petrolden fazla fazla çıkartıyorlar Rusya istese istediğini 2 günde alırdı bilinçli kontrollü şekilde süreci uzatıp karlarını arttırıyorlar Rusyaya yapılan yaptırımlarda swiftten cıkarılmasında falan Doğalgaz petrol hariç tutulmuş adamların geliri bu zaten benim görüşüm böyle birileri yok olacak ezilecek ezilenlerin parası musluk misali yine ABD yi doyuracak 40 yılın zirvesine cıktı adamlarında enflasyonu bunu bir şekilde gidermesi lazım benim görüşüm böyle tabi :D Belki de fazla kuruyorumdur