AKARYAKITA ZAM.

Gecen cuma destek ödemeliri başlıyor diye paylaşıma yazmıştım neden ödemeler düz ayak olmuyor diye .
Bazı arkadaşlar beni haksız cıkarıyordu ,ee şimdi ne oldu.
Sizi bilmemde benim destek 700 tl birden eridi bu zamla. Destek cuma verilmiş olsaydı 700 tl lik fazla mazot edecekti...

Cok iyimser bir rakam soylemissin nisan Mayis gibi 8 9 arasi olur benim tahminim
15 tl olsun ister ki..bu sebze fiyatları dahada yükselir umarım bizim millet herşeyi hakediyor ama arada suçsuz günahsız küçük çiftçiler etkileniyor umarım bu düzene bir dur diyen birisi seçilir de kurtuluruz yüksek fiyatlardan

15 tl olsun ister ki..bu sebze fiyatları dahada yükselir umarım bizim millet herşeyi hakediyor ama arada suçsuz günahsız küçük çiftçiler etkileniyor umarım bu düzene bir dur diyen birisi seçilir de kurtuluruz yüksek fiyatlardan
Suan 1.15 Euro burda o zaten 6.90 yapiyor fakat secimler var diye yukseltmiyorlar malesef secimler den sonra dolar Euro yukselince dedigim rakamlari gecebilir Allah herkesin yardimcisi olsun

Burdan yetkililere sesleniyorum ya çiftçiye tekrardan kırsal motorin uygulamasını getirin yada tanzim mazot satışı yapın birilerinin karnı doyacak diye biz aç kalıyoruz
Şehirli her türlü karnını doyurur aylık parası geliyor devlette arkasında
Köylü traktörün marşına basmadı aç kalır başka bir geliri yok o traktör tarlaya gitmezse köylü biter

Benzin fiyatının bu gece yarısından itibaren 11 kuruş indirim bekleniyor.

Şaka gibi [emoji16][emoji16]
Benzin fiyatının bu gece yarısından itibaren 11 kuruş indirim bekleniyor. Benzin fiyatı geçen bir haftada 44 kuruş artmıştı.
Benzinle işimi pek yok gardaşım mazota gelsin indirim şaka gibi ya bi gün zam bi gün indirim adamlar resmen daş... Geçiyo 🤪