alipaşalıerkan ın claas ta dinlediği müzik tipi buymuş demek :D

Ynt: alipaşalıerkan ın claas ta dinlediği müzik tipi buymuş demek :D

Nerden ' de denk getirmişsin...:D Youtube ' a ilk yüklediğim vidyoydu. Bir arkadaş CD verdiydi. İçinden çıkmmıştı. Bende o zaman denemek için bir yükleyeyim dedim. O zaman patladı gitti. Hadise ' yi ben ünlü yaptım sayılır...:D Genelde tarlada pop dinlerim zaten. Ne o öyle damar tarlamı biter. Ankara havasıda yok bizde...:D Teyp Usb ' li olsa oyun havası atardık. Ama oda yok...:D

alipasalierkan link=topic=54641.msg579317#msg579317 date=1334255460' Alıntı:
Nerden ' de denk getirmişsin...:D Youtube ' a ilk yüklediğim vidyoydu. Bir arkadaş CD verdiydi. İçinden çıkmmıştı. Bende o zaman denemek için bir yükleyeyim dedim. O zaman patladı gitti. Hadise ' yi ben ünlü yaptım sayılır...:D Genelde tarlada pop dinlerim zaten. Ne o öyle damar tarlamı biter. Ankara havasıda yok bizde...:D Teyp Usb ' li olsa oyun havası atardık. Ama oda yok...:D
:D Demi AmA, En Güzeli Pop Ve Yabancı :)

alipasalierkan link=topic=54641.msg579317#msg579317 date=1334255460' Alıntı:
;D ;D hayat tasadüflerle doludur ;D ;D
birşey sürerken bende hareketli dinlerim ama canım sıkkın olduğunda yorgun oldugumda vururum damara ;D

Dqn link=topic=54641.msg579858#msg579858 date=1334339164' Alıntı:
Bilmiyonmu la bu şarkıyı :D Eski ve güzel bir şarkıdır. Tarlada damar gider İmparator, Müslüm Baba tarzı. Sürdükçe süresin gelir :D
bliyorm canım bilmez olurmuyum. :D hadisenin yeni müziklerine fln bakyodum sağ tarafta örneklerde paylaşan kişinin ismide yazıyorya orda gözüme takıldı. :D
tarlada tırmık vs. kolay traktör üstündeki işlerde hareketli parçalar hoşuma gider. ama sor pis işte ise arabesktir. :) köye giderken ankaralı çiftetelli vs. :D tarlaya giderken arabesk :D