Armatrac 110crd

Oradaki ustalar bu işi kıvıramamış gibi duruyor, tekrar geçmiş olsun , bu kışın bir güzellik düşün ,yada yedek bir traktör iş zamanı olursa sıkıntı,
Paletli traktör yapıyorlar bu onlar için daha basit aslında anlamadım zarar büyümeden değiştirmek lazım keşke geçen yıl degistirseydim napalim nasıp kısmet bu yıl başka bir tane 100 beygir civarında düşünüyordum almayı ama durum böyle olunca işler değişecek bundan kurtulmak lazım

Geçmiş olsun. Bu kadar arızaya ve iş bilmeyen ustalara iyi bile sabrediyorsunuz. Ben sizin yerinizde olsam traktörü toplar toplamaz üzerine bile binmeden hemen değiştirirdim. Yerliyi kapıya sokmamak lazım dertli eder insanı. Allah sabır versin.
Sağolasın teşekkürler devamlı problem bende l 95 vardı bundan önce keşke satmasaydim daha iyidir diye aldım sıfır traktör arıza yapmaz vs başımıza bela aldık sinirli anima gelicek cekicem sopayı en sonunda artık son asamadayim bu kadar olmaz

Sanziman işi işçiliği farklıdır
Sanzimani herkes toplayamaz
Böyle olmaması gerek senin traktörün yeni
Iki şoför olsa bile gece gündüz mozot unu koyup çalışmanız gerek
Iyi usta yokmu acaba işi çözemiyor
Abi problem olmasın diye aldım başıma en büyük problemi almışım bunlar gitmiş fabrika da eğitim almış sözde biliyorum diyor ama sanmıyorum daha geçen yıl belki iyi toplandı şanzımanı belki ordan yapıyor problemi yine dişlilerin içinde bir somun var o gevşeme yapıyor sanırım başka servis var bundan önceki distribütör traktör u de onlardan aldım artık yapamazsalar onları çağırıp yaptircam insan gibi yapsınlar en azından

• Beğen
Tepkiler: ismail_17
Yeni traktör alırken en önemli şeylerden biriside servis iyi olması lazım işten anlayan usta her zaman tercih edilir. Sizin şanstan ilk defa bu kadar arıza yapan erkunta denk geldim insallah en kısa zamanda durumu düzeltip iyi bir traktörle takas yaparsın abi
Ben başka firmadan aldım traktör u sonra distribütör değişti servis te bunlar oldu ne zaman bunlar ellemeye başladı problem ler de başladı ben Erkunt sağlam diye aldım bizim köyde 20 tane var hiçbir problem çıkmadı ben anlamadım bende mi problem var yoksa serviste mi onu düşünüyorum devamlı

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Şimdi servis aradı problemin neden kaynaklandığını bulmuşlar 1.5 yıl sonunda vites kutusu nun altında bir rulman dağılmış bütün sorun bundan kaynaklanıyor mus rulman parçaları geziyormus içerde dişlilerin arasına sıkışıyor anladığım kadarıyla hayırlısı artık
İşin içinden çıkılmıyor, servislere karşı daima bir güvensizliğim var. Ama yapacak başka bir şey yok. Sonuç odaklı olmak gerekiyor bazen. İnşallah sorun ortadan kalkmıştır ve bir daha tekrarlamaz.

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci01

İşin içinden çıkılmıyor, servislere karşı daima bir güvensizliğim var. Ama yapacak başka bir şey yok. Sonuç odaklı olmak gerekiyor bazen. İnşallah sorun ortadan kalkmıştır ve bir daha tekrarlamaz.
Vallahi bende güvenmiyorum sadece bu problem yüzünden 4 defa böldüler traktör u o rulman alttaymis açmasalar altı belki 10 gün sonra yine problem çıkaracakti insan kendinden de şüphe duyuyor acaba yanlış bişey mi yapıyorum diye veya komşulardan her seferinde yabancı madde çıktı içinden vs kullanıcı hatası şimdi en azından kafam rahatladi