• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Arpa ekilecek tarlada kamıs

10.ayda arpa ekecegim tarlada aşırı kamıs bitiyor sürüyorum yine bitiyor kamıs ilacı atsam ekime 1 aylık bir zaman kaldı ekecegim araya zararı olurmuki

Bu resimdeki ilacı attım
Korfosat'ı bende kullandım memnun kaldım. Bizim bahçede çok pis bi ot vardı geçen sene roundup muadili ilaç attım kuruttu, geri büyüdü ot. Bu sene mayısta bunu attım aynı ot'a, hala patlayıp büyümedi, eseri bile yok. Bi ağacın dibini komple sarmıştı çok sıktım, şuan ağacın dibi kel toprak görünüyor sadece. :D

Korfosat'ı bende kullandım memnun kaldım. Bizim bahçede çok pis bi ot vardı geçen sene roundup muadili ilaç attım kuruttu, geri büyüdü ot. Bu sene mayısta bunu attım aynı ot'a, hala patlayıp büyümedi, eseri bile yok. Bi ağacın dibini komple sarmıştı çok sıktım, şuan ağacın dibi kel toprak görünüyor sadece. :D
Kamış ada olur insallah

Kamış benimde problem, yonca kamışın çıkmasına engel olur dediler fakat işi şansa bırakmamak lazım, önerilen ilacı kullanmayı düşünüyorum

Üst Alt