beklenılen 43 beygırlık deutzh

Ynt: beklenılen 43 beygırlık deutzh

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=85935.msg1045367#msg1045367 date=1450128523' Alıntı:
güdükcüm lütfen pot kırmayalım..
Komutanım Hüsamettin(nailyetek) duyarsa madara
oluruz valla :)

O iş bende abi :D Bi ben bi trakkulüp :D

FatihEFE link=topic=85935.msg1045379#msg1045379 date=1450129809' Alıntı:
sen nasil sabirla bekliyon abi

Beklediğini kim söyledi :) 55i aldı alacak yeni deutz gelsin beğenmedim deyip 55 alacak :)

Ha bide yeni bi gelişme var sanırım bu kardeşinizde deutz ' cu olacak :)
Bizim NH bayisi bayiliği bırakmış SDF ' yi alıyor ilk motor bölge lansmanı için sana çok çok özel fiyata dedi tutturdu fruttero vereyim diye kafam çok karıştı ne diyorsun YUSUFTUYLUOGLU abi ?
Teknik donanımını inceledim döyz motor var üstünde 20 ileri 10 geri standart-30 ileri 15 geri opsiyonel şanzıman bizimkini 2 ' ye katlayıp 4 ' e bölecek gibi ama tipini tasarımını ergonomisini sevmiyorum bahçeci SDF ' lerin...
Akıl verin daa YUSUFTUYLUOGLU FatihEFE

kubilay07 link=topic=85935.msg1045393#msg1045393 date=1450131005' Alıntı:
O iş bende abi :D Bi ben bi trakkulüp :D

Beklediğini kim söyledi :) 55i aldı alacak yeni deutz gelsin beğenmedim deyip 55 alacak :)

Ha bide yeni bi gelişme var sanırım bu kardeşinizde deutz ' cu olacak :)
Bizim NH bayisi bayiliği bırakmış SDF ' yi alıyor ilk motor bölge lansmanı için sana çok çok özel fiyata dedi tutturdu fruttero vereyim diye kafam çok karıştı ne diyorsun YUSUFTUYLUOGLU abi ?
Teknik donanımını inceledim döyz motor var üstünde 20 ileri 10 geri standart-30 ileri 15 geri opsiyonel şanzıman bizimkini 2 ' ye katlayıp 4 ' e bölecek gibi ama tipini tasarımını ergonomisini sevmiyorum bahçeci SDF ' lerin...
Akıl verin daa YUSUFTUYLUOGLU FatihEFE
fiyatı uygun olursa al kubi
yakıtını çekişini gör dene memnun kalmazsam
geri getiririm de :)
300/400 saate kadar yakıtı ve çekişte performansı
daha pasif olur ama iyi açıldımı tadına varırsın
başka marka binemezsin..

Nihai karar senin kubilay
Benim tavsiyem ise maceraya gerek yok
ustelik elektronik ciftceker ve difflock dan manuele gecmek ne kadar dogrudur bilemeyecegim yadirgarsin konforsuz gelir .
Ben denedim frenler cok guzel 5 vites olmasi guzel ama traktor 60 ligi 2250 kg 80 lik 2400 kg ben 1 tonluk goble kullaniyorum camur sardimi 1.5 ton oluyor 2700 kg agirliksiz hali olan td yi sahlandiriyor donuslerde sameyi goblede denemedim ama mantigim cok basarili olamayacagini soyluyor.
Ben traktorumde bir ariza olsa bundan sonra 3640 mf alirim
cunku powershift ve common rail gibi ozellikleriyle bir gomlek ustun
yuzbin gibi bir fiyati var.Ariza olmassada sikintisiz devam ederim nh cvt sanzimani ve common raili bahcecilere uygulayana kadar.
Her zaman teknolojik makina iyidir bence insanin isini kolaylastirir
manueller saglam oluyor diyorlar lakin ustundekini yorup saglam birakmayan makina saglam olsa ne olur . Benim dusuncem bu yonde

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=85935.msg1045426#msg1045426 date=1450137125' Alıntı:
fiyatı uygun olursa al kubi
yakıtını çekişini gör dene memnun kalmazsam
geri getiririm de :)
300/400 saate kadar yakıtı ve çekişte performansı
daha pasif olur ama iyi açıldımı tadına varırsın
başka marka binemezsin..

Abi fiyat uygun olmazsa almam zaten
Antalya fuarında inceledim ergonomi yönünden biraz sorunlu gibi motor yada platform olmayınca bana öyle geldi bakalım bi denemek lazım
Bide ciftceker ve for. Kilidi manuel o canımı sıktı bizimkilerde rahattı düğmeli olduğundan

FatihEFE link=topic=85935.msg1045440#msg1045440 date=1450161433' Alıntı:
Nihai karar senin kubilay
Benim tavsiyem ise maceraya gerek yok
ustelik elektronik ciftceker ve difflock dan manuele gecmek ne kadar dogrudur bilemeyecegim yadirgarsin konforsuz gelir .
Ben denedim frenler cok guzel 5 vites olmasi guzel ama traktor 60 ligi 2250 kg 80 lik 2400 kg ben 1 tonluk goble kullaniyorum camur sardimi 1.5 ton oluyor 2700 kg agirliksiz hali olan td yi sahlandiriyor donuslerde sameyi goblede denemedim ama mantigim cok basarili olamayacagini soyluyor.
Ben traktorumde bir ariza olsa bundan sonra 3640 mf alirim
cunku powershift ve common rail gibi ozellikleriyle bir gomlek ustun
yuzbin gibi bir fiyati var.Ariza olmassada sikintisiz devam ederim nh cvt sanzimani ve common raili bahcecilere uygulayana kadar.
Her zaman teknolojik makina iyidir bence insanin isini kolaylastirir
manueller saglam oluyor diyorlar lakin ustundekini yorup saglam birakmayan makina saglam olsa ne olur . Benim dusuncem bu yonde

Ağırlığın bana problem çıkaracağını zannetmiyorum vites olayı harika fakat dediğin gibi manuel olayı aklımı kurcalıyor bide 2.el durumu varki vasat altı bakalım zaman ne gösterir.