Beş para etmez tümosan

Ynt: Beş para etmez tümosan

Yusuf.. napolyan mu ne biri demişki 'bana içinde hiç suç olmayan bişey söyleyin onunla sizi idam edeyim'.. şimdi Yılmaz ' a ne dersen de yakalayacak bi yerden:)

susarsan da 'bak gördün mü işte kaçtı..' diye başlayan bi cümle kuracak..

maksat muhabbet.. derici sevdiği deriyi yerden yere vururmuş.. kaçış yok:)

sebazios link=topic=79210.msg937556#msg937556 date=1416430212' Alıntı:
Yine çözemedim.

'Tümosan sahipleri traktör kullanmayı bilmiyor' mu yani? Burdan bu
yakalanabiliyo :)

(Taşlatana kadar gidicem :D )
yaw gidip şeytan taşlamazlar..
gelip yusufun canına geçerler. .
abisi şöyle anlatayım o zaman...
yaw neydi atasözü sonu Karagün içindir diye bitiyordu daaa.

umut bi Yetiş daaa bu kafayı taktı. .

UÖZKAN.77 link=topic=79210.msg937577#msg937577 date=1416430919' Alıntı:
karagünlü atasözü mü... OFİS çiftçinin karagün dostudur.. o mu:)
heée yaw ben karıştırdım. . :)
bende atasözü sanıyordum. hele benim halime bak yaw..

yönetici süper mod. admin ne kimse yokmu..
şu gökhan Özkanla yılmaz Akgünü bi hafta uzaklaştırin..
adamda akıl bırakmıyor. .
Ayrıca üyeleri içki ve sigaraya alistiriyorla.. haydeee..

UÖZKAN.77 link=topic=79210.msg937582#msg937582 date=1416431084' Alıntı:
Yusuf söz verdi gelecek burya.. inşallah seni ararız Yılmaz.. çayı heryerde içiyoz burda muhabbet olsun yeter:)

o değilde konu kaydı.. hep Yusufun yüzünden demi..

:D

Adamın Tümo ' culara garezi var belli.. Üstüne gitmeyelim.

Yau Yusuf abi bi gaz verde bıraksınlar yau Traktör lagzım yarın gene överiz Sorun deil Allahın günü çok sabaha kadar uyumucam bak biri bıraksın bi Traktör köyün girişine yeter,zuha-*-s
Yap bi iyilik Yusuf abicimmm Sana 365 gün boyunca duva ederim ;D

sebazios link=topic=79210.msg937586#msg937586 date=1416431185' Alıntı:
:D

Adamın Tümo ' culara garezi var belli.. Üstüne gitmeyelim.
o gün o gübre serpme üzerine kapansaydı. da..
telefonunda bi beni cevirebilseydi..
yardım istese beni gel çıkar deseydin
bende olur bekle geliyom deseydim..
ama katırla yola çıksa 1 aya oraya gelseydim..
ne iyi ders olurdu sana... :)
bu arada şarj bitiyor bana müsade. ...

iyi geceler
lordsaar link=topic=79210.msg937596#msg937596 date=1416431444' Alıntı:
Yau Yusuf abi bi gaz verde bıraksınlar yau Traktör lagzım yarın gene överiz Sorun deil Allahın günü çok sabaha kadar uyumucam bak biri bıraksın bi Traktör köyün girişine yeter,zuha-*-s
Yap bi iyilik Yusuf abicimmm Sana 365 gün boyunca duva ederim ;D
365 gün beklesende bunlar kimseye pabuç bırakmaz kaldiki tümo. . :)
UÖZKAN.77 link=topic=79210.msg937599#msg937599 date=1416431698' Alıntı:
başlığa bak dönen muhabbete bak..

neyse kaçmadan önce son.. Yusuf burya gelince voltranı oluşturup alayına aduket çekcez.. havalar bozmadan gel bi araziye çıkalım hiç olmazsa:)
olur paşam. . iyi geceler.

kul yapısı diyelim he arıza açıyo her traktör açıyo ben yıllık 250 300 dönüm toplam 600 dönüm yer işliyorum tümosan kullandım eş dostta var goldda arıza açıyo ama allaha şükür zamanında yapıyo 2900 saatte fren merkezi arızası verdi geçen sene baskı balata degişti yagına suyuna bakıyoruz hiç üzmüyor ilk traktörümüz 10-15 yıl gitti 2.traktörümüz 10 yaşında emekli oldu şimdiki traktörümüz 6 yaşında 2900 saatte bakımı yapılcak baharda yine koşucak büyütmemeli bu kadar

her modelın eksılerı artıları olur tümosan kötüde bir traktör deyil avrupa traktorler gibi olması mümkün degil ama bızım ulkemiz sartlarındaki uretımıne göre güzel traktor arıza öbür markalardada olur olmaz dıye bır sey yok

arkadaslar tumoya lafımız yok ama bu adamlarda ıscılık denen bısey yok yenı modellere yaklasmayın benden soylemesı ıkı tane sıfır 85-80 klasık geldı bızım buraya gordum yazık verılen paraya satıldı 2 gun sonra ıkısınede servıs geldı bı 4 gece calısmayla aku bıtırdı ve hıdrolık kumanda kolları arızalandı dıgerınde ısı rolantıye bıraktın mı sol tarafta yag fıltresının ust tarafından yag fıskırtıyor aradı servısı servıs demıs kı rolantıde bırakma bısey olmaz geldıler ayırdılar motoru halletıler dıyecem su kı tumosan guzel traktor fıatın devamını yapıyorlar ama ıscılık bence sıfır yanı bızde degıstırmeyı tumosan almayı dusunuyorduk vazgectık bızım 780 on tane tumosana bedel

servısle aramızda soyle bı muhabbet dondu servıscı dedıkı verleım sanada aynı motordan babam dedıkı boyleyse verme satılıp ta 2 gun sonra servıs gelecekse arızalanacaksa kalsın.bende dedı 25 senedır berı 780 motorunda sanzımanında dıferansıyelınde arıza yasamadım sokturmedım dedı hala orjınallıgını koruyor sen sattın buraya 2 tane tumo geldın motoru ayırdın karalıyorlar bu markayı haketmıyo bunları dedı babam