beyler geçmiş olsun unakıtan yine çoştu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Motorine zam yapıldı
Motorine, 9 ile 13 YKr arasında değişen oranlarda zam yapıldı.

Ankara ' da motorinin litre fiyatını BP, 3,11 YTL ' den 3,24 YTL ' ye, Opet, 3,09 YTL ' den 3,19 YTL ' ye, Shell-Turcas, 3,10 YTL ' den 3,21 YTL ' ye, Petrol Ofisi de 3,11 YTL ' den 3,21 YTL ' ye yükseltti.

İstanbul ' un Anadolu ve Avrupa yakasında ise motorinin litre fiyatı Shell ' de 3,07 YTL ' den 3,18 YTL ' ye, Petrol Ofisi ' nde 3,11 YTL ' den 3,21 YTL ' ye çıkarılırken, İzmir ' de motorinin litre fiyatı Opet ' de 3,06 YTL ' den 3,15 YTL ' ye, Sheel-Turcas ' da 3,06 YTL ' den 3,17 YTL ' ye, Petrol Ofisi ' nde ise 3,10 YTL ' den 3,20 YTL ' ye çıkarıldı.

Yeni fiyatlar, yarından itibaren geçerli olacak.

Ynt: beyler geçmiş olsun unakıtan yine çoştu

paylaşım için saol nerde o eski günler mazotu varillerle alırdık şimdi ise bidonla alıyoz umarım bu gidişle traktörleri ney sattırmazlar. :( :(

Allah kahretsin ya.Sanki mazottan vergi almasalar olmaz.Geçen sene Yunanistan ' a gittim.Motorinin litresi 80 cent ' ti.Ayrıca çiftçiye % 10 indirimli veriyorlardı.

b.ozyurt link=topic=3899.msg39791#msg39791 date=1211967761' Alıntı:
Allah kahretsin ya.Sanki mazottan vergi almasalar olmaz.Geçen sene Yunanistan ' a gittim.Motorinin litresi 80 cent ' ti.Ayrıca çiftçiye % 10 indirimli veriyorlardı.
Keşke getirebilseydin :D.Trakkulupe 1,5 liradan verirdin ;D.
Arkadaşlar artık insanın siniri bozuyolar,ancak gülesim geliyo bu uygulamalara.Hasat zamanı mazota zam,tebrikler unakıtan.İçimden çok güzel şeyler geçiriyorum da,hepsi trakkulup kurallarına aykırı :S

bune ya böle işmi olur allah aşkına her hafta zammı gelirmiş yeter gali ulan hiçmi düşünmüyolar bu çiftçinin hasat wakti mazot lazım die bu kadarmı olur yaw

ÖZzGÜR link=topic=3899.msg39937#msg39937 date=1211988947' Alıntı:
Artık bulun bi çift öküz bide kara saban onlarla işleyin tarlanızı demeye geliyor iş nerdeyse.
anlamlı açıklama diye düşünüyorum...

Melih BOLSU link=topic=3899.msg39989#msg39989 date=1211994500' Alıntı:
[move]bence komik yani tmm konuya uygun olmuş :)[/move]
komik olabilir ama gerçek payıda var diye düşünüyorum .. tarımla uğraşanların , mazot giderleri önemlidir....

verin oyları akp ye tabi mazot 3 küsür olur erbakan hoca seçimlerden önce demedimi akp ye oy veren cehenneme bilet alıyo diye şimdi ne halde ülke haklımı çıktı yine hoca tabiki de haklı çıktı ok-*-s

allah bin türlü belasını versin ülkeyi bu hale getirenlerin..serefsizler insanları kene gibi sömürdüler kan bırakmadılar en son canımızı da alırlar yada bi ermeniye satarlar tertemiz oluruz..

cnbzidris link=topic=3899.msg47041#msg47041 date=1213122646' Alıntı:
verin oyları akp ye tabi mazot 3 küsür olur erbakan hoca seçimlerden önce demedimi akp ye oy veren cehenneme bilet alıyo diye şimdi ne halde ülke haklımı çıktı yine hoca tabiki de haklı çıktı ok-*-s

Bakın sitede en hassas davrandığımız şey siyasetin girmemesidir. Hangi partiye kim oy verecek boşverin. Gidin siyaset forumunlarında istediğiniz partiyi yerin istediğiniz partiyi övün. AKP, MHP, CHP vs. bizim işimiz değil. Mazot pahalanmıştır tamam, kızgınsınızdır ama parti girmesin işin içine. Siz şimdi AKP ' ye laf dediniz diye, başka biri savunmaya kalkacak. Az önce biri özel mesaj attı bana bu konuya güzel bi cevap vereyim mi diye, hiç bişey deme kalsın dedim. Velhasıl kelam kişi ve gruplar muhatabımız değildir, düzen bizim muhatabımızdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...