BİZİM YENİ PARLAYAN 800LT 12 METRELİK İLAÇ MAKİNEMİZ GELDİ 2009...!!!

Ynt: BİZİM YENİ PARLAYAN 800LT 12 METRELİK İLAÇ MAKİNEMİZ GELDİ 2009...!!!

ydincbayram link=topic=28370.msg318878#msg318878 date=1293448218' Alıntı:
Parlayan 800 lt alan arkadaşlar nasıl memnun musunuz 285S tek çekerde rahat kullanırmıyız ağır gelir mi veya çamurda saplanıp kalır mıyız 800 lt ile.
Kalın tip 12 metre kollu 100 lük pompa ile kullanacağım 800 lt lik bir parlayan düşünüyorum bende, önerilerinizi beklerim, şimdiden teşekkürler.

Biz bu makinayı Fiat 70-66 DT ' ye takıyoruz. Ama makina traktöre biraz büyük geliyor. Kalıp olarakta makina çok büyük. Traktörün arkasını göremiyorsun. Hidrolikleri saldığın zaman makina yere düz inmiyor. Orta kolu uzattığımız için geri yatıyor. Makina boy olarakta çok yüksek. O yüzden orta kolu kaldırdığınız zaman düz olması için açmamız gerekiyor. Dolu olduğu zamanda dar tekerlekleri taktığımızda yolda traktörü biraz sağa sola çekiyor. Ön kaldırma gibi bir problem olmuyor. Fakat bu yönlerden biraz sıkıntı oluyor. Daha büyük bir traktör bu makinaya daha uygun olur diye düşünüyorum. 90-100 beygir civarı kalıplı ve hidrolikleri kuvvetli bir traktöre daha uygun. O yüzden sizin traktörünüze pek uygun olacağını sanmıyorum. Daha ufak bir makina almanızı tavsiye ederim.

hayırlı olsun arkadaş , marka önemli , herzaman yanında bu parlayan firması , yaşadım biliyorum ______ mümkünse faturanı kestirme hemen , makineye destekleme olabilir .......

arkadaşların tümüne teşekkür ederim, geçen yıl desteklemeden yararlandık bu yıl başvuru yaparım ancak pek ümitli değilim 2 yıl üst üste çıkacağından.

hayırlı olsun iyi günlerde kullanırsınız inşallah.
yerinde bir tercih olmuş.kalitesi ortada uzun süreli kullanımda sağlayacağı tasarrufla kendini amorti edecektir.

ydincbayram link=topic=28370.msg319022#msg319022 date=1293478220' Alıntı:
arkadaşların tümüne teşekkür ederim, geçen yıl desteklemeden yararlandık bu yıl başvuru yaparım ancak pek ümitli değilim 2 yıl üst üste çıkacağından.

aynı ekipman olmamak şartı ile hersene destekleme alanlar var. hermakine için arazi vesaire kriteleri farkıl bilgin olsun ...