Bu Traktör 7 Liralık Şarjla Akşama Kadar Çalışacak

Ben elektrikli araba sahibiyim : 15.3 kw ı ben sehir ici 100km de harciyom o da arabada siz bunu traktorde nasil basaracaksiniz merak ediyom , ben aracda 4 kisi otobana ciksam ; 27 kw ile 120 km mesafe yi 100 kmh ile basaramıyom .
Şu anki teknikte bu soylenen imkansız ki benim aracim 27kw akusuvar aku fiyati 20 bin avro yani bu traktor 100 bin avro olur lakin pulluk cekemez .

İyiki şimdiye kadar gizli tuttunuz, yoksa yalanınız erkenden anlaşılır ve seçime yatırım olmaktan çıkardı. Değil o traktörün üretimi, parçası bile yok! Yani seçim animasyonu gibi bişey.

Amerikayı yeniden keşfetmeye ne gerek var. Siz sadece aç kalacak insanları doyurmaya çalışın. Çünkü yakın zamanda tarım arazilerinin boş kalması ve üretimin azalması olası görünüyor.

Bu arada sayın bakan, insanlara "şeyin trene baktığı gibi bakıyorlar" diyen arkadaşlarınıza özenmiş olmalısınızki muhaliflere 'adi' diyorsunuz

Marangoza biçtirmişler galiba. Tasarımcısıyla tanışmak istiyorum bir iki lafım olacak. 😀 Ara kabloyla tarlaya gidicez.

56400357_123028785519147_940395038058217472_n.jpg

Bakani ve kadrosunu tebrik ediyorum.gercekten cok.basarililar

jonderenin elektirikli traktorunun rengini on kaputu ve tekerlerini degistirip yerli diye reklam yaparak buradaki insanlari bile inandirip kw hesaplatacak kadar bir traktor yaptiklarina inandirmislar. Tebrik etmemek ayip olur. 1 kisi gordum jonderenin traktoru diyen arkadasin gozunden kacmamis

Yerli otomobil diye reklam yaptiklari araba faciasindan ders alinmis. sadece boyasi degismemis kaput felanda degismis. Yaptiklari on kaputta tasarim harikasi 😄😄😄

Bakani ve kadrosunu tebrik ediyorum.gercekten cok.basarililar

jonderenin elektirikli traktorunun rengini on kaputu ve tekerlerini degistirip yerli diye reklam yaparak buradaki insanlari bile inandirip kw hesaplatacak kadar bir traktor yaptiklarina inandirmislar. Tebrik etmemek ayip olur. 1 kisi gordum jonderenin traktoru diyen arkadasin gozunden kacmamis

Yerli otomobil diye reklam yaptiklari araba faciasindan ders alinmis. sadece boyasi degismemis kaput felanda degismis. Yaptiklari on kaputta tasarim harikasi

İlk gördüğümde benim de gözümden kaçmadı. John deere'in eski 6000 serilerinin ta kendisi! Kabin ve tek parça şasi tasarımının üzerine farklı bir renk ve alakasız bir kaput atmışlar, gelmiş yerli olmuş.

• Beğen
Tepkiler: bartu
Türk çiftçisiyle Alay Ediyorlar. Biz sizden traktörmü istedik Olanın deposunu ucuza doldurmak istedik Herşey ateş pahası 4 tane lastik alacam bugün yarın 18 bin lira fiyat çektiler.
Yazıklar Olsun be Türkiye gibi bi ülkeyi ne hale getirdiniz Çiftçiliği öldürdünüz Hayvancılığı bitirdiniz çizmiş osuruktan teyyare bi traktör kim napsın o traktörü bu piyasaya çıkarsa bizim kullandığımız dizel motorlar ın hepsi hurdaya

Keşke Pes Edilse! Birgün ;yatağından uyanıp hiç olmadığı- olamayacağı bir cesaretle Bitti! Buraya Kadar! “Biz artık Sanayii ülkesi olmaktan vazgeçtik!” Denilse!! Tarih-coğrafya-vizyon-misyon hepsi de aslında bizi bu doğruya itiyor! Lâkin Devlete vergi vermekten kaçınan sanayi ve hizmet sektöründeki şahıs ve işletmeler Devleti, akarkayakıtı bir vergi tahsildar konumuna getirdi! Bir “TARIM ÜLKESİ” olamaya karar verilse! Bizim işimiz yok artık sanayii ile üretimle! Çünkü beceremiyoruz IQ seviyemiz normalin altında! Dünyada Çığır açacak kapasitemiz beynimiz yok! O zaman Bir tarım ülkesi olmaya karar verelim! Muazzam verimli bir coğrafya ve rengarenk bitki-iklim deseniyle sadece tarımsal üretim yapalım. Yanında ilave Eşsiz tarihi yerlerimiz ve denzilerimizle turizm-hizmet sektörünüde coşturalım! Tarımsal makina ekipman daki modernizasyon ve gelişmişlik zaten zorunluluk olur. Tarım Modern ülkelerin zamanla işgücü temin edemeyip bırakacakları bir sektör! Çünkü zor, emeğe dayalı üretimi! Artı potansiyel olarak verimli iklim ve arazilerle bir adım öndeyiz! Bir buğdayı üretmekle traktör üretmek arasında bir fark yok :) Hatta tarım ürünleri çok daha önemli. sanayinin ilk çarkı ilk dişlisi! Yarın o yaşlı gelişmişler iyice panpalaşmış bedenleriyle arazi ekip biçemeyecekler ama karınları acıkacak!

"kanada'dan getirttiğin dondurulmuş patateslerini biçersin" diyeceğim traktördür.

yalnız sanki belli bir formül var ve her seçim öncesi asla şaşmıyor.

mutlaka yerli bir şey (araba, uçak, traktör vs.) yola çıkmaya hazır

ve

pkk'nın x numaralı elebaşı öldürülüyor.

hiç şaşmaz. demek ayda 1 seçim olsa muhteşem bir ülke olacağız.

Evde ayda hepi topu 8 saat fırın çalışmadığı halde faturanın haddi hesabı yok birde bu traktörü alıp 30 gün boyınca 8 er saatten şarj etsen elektrik faturasını tahsil etmeye zırhlı araçla gelirler [emoji23]

Bu güne kadar yapılmış en mantıklı yorum hiç bu açıdan bakmamıştım sizi tebrik ediyorum. [emoji1319][emoji1319][emoji1319][emoji1319] [emoji23][emoji23]

• Beğen
Tepkiler: Stronger ve hil.mi