Bugün Çaylar Benden:)

Ynt: Bugün Çaylar Benden:)

nail abi lafı olmaz:)

mustafa.. e + src + pisikoteknik..

ahmet hepsi.. 1200 tl gibi..

çok sağolun.. :)

yusuf sağ salim döndük ama kopda yine iyi sis vardı..

UÖZKAN.77 link=topic=81301.msg964811#msg964811 date=1422722434' Alıntı:
kamyon için ehliyeti büyütcez..bugün direksiyon sınavı vardı.. kendime 90-95 verdim ama onlar.. yeni mesaj geldi.. 100 vermişler:)

Zetor ' un faydaları :)

Tebrik ederim Abi.

UÖZKAN.77 link=topic=81301.msg964835#msg964835 date=1422723934' Alıntı:
inan yusuf.. sena o yüzden haber vermek istemiyom.. mahcup ediyon :)

lalapaşa camini karşısında özel idare işhanı varmış.. Prodem SRC.. vs.. sabah erken gelip ikindiye dönelim diyoz.. yanımda bi arkadaş var Kop ' u geçcez..

öğle yemeğini oralarda bi yerde birlikte yiyelim, müsaitsen (ben ısmalamazsam gelme sakın :))

YUSUFTUYLUOGLU link=topic=81301.msg964837#msg964837 date=1422724087' Alıntı:

Yusuf Abi çok ince adamsın.

Adam 'hamama giren terler' modunda. Masrafı göze almış. Tam kulak memesi kıvamına gelmiş. Insan kaçırır mı :D

UÖZKAN.77 link=topic=81301.msg965273#msg965273 date=1422809645' Alıntı:

Umut Abi bunlarda 'K' belgesi olayı nasıl oluyor? Sizin de almanıza gerek var mı?

bana K deme yılmaz zaten bilmem nerelerinden uydurdukları SRC ' yi yeni yeni hallediyoz..

şaka bi yana bu SRC.. 2010 sonrası AB uyumundan uydurulan SAÇMA_SAPAN bişe.. bugğn derste hocayada dedim.. yazık günah kış günü.. artvin, erzincan, karstan adamlar gelmişiz erzuruma.. önceden orda da yokmuş sadece trabzondaymış..

bunu ehliyet veren HER kurs ÇOK rahat verebilir.. ha yusufla görüştük ona vesile oldu:)

gelelim K saçmalığına..

ticari amaçla yük taşıyan HER araç almak ZORUNDA.. bizim as-950 dahil..

kaç para 10 bine yakın.. ülen zaten kamyon 25-30 tl..

2. bi saçmalık.. 1 kamyonunda olsa 10 kamyonunda olsa 10 bini bayılcan.. 50 kamyonda aynı arada çok cüzi bi fark var.. Allah ' dan korkun 1 kamyon alan garibanla.. 50 kamyonu düzen kodaman bir olur mu!

neyse burda kantar yok.. yakalanana kadar almıyacaz gibi başlarım K ' sına.. diye düşünüyoz şimdilik..

son bi saçmalık.. 10 bini bayıldın.. 6 ay sonra kamyonu sattın.. parayı GERİ alamıyon.. 1 bardak soğuk su hediye ediyolar:)

neyse Allah can sağlığı versin.. bugün kurs TAM bi karaambar kamyoncular derneği havasındaydı.. gülmekten yarıldım, gözümden yaş geldi.. bildiğin hababam sınıfı.. kamyoncular-tırcılar çok muhabbet insanlar vesselam:)

bi erzurumlu vardı sınıfı kırdı geçirdi.. mevzuatı-dersi alt üst etti.. hoca en son 'geldiğime geleceğime pişman oldum az kaldı 5 dakka sabredin' deyip bitirdi:)

UÖZKAN.77 link=topic=81301.msg965273#msg965273 date=1422809645' Alıntı:

iyi sağsalim gitmişsiniz. kop tünelini bekle başkan :)
o zaman sisten pustan haberimiz bile olmaz...
sebazios link=topic=81301.msg965278#msg965278 date=1422810540' Alıntı:
Zetor ' un faydaları :)

Tebrik ederim Abi.

Yusuf Abi çok ince adamsın.

Adam 'hamama giren terler' modunda. Masrafı göze almış. Tam kulak memesi kıvamına gelmiş. Insan kaçırır mı :D

Umut Abi bunlarda 'K' belgesi olayı nasıl oluyor? Sizin de almanıza gerek var mı?
bu aralar masrafı çok umudun
bayburtta ağırlar bi ara :)

UÖZKAN.77 link=topic=81301.msg965286#msg965286 date=1422811342' Alıntı:
bana K deme yılmaz zaten bilmem nerelerinden uydurdukları SRC ' yi yeni yeni hallediyoz..

şaka bi yana bu SRC.. 2010 sonrası AB uyumundan uydurulan SAÇMA_SAPAN bişe.. bugğn derste hocayada dedim.. yazık günah kış günü.. artvin, erzincan, karstan adamlar gelmişiz erzuruma.. önceden orda da yokmuş sadece trabzondaymış..

bunu ehliyet veren HER kurs ÇOK rahat verebilir.. ha yusufla görüştük ona vesile oldu:)

gelelim K saçmalığına..

2. bi saçmalık.. 1 kamyonunda olsa 10 kamyonunda olsa 10 bini bayılcan.. 50 kamyonda aynı arada çok cüzi bi fark var.. Allah ' dan korkun 1 kamyon alan garibanla.. 50 kamyonu düzen kodaman bir olur mu!

neyse burda kantar yok.. yakalanana kadar almıyacaz gibi başlarım K ' sına.. diye düşünüyoz şimdilik..

son bi saçmalık.. 10 bini bayıldın.. 6 ay sonra kamyonu sattın.. parayı GERİ alamıyon.. 1 bardak soğuk su hediye ediyolar:)

neyse Allah can sağlığı versin.. bugün kurs TAM bi karaambar kamyoncular derneği havasındaydı.. gülmekten yarıldım, gözümden yaş geldi.. bildiğin hababam sınıfı.. kamyoncular-tırcılar çok muhabbet insanlar vesselam:)

bi erzurumlu vardı sınıfı kırdı geçirdi.. mevzuatı-dersi alt üst etti.. hoca en son 'geldiğime geleceğime pişman oldum az kaldı 5 dakka sabredin' deyip bitirdi:)
Bizim çift kabin picupda ticariye giriyor onada k belgesi istiyorlar ilk çıktığı zaman aldık öyle arabada duruyor.Amcamın panelvanı var onada istemişlerdi onunda arabada duruyor k belgesi,bir aralar kamyonu sattın diyelim k belgesini başka bir k belgesi isteyen araçın varsa veya alırsan ona aktarabiliyordun hala o uygulama devam ediyormu?

UÖZKAN.77 link=topic=81301.msg965286#msg965286 date=1422811342' Alıntı:

gelelim K saçmalığına..

K belgesinde hiç itiraz etmeyelim Abi. Ülke zenginleşiyor. Refah artıyor. Bu tar 'küçük şeyler' de ekonomik durumu iyi olan vatandaşa koymamalı :D

Takılıyorum Abi. Kusuruma bakma.

Sahi 2001 yılda va mıydı bu K belgesi?

:D

K belgesi. türleri var K1-K2.. yıldızlı K vs..

TÜM yük ve yolcu taşıyan TİCARİ amaçlı araçlara ŞART!

yılmaz.. verdiğim paraya yanmam da mantıksızlığa, bi işe yaramamasına yanarım.. şurda senede 3-5 kere kepçeyi-motorları taşır.. biraz hafriyat biraz da haynan gübresi.. hepsi bu..

il dışına çıkcak, uzun yol nakliye yapcak halimiz yok zaten..

SRC ise tam bi komedi.. 2-3 gün kitabını karıştır git sınava.. AB ' ye uycaz diye tiyatro oynuyoz:) ehliyet alırken isteyene ÇOK rahat verilebilir..

K belgesi aracı sattıktan 1,5 yıl içinde tekrar araç alırsan ona kullanılabiliyo, yoksa yanıyo..

Umut abi aman K ' ya dikkat et.Yeterki yakalasınlar hiç affı yok direk ceza.Baktın kantar var kaçmaya bak cezası 1100 tl. Yok yakalandınmı 12bin küsür ceza geliyor.Biz iki kere yakalandık yaklaşık 25 bin tl para verdik.

ahmet burda kantar yok.. bilmiyom kafam karışık.. azıcık bi mantığı olsa hemen verecem.. yarım yamalak işi de sevmem, kitabına uymak lazım ama.. neyse..

bu arada çorumdaki linkini attığım 6441.. yağsız çalışmış.. kitlemiş.. yapılmış.. bi tanıdık gitti yaramaz dedi.. haberin olsun.. tavsiye etmekten vazgeçtim yani:)

K belgesinin sınıfları var K2 belgesi şahıs kendi işlerini görebiliyor piyasaya nakliyatta çalışamıyor fiyatı da 8bin küsür. K1 belgesi nakliyatta çalışıyor fiyatı 19 bin küsür. yakında alacağımız için biliyorum..

UÖZKAN.77 link=topic=81301.msg965332#msg965332 date=1422818186' Alıntı:
ahmet burda kantar yok.. bilmiyom kafam karışık.. azıcık bi mantığı olsa hemen verecem.. yarım yamalak işi de sevmem, kitabına uymak lazım ama.. neyse..

bu arada çorumdaki linkini attığım 6441.. yağsız çalışmış.. kitlemiş.. yapılmış.. bi tanıdık gitti yaramaz dedi.. haberin olsun.. tavsiye etmekten vazgeçtim yani:)
Bugun polatlıya gidecektik ama dükkanda duracak kimse olmayınca gidemedik bu haftaiçi gidecez inşallah :)