buyur burdan yak john deree 5625 erkunt nimet 70

Ynt: buyur burdan yak john deree 5625 erkunt nimet 70

ykt123 link=topic=52277.msg538735#msg538735 date=1329332343' Alıntı:
ne yani senin erkunt dedigin traktör de saf kan turk malı mı oluyor yaw yazıktır be bu millete tamam reklamla birseyler yapmak istiyorsunuz ama eminim ki bu sitede arastırma yapanlar biliyor ki erkunt linder traktörün filosun da .bana türk malı olan bir parcasını sölesene motorumu yoksa sanzıman mı ne ?????ha şu model isimleri türk dogruya nimet kısmet bereket diyince türk oluyor.kubota dedigin traktör le john deere sidir samesidir büyük mfler nh ler bunlar ne kadar da rekabet içinde olsalarda hepside bir birinden iyi traktörlerdir .öyle kaybeder diyerek olmuyor deneyecen öyle görecen mileti kandırmak için elinizden geleni yapıyorsunuz.tümosan şu anda erkunttan bir adım önde türkiyede yerli malı olarak degerlendirilen blok içinde bu da benim şahsi görüşüm varsa elazıgda erkuntcu veya erkunt elazıg bayisine söleyin buyursun john deereyle aynı sartlarda aynı model traktörüyle kapışmaya hazırım hodri meydan
senin motorunda olmayan bir çok şey şuan erkunt ta mevcut hemen bi kaçını sayayım en önemlisi ağırlık dijital kılima hidrolik ortakol yeni çıkanlarda elekturonik hidrolik komporoser hidrolik yan kol kaldırma kapasitesi senin motorun üstün yönlerini say bakalım erkunttan fazla olan yönlerini isminden başka boşuna böyle yorum yapma

herkez güzel yazmış teşekkürler ama john deerenin aynı beygir başka serisiyle deneyin ozaman görelim erkuntu jd nin5720 5080r 6210 john deerenin bir serisini çekti diye bütün jd yi bitirip atıyorsnuz dikkatınızı çekerim

stromae link=topic=52277.msg536767#msg536767 date=1329149047' Alıntı:
Aynen aga zaten JD hafif motor çekişmelerde hep kaybediyo tarlaya girsinler görelim veya bayıra vursunlar dediğin gibi :D:D:D aly-*-s aly-*-s aly-*-s aly-*-s aly-*-s

22li gobleyi yerinden kımıldatamayan motormu erkuntu tarlada tokatlıycak bırakın allah aşkına