Case Jx65 C 2015 2000 saatte Alınırmı arkdaşlar.

Saygıdeğer emekçi kardeşlerim traktör almayı düsünüyorum 200 dönüm civarı yer işliyorum Case almak istiyorum tümosanın arzası çok olyo dediler Jx65c var Arkadaşım satlığıa çıkarmış Resimlerde Mevcut 2120 saatte bu taktör ilk resme bakarsanız teybi yok ve mekanik levyenin altında siyah bi boşluk var orda kapağı olması lazım bir de lastikleri biraz eski gibi bu traktöre 145000 verilirmi? Case Sağlam diolar sorun cıkarmaz diolar saati biraz yüksek sorun olurmu acaba

Resimler ve ekler

• 335c5721-4555-486b-890d-7fb935dc4feb.png
    335c5721-4555-486b-890d-7fb935dc4feb.png
    1.4 MB · Görüntüleme: 91
  • b1b8b76e-47fe-497e-beaa-fa16febaece2.png
    b1b8b76e-47fe-497e-beaa-fa16febaece2.png
    1.5 MB · Görüntüleme: 92
Şimdi şöyle söyleyeyim. Normal şartlarda bu traktör yeter jxc serisi tutulan model. Ben sana yeterli al dersem direk yalan söylemiş olurum
Kimi var 200 dönümü 240 la rahat yetiştiriyorum diyor.
Kimi var TD 100 le işliyor bir traktör daha alacam diyor tek traktörle yetiştiremiyorum diyor.
200 dönüm ama ne ekiyorsun ekipmanların neler. Ne ekipman takmayı planlıyorsun. Mısırmı yoncamı bugday arpamı pancar patates soğan mı ...

Şimdi şöyle söyleyeyim. Normal şartlarda bu traktör yeter jxc serisi tutulan model. Ben sana yeterli al dersem direk yalan söylemiş olurum
Kimi var 200 dönümü 240 la rahat yetiştiriyorum diyor.
Kimi var TD 100 le işliyor bir traktör daha alacam diyor tek traktörle yetiştiremiyorum diyor.
200 dönüm ama ne ekiyorsun ekipmanların neler. Ne ekipman takmayı planlıyorsun. Mısırmı yoncamı bugday arpamı pancar patates soğan mı ...
tarlalar kıraç sadece buğday ve arpa ekioruz düz sayılabilir ekipmanlarım Jhon Dre 5715 tek ceker var onun ekipmanları 4-12 pulluk ünlü traktörün bana yeteceğini düsünüyorum fakat aklımdaki soru traktörlerin saati düşürlüyomu yada bu traktör emsallerine göre bi tık uygun traktöre de expertiz yapılyomu nerden anlayabilirim traktörün bölünüp tamir görmediğini faalan bunlar kafamı karıstırıyor.

tarlalar kıraç sadece buğday ve arpa ekioruz düz sayılabilir ekipmanlarım Jhon Dre 5715 tek ceker var onun ekipmanları 4-12 pulluk ünlü traktörün bana yeteceğini düsünüyorum fakat aklımdaki soru traktörlerin saati düşürlüyomu yada bu traktör emsallerine göre bi tık uygun traktöre de expertiz yapılyomu nerden anlayabilirim traktörün bölünüp tamir görmediğini faalan bunlar kafamı karıstırıyor.
Saat konusunda takintiniz var ise case bayii/servis gidip traktörün saatini öğrenebilirsiniz mutlak bir cihaz ila kontrolünu yapacaklardır siz 4 pistondan 3 pistona geçiyorsunuz bunu hatırlatmak isterim ciftceker olması sizi yanıltmasın

• Beğen
Tepkiler: Mustafaşahin
Arkadaşım demiştiniz satan kişi.
Yinede ustanızla beraber gidip kontrol edin. Servisine götürün gösterin

• Beğen
Saat konusunda takintiniz var ise case bayii/servis gidip traktörün saatini öğrenebilirsiniz mutlak bir cihaz ila kontrolünu yapacaklardır siz 4 pistondan 3 pistona geçiyorsunuz bunu hatırlatmak isterim ciftceker olması sizi yanıltmasın
3 piston mu :oops: ben 4 diye biliorum casejx65c yi ama 3 piston olduğuna eminseniz fikrimi net değiştirir bu durum

Gayet güzel bir traktöre benziyor .
Lastikleri saatinin biraz üzerinde gibi duruyor .Ama sahibi belki seti kullanmış olabilir ama bu paraya bu piyasada gayet uygun bir traktör kesinlikle satın alın.suanki ekipmanlarınız ile gayet iyi uyum sağlar.bende 75c kullanicisiyim.
2120 saate benim traktöründe.
Ayrıca Avrupa motor olan veya k9mple avrupa montaj traktörlerde 5000-6000 saat çok.degil.

• Beğen
Case JXC serisi kesinlikle alınacak bir traktördür. Hele bir de yeni çıkan serileri daha da bi güzel. Tamirci arkadaştan duyduğum kadarıyla çeşitli halat arızaları oluyormuş. Bu da o kadar önemli değil. Yalnız sizin paylaştığınız traktörde shuttle kolu ve dörtçeker mekanik oluyor. Yeni serilerde bunlar elektro ve hidrolik oluyor. Şahsi görüşüm: hidrolik shuttle olan serilere bakmanız. Tercih sizindir.

• Beğen
2000 saat bence de çok bişey değil bu traktör kaç model
2015 model diğer yorumunuza istinaden yazıyorum burdan sonasını 285 lik ah biraz makul fiyat isteseler direk alırım benim isimi 265 lik bile görür 200 donum kuru tarım altı üstü ama demek istedigim 90-100 verdikten sonra 140 150 verir 2015 mekanik de olsa shatull lı 4*4 traktör alırım diye düsünüorum mantıklı deilmi

• Beğen
  • Beğen
arıza durumu nasıl bu kaç binde aldınız siz sıfır mı aldınız bir de 2000-5000 saat aralıgındaki arza durumu nasıldı hiç traktörü bölecek kadar arıza verdimi
biz traktörü 1000 saatlerde aldık traktörün ilk sahibiyle konuşmuştum onlarda hiç arza olmadan satmışlar
bizde 1 kere debriyaj balatası değişti
fren balatası değişti
pompaya 1000 tl harcadık
arka kaldırma kolun 1 tanesi kırıldı sanayide daha sağlamını yaptırdık
klımada bozuldu onada 400 tl harcadık
en son da levye arzası verdi oda 1000 civarı masraf ettik
traktör 2013 model

biz traktörü 1000 saatlerde aldık traktörün ilk sahibiyle konuşmuştum onlarda hiç arza olmadan satmışlar
bizde 1 kere debriyaj balatası değişti
fren balatası değişti
pompaya 1000 tl harcadık
arka kaldırma kolun 1 tanesi kırıldı sanayide daha sağlamını yaptırdık
klımada bozuldu onada 400 tl harcadık
en son da levye arzası verdi oda 1000 civarı masraf ettik
traktör 2013 model
pulluk ne kullanıyorsun kardeşim?